Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(aitiii @ 2008 05 24, 10:24)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  aciuks.gif  aciuks.gif aciu koki geri  derinukai .  jau issirinkau.  mirksiukas.gif ir nusipirkau tapetus. smile.gif


Parodyk kada, kokius issirinkai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 05 24, 12:18)
Parodyk kada, kokius issirinkai wub.gif



butinai greitu metu. rasciau intenete ta tepeta is kart parodyciau smile.gif dabar nerandu.
Atsakyti
4u.gif merginos na neiskenciau jums neparodzius, net tapetu rulona ant skanerio uzdejus skanavau, vyras net juokesi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

stai mano derinukai.
na cia juk visoms pagal skoni bet labai norejau ryskios vienos sienos.

user posted image

viena siena bus gelsva, foto ji neatininka relybes, ji ryskesne truputi.
ta siena kur gelsva per viduri jos eis kaminas apdetas su klinkerinems plytelems stai tokiom

user posted image
jos siek tiek sonas rusvas.

ir kita siena tapetuota tokiu tapetu.

user posted image


tik problema manau, vyrui leidau pasireiksti del grindu, tai isrinko ir nupirko labai sviesias. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 05 24, 12:22)
4u.gif merginos na neiskenciau jums neparodzius, net tapetu rulona ant skanerio uzdejus skanavau, vyras net juokesi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

stai mano derinukai.
na cia juk visoms pagal skoni bet labai norejau ryskios vienos sienos.

user posted image

viena siena bus gelsva, foto ji neatininka relybes, ji ryskesne truputi.
ta siena kur gelsva per viduri jos eis kaminas apdetas su klinkerinems plytelems stai tokiom

user posted image
jos siek tiek sonas rusvas.

ir kita siena tapetuota tokiu tapetu.

user posted image
tik problema manau, vyrui leidau pasireiksti del grindu, tai isrinko ir nupirko labai sviesias. verysad.gif


Niu ta rausva ne mano spalvytė, nes aš labiau mėgėja ryžų atspalvių, bet spalvos dera ir manau jei kambaryje atsiras daugiau tokios rausvos detalių gausis liuks visuma. thumbup.gif O šviesios grindys manau derinsis su ta šviesiai gelsva siena ir tikrai geriau nei tamsios kokios kurios jau gali savo spalva pjautis.
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 05 24, 13:27)
Niu ta rausva ne mano spalvytė, nes aš labiau mėgėja ryžų atspalvių, bet spalvos dera ir manau jei kambaryje atsiras daugiau tokios rausvos detalių gausis liuks visuma.  thumbup.gif O šviesios grindys manau derinsis su ta šviesiai gelsva siena ir tikrai geriau nei tamsios kokios kurios jau gali savo spalva pjautis.



aciu, aciu, paraminai del grindu. drinks_cheers.gif
manau kad tikrai susides uzuolaidos, apsvietimas, rausvu detaliu. tai bus ok .

ir po visu remontu bus galima atsipusti.
vacation4.gif

kai jau tureiu kitu kambariu spalvas pasirodysiu. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 24 gegužės 2008 - 11:33
QUOTE(aitiii @ 2008 05 24, 12:30)
aciu, aciu, paraminai del grindu.  drinks_cheers.gif
manau kad tikrai susides uzuolaidos, apsvietimas, rausvu detaliu. tai bus ok .

ir po visu remontu bus galima atsipusti.
vacation4.gif

kai jau tureiu kitu kambariu spalvas pasirodysiu.  wub.gif


Lauksim wub.gif O mes irgi, kai tik sunkioji technika išvažiuos pradėsim spalvas rinktis žiūrėti ir derinti, nes po kol kas dar tik galvoje visos spalvos ir reikės dėl daug ko apsispręsti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 05 24, 14:01)
Lauksim  wub.gif  O mes irgi, kai tik sunkioji technika išvažiuos pradėsim spalvas rinktis žiūrėti ir derinti, nes po kol kas dar tik galvoje visos spalvos ir reikės dėl daug ko apsispręsti  doh.gif



visada buna viskas galvoje bet kaip ateina momemtas pirkti tai vel keiciasi nuomone. sekmes jums. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 05 24, 13:19)
visada buna viskas galvoje bet kaip ateina momemtas pirkti tai vel keiciasi nuomone. sekmes  jums.  smile.gif  4u.gif


Va to labiausiai ir bijau, gerai, kad SM yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 05 24, 12:22)
4u.gif merginos na neiskenciau jums neparodzius, net tapetu rulona ant skanerio uzdejus skanavau, vyras net juokesi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man labai thumbup.gif tapetas, nors nesu tapetų mėgėja, bet raštas ir spalva graži, ir visumoj turėtų gražiai atrodyti

QUOTE(Rimvyda @ 2008 05 24, 12:27)
Niu ta rausva ne mano spalvytė, nes aš labiau mėgėja ryžų atspalvių, bet spalvos dera ir manau jei kambaryje atsiras daugiau tokios rausvos detalių gausis liuks visuma.  thumbup.gif O šviesios grindys manau derinsis su ta šviesiai gelsva siena ir tikrai geriau nei tamsios kokios kurios jau gali savo spalva pjautis.

dėl grindų 100 proc. drinks_cheers.gif su Rimvyda

pas mus baldai vengės spalvos, ir labai norėjom uosinio parketo, bet kai parduotuvėje sudėjom spalvas pažiūrėti kaip atrodo, tai greitai atšoko noras. pasirinkom ne uosio o guobą, tai thumbup.gif atrodo
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2008 05 26, 15:48)
man labai  thumbup.gif tapetas, nors nesu tapetų mėgėja, bet raštas ir spalva graži, ir visumoj turėtų gražiai atrodyti
dėl grindų 100 proc.  drinks_cheers.gif su Rimvyda

pas mus baldai vengės spalvos, ir labai norėjom uosinio parketo, bet kai parduotuvėje sudėjom spalvas pažiūrėti kaip atrodo, tai greitai atšoko noras. pasirinkom ne uosio o guobą, tai  thumbup.gif atrodo


tai bereikalo savo vyrui bumbejau ir peikiau jo pasirinkima. teks atsiprasyti wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2008 05 23, 09:10)
user posted image
Va koks sienu dekoras pas mane gavosi biggrin.gif Man labai patinka. Na taip, kaip norejosi.

Labai labai grazu wub.gif
Ir lauksim pazadeto darbu aprasymo "kas kaip-nuo iki" ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valatke @ 2008 05 29, 11:46)
Ir lauksim pazadeto darbu aprasymo "kas kaip-nuo iki"  ax.gif  4u.gif

aš irgi vis dar laukiu mirksiukas.gif
Atsakyti