Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(Carmina @ 2007 12 09, 17:23)
o man tai tik del vieno ima baime, kad kai vaikutis paaugs, ir reiks vesti i darzeli, mokykla tai ar neatrodysim kaip mociutes, o ne mamos, as del to jaudinuos blush2.gif Nors vis tiek labai norim vaikelio ir vis dar tikimes kad pasiseks nestuke.gif

Nedrįsk kompleksuoti nono.gif Tai bus Tavo džiaugsmas, o kaip kam atrodys, nesvarbu 4u.gif
Mano teta pasigimdė pirmą vaiką 42, grįžusi iš Sibiro. Abu su dėde sulaukė garbingo amžiaus, tetai 89, dėdė mirė užvakar 93-jų. Abu vaikai labai mylintys ir rūpestingi, vis pagalvodavau, kaip jie būtų gyvenę be vaikų.
Tikėjausi ir aš iki tokio amžiaus suspėti, bet yra kaip yra ax.gif
Dar prisiminiau - vienos pažįstamos mama antrą vaiką netyčia susiveikė 50-ties, kai jau manė, kad viskas, klimaksas, galima nebesisaugoti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 09 gruodžio 2007 - 22:15
QUOTE(Gražka @ 2007 12 08, 23:31)
Esu 41m, dar vis nesulaukieme su vyru vaikelių. Buvau pastojusi, bet... antrą nėštumo mėnesį įvyko persileidimas. Gal turite gerų patarimų, padrasinimų, ar jau esame ne per seni?



QUOTE(Carmina @ 2007 12 09, 17:23)
o man tai tik del vieno ima baime, kad kai vaikutis paaugs, ir reiks vesti i darzeli, mokykla tai ar neatrodysim kaip mociutes, o ne mamos, as del to jaudinuos blush2.gif Nors vis tiek labai norim vaikelio ir vis dar tikimes kad pasiseks nestuke.gif

Sveikutes 4u.gif ,
Nesupykit, kad ilindau...Mane mama pagimde, kai jai buvo 41 m., tevukui net 50m.Karta mama man pasake,kad butent as neleidau jai pasenti, vis krauja varinejau. lotuliukas.gif Ir tikrai nereikia jaudintis, kad atrodysit vyresnes nei kitu vaiku mamos.Bandau prisiminti, ar kada as pati pergyvenau, kad mano tevai vyresni ir ,zinokit, tikrai ne. As to nejauciau.Atvirksciai, jie man skyre begale laiko( ir mano 10m. vyresnei sesei), juk jau kaip sakoma buvo viskas uzgyventa, karjeros padarytos.Bandau prisiminti, kada su savo vaikais buvau teatre ar parodoje,geda pasidaro prisiminus, o mus su sese vede reguliariai...
Man dabar 33m., galit paskaiciuot kiek mamai,ji gyva, nors sveikata ir nesigiria.Tevuko keleta metu kaip nebera...
Mielosios, net negalvokit, jei galit, butinai gimdykit.Sekmes dideliausios Jums visoms! 4u.gif
Atsakyti
Man tai dzyn kaip ten kas kam iš šono pasirodys ax.gif Netgi kaip tik labai ori jaučiuosi, kad va tokia jau vyresnė, o mažą vaikutį turiu smile.gif
Vienintelis dalykas, kurio gaila gimdant vėlai - gerokai sutrumpėja tas gyvenimo tarpsnis, kurį matysi savo vaiko gyvenimą....
Atsakyti
QUOTE(Gražka @ 2007 12 08, 23:31)
Esu 41m, dar vis nesulaukieme su vyru vaikelių. Buvau pastojusi, bet... antrą nėštumo mėnesį įvyko persileidimas. Gal turite gerų patarimų, padrasinimų, ar jau esame ne per seni?


Galiu padrąsinti- mano abi a.a. močiutės gimdė jau būdamos 40 + metų.Vaikai gimė sveiki, normalūs.

Žinoma, kad nesat per seni. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2007 12 09, 11:19)
Kazkokiame ale laikrastyje sia savaite perskaiciau, kad Lietuvos vyriausiai gimdyvei 48 m...Faktas aisku nepatikrintas, bet iki rekordu dar visos oi kiek daug laiko turim...Cia aisku teorija, o apie praktika Daiva parase...
Grazka, sekmes smile.gif

Pletkai. Mano teta 50ies pagimde ketvirta vaika
Atsakyti
QUOTE(Gražka @ 2007 12 08, 22:31)
Esu 41m, dar vis nesulaukieme su vyru vaikelių. Buvau pastojusi, bet... antrą nėštumo mėnesį įvyko persileidimas. Gal turite gerų patarimų, padrasinimų, ar jau esame ne per seni?

Visu pirma galvokit kaip patys jauciates,o ne ka galvos kiti,jei esat sveiki ir stiprus veliava i rankas ir pirmyn lithuania.gif tai juk jusu gyvenimas,ir kuo greiciau tuo geriau turesit daugiau laiko pasidziaugt savo stebukleliu smile.gif sako vyresne moteris pagimdzius vaikeli atjauneja visapusiskai ax.gif
Atsakyti
Žinau moterytę, kuri pirmą pasigimdė būdama 36. Po gydymo dėl nevaisingumo. Prabėgo keletas metų. Augino savo atžalėlę ir atrodo nieko daugiau neplanavo. Sudalyvavo dideliam konkurse, gavo naują darbą. Po mėnesio (gal ne visai tiksliai tiek, bet maždaug) darbo naujoje vietoje "apsičiupinėjo", kad laukiasi. Jai tada buvo 42. Ir ką... džiaugiasi savo dviem vaikeliais ir dar jumoro nestokoja. Kai paklausiau "kaip gyveni", atsakė "nu kaip? plaukus dažniau pasidažau, kad neatrodytų, kad vaikai su aukle vaikšto, o visa kita gerai".
Graška, tik pirmyn ir duok die sveikatos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatuke @ 2007 12 12, 16:54)
Žinau moterytę, kuri pirmą pasigimdė būdama 36. Po gydymo dėl nevaisingumo. Prabėgo keletas metų. Augino savo atžalėlę ir atrodo nieko daugiau neplanavo. Sudalyvavo dideliam konkurse, gavo naują darbą. Po mėnesio (gal ne visai tiksliai tiek, bet maždaug) darbo naujoje vietoje "apsičiupinėjo", kad laukiasi. Jai tada buvo 42. Ir ką... džiaugiasi savo dviem vaikeliais ir dar jumoro nestokoja. Kai paklausiau "kaip gyveni", atsakė "nu kaip? plaukus dažniau pasidažau, kad neatrodytų, kad vaikai su aukle vaikšto, o visa kita gerai".
Graška, tik pirmyn ir duok die sveikatos mirksiukas.gif

Na o Ispanijoje žmonės tik nuo 30 šeimas pradeda kurti, o gimdo 40 ir virš. Taip kad pirmyn!
Atsakyti
Ačių visoms už padrasinimus smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 12 12, 18:42)
Na o Ispanijoje žmonės tik nuo 30 šeimas pradeda kurti, o gimdo 40 ir virš. Taip kad pirmyn!

Na, tose šalyse, kur prasidėjo tradicijos vėlai šeimas kurti, paskui masiškai pas daktarus tenka eiti dėl vaikų gaminimo g.gif
P.S. Ši tema man pakėlė nuotaika biggrin.gif Pasirodo, ne tiek mažai mūsų senučių yra, ir visos optimistiškai nusiteikusios 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 13 gruodžio 2007 - 00:31
QUOTE(Pelargonija @ 2007 12 13, 01:19)
P.S. Ši tema man pakėlė nuotaika  biggrin.gif Pasirodo, ne tiek mažai mūsų senučių yra, ir visos optimistiškai nusiteikusios  4u.gif  bigsmile.gif


Taip,aš irgi"senutė".Fu,liežuvis neapsiverčia save taip vadint.Gal todėl kaip tik dabar esu "ginkluota"gonaliu ir jo draugais lotuliukas.gif lotuliukas.gif Koks skirtumas,kas mano pase parašyta,jei tik pavyktų nestuke.gif
Atsakyti
Aš pajuokavau 4u.gif Kaip kai kurios senbuvės save iškamšom vadina lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 13 gruodžio 2007 - 14:26