Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

Kol nepasaket, tol nezinojau, kad jau sena blink.gif
Cia pasiskaiciusi jau ir kompleksu prisivariau.
O siaip jau, "v otvet", taip sakant, siandien sedziu darbe su miniaku ir rastuotom kojinem lotuliukas.gif Dziuginu bendradarbius. Ypac, kai atsisedu cool.gif
Nu, bet aulinuku su 11 cm pakulne ir aulais iki keliu visgi nedrisau apsiauti lotuliukas.gif Kol kas, tsakant rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 12 13, 16:04)
Kol nepasaket, tol nezinojau, kad jau sena  blink.gif
Cia pasiskaiciusi jau ir kompleksu prisivariau.
O siaip jau, "v otvet", taip sakant, siandien sedziu darbe su miniaku ir rastuotom kojinem  lotuliukas.gif  Dziuginu bendradarbius. Ypac, kai atsisedu  cool.gif
Nu, bet aulinuku su 11 cm pakulne ir aulais iki keliu visgi nedrisau apsiauti  lotuliukas.gif  Kol kas, tsakant  rolleyes.gif


thumbup.gif

40m. pats moters žydėjimas ir grožis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 12 13, 17:04)
Kol nepasaket, tol nezinojau, kad jau sena  blink.gif
Cia pasiskaiciusi jau ir kompleksu prisivariau.
O siaip jau, "v otvet", taip sakant, siandien sedziu darbe su miniaku ir rastuotom kojinem  lotuliukas.gif  Dziuginu bendradarbius. Ypac, kai atsisedu  cool.gif
Nu, bet aulinuku su 11 cm pakulne ir aulais iki keliu visgi nedrisau apsiauti  lotuliukas.gif  Kol kas, tsakant  rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pradziuginai nerealiai, mieloji.
As ir tada, kai jau busiu 40 ties imsiu nesiot miniaka.
Batu tokiu nesiausiu, man bus gerai iki keliu, bet be 11 cm pakulnes. mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
o man ko gero širdyje jau dabar 40, nes aš irgi pamėgau miniakus, ilgaaulius, tik be kulnų, ūgio pakanka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 12 13, 17:04)
Kol nepasaket, tol nezinojau, kad jau sena  blink.gif
Cia pasiskaiciusi jau ir kompleksu prisivariau.
..............

O aš kaip tik atvirkščiai - apsidžiaugiau kad mūsų tokių jaunų ne tiek mažai biggrin.gif 4u.gif Ir visos optimistės mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip juokinga, kai sako, kad neva dabar, PAB pagalba, pradejo masiskai gimdyti 40metes.
Nu, briedas visiskas. Proseneles ir mociutes gimde visa savo fertilu amziu - nuo 16 iki tiek, kiek galejo. Iki 43, 45 ir t.t. Netgi, sakyciau, anksciau buvo tendencija "pagyvenusioms" gimdyti, bo taip jau iseidavo. O dabar - atvirksciai, stengiasi po 40ies nebegimdyti...
Ai, zinoma, jau ne 18, bet tikrai nesijauciu kazkokia pakriosusi ir pan. schmoll.gif Kazkaip net nesusimasciau, kad mane galetu palaikyti kokia tai aukle, mociute ir Co., mieste issliukinus su vaikisku vezimeliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyra mama pagimde ji bunama 45 metu smile.gif
Atsakyti
Mano teta - 42 ir 46 smile.gif
Reikėtų dar susiskaičiuoti visas tetas, turėčiau daugiau rasti. biggrin.gif
Atsakyti
Na Chiara ir Palergonija abi maciau biggrin.gif jums tikrai dar toli iki "senuciu" tipo. Moterys paciame zydejime thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sicily @ 2007 12 14, 11:38)
Na Chiara ir Palergonija abi maciau  biggrin.gif jums tikrai dar toli iki "senuciu" tipo. Moterys paciame zydejime thumbup.gif

drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Chiara @ 2007 12 13, 16:04)

Nu, bet aulinuku su 11 cm pakulne ir aulais iki keliu visgi nedrisau apsiauti  lotuliukas.gif  Kol kas, tsakant  rolleyes.gif


Nieko, sulauksi 50-ties ir uzsidesi tuos aukstakulnius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anoli @ 2007 12 14, 11:32)
Mano vyra mama pagimde ji bunama 45 metu smile.gif


Mano viena kaimynė pasakojo, kad savo trečią vaiką-sūnų pasigimdė irgi būdama 45 metų.Beje, labai gražus vaikinas. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(larisa @ 2007 12 12, 18:42)
Na o Ispanijoje žmonės tik nuo 30 šeimas pradeda kurti, o gimdo 40 ir virš. Taip kad pirmyn!


Italijoje irgi panašiai.
Atsakyti