Įkraunama...
Įkraunama...

Pastabos iš mokyklos

Aš nieko prieš, jei pastaba tikra, bet jei ji tik tam, kad taip pasirodė, neišsiaiškinus? Vaikas netyčia gaudydamas kamuolį kūno kult. pamokoje užgriuvo ant draugo ir gavo lipduką - nuskriaudei draugą. Pirmokas - pirmą mėn. Grįžo su ašaromis akyse, aiškinasi - aš netyčia užgriuvau, bet mokytoja nematė, kažkas pasakė, kad mušiau (pamokoje). Paskui bando save paguosti- bet visokių lipdukų reikia, ar ne mama? Beje, lipdukus mokytoja klijuoja kai vaikas tikrai nusižengia. Bet šiuo atveju ji juk nematė, kaip buvo iš tiesų. Skaudu, kad nėra teisybės.
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 01 27, 15:32)
O manojo nei kompiuterio, nei TV uzdraudimas beveik neveikia  doh.gif

Tai uždrauskit tai ką labiausiai mėgsta daryt, kadangi maniškis namisėda, tai jam mano draudimas pražutingas rodosi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Anita35 @ 2009 01 27, 23:53)
smile.gif Manima, as irgi taip darau, padeda:) Ypac tai TV uzdraudziama 3 dienom, tada neber ka veikti ir daromos pamokos

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , niu pas mus bausmės ne tokos ilgalaikės, čia jau laabai didelis nusikaltimas turėtų būt blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 03 20, 14:09)
Jei mokytoja, pas kurią Tavo vaikas eina mokytis papildomai, teigia, jog sūnui reikia išskirtinio dėmesio, tai suprask, jog būtent to išskirtinio jis mokykloje ir nepajėgus gauti dėl didelio vaikų skaičiaus klasėje (manau, to išskirtinio galbūt reikia ne vien taviškiui).


Mano nuomone mokyklos keisti tikrai nereikia.Pakeisit -apsiramins tik trumpam.Keista, kad suaugę žmonės su vaiku nesusitvarko. Čia didžiulė Jūsų pačių problema. Jį išlepinot .Jam viskas galima. Jis hiper aktyvus vaikas. Mano manymu, bet ir kiek iš forumo supratau, kad jis gudrus vaikis. Moka visus pašokdinti.
Adaptuota programa nieko nepadės. Nebent tikrai moksle yra spragų, bet samdot mokytoją.
D idelis mokinių skaičius taip pat ne rodiklis.Vaikas turi suprasti, kad jis yra mokinys ir jis turi turėti pareigas, turi mokytis.
Man dar kilo klausimas -ar jis lankė darželį?. Ar tai nebuvo GEROS Pradžios darželis.?
Iš tokių darželių ateina vaikai nesuprantys kas yra pareiga, drausmė.
Jei lankė darželį, tai auklėtojos tikrai būtų informavusios apie Jūsų vaiko problemas.user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(auriune @ 2009 02 01, 17:38)
Mano nuomone mokyklos keisti tikrai nereikia.Pakeisit -apsiramins tik trumpam.Keista, kad suaugę žmonės su vaiku  nesusitvarko. Čia didžiulė Jūsų pačių problema. Jį išlepinot .Jam viskas galima. Jis hiper aktyvus vaikas. Mano manymu, bet ir kiek iš forumo supratau, kad jis gudrus vaikis. Moka visus pašokdinti.
Adaptuota programa nieko nepadės. Nebent tikrai moksle yra spragų, bet samdot mokytoją.
D idelis mokinių skaičius taip pat ne rodiklis.Vaikas turi suprasti, kad jis yra mokinys ir jis turi turėti pareigas, turi mokytis.
Man dar kilo klausimas -ar jis lankė darželį?. Ar tai nebuvo GEROS Pradžios darželis.?
Iš tokių darželių ateina vaikai nesuprantys kas yra pareiga, drausmė.
Jei lankė darželį, tai auklėtojos tikrai būtų informavusios apie Jūsų vaiko problemas.user posted imageuser posted image

Na mano sūnus lankė GEROS PRADŽIOS grupę, bet mokykloj, o ir darželyje, suprato, kas yra drausmė, pareiga, atsakomybė ax.gif

Adaptuotos programos šiaip neskiriamos ir nesiūlomos. Jas skiria net ne mokykla, o psichologinė-pedagoginė tarnyba. Reikia važiuot į komisiją, kuri ir nusprendžia, ar vaikui tikrai reikalinga palengvinta programa. Gali skirti ne visų dalykų, o tik vieno, pvz.anglų k. adaptuotą ar modifikuotą programą. Jei siūlo, vadinasi kažkas blogai, vaikas nesugeba įveikti tos klasės kurso. Ir ne auklėtoja siūlyti programą nusprendžia, nesvarbu, ar ji jauna ar sena, o spec.pedagogas, to dalyko mokytojas.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 02 01, 19:03)
Na mano sūnus lankė GEROS PRADŽIOS grupę, bet mokykloj, o ir darželyje, suprato, kas yra drausmė, pareiga, atsakomybė ax.gif

Adaptuotos programos šiaip neskiriamos ir nesiūlomos. Jas skiria net ne mokykla, o psichologinė-pedagoginė tarnyba. Reikia važiuot į komisiją, kuri ir nusprendžia, ar vaikui tikrai reikalinga palengvinta programa. Gali skirti ne visų dalykų, o tik vieno, pvz.anglų k. adaptuotą ar modifikuotą programą. Jei siūlo, vadinasi kažkas blogai, vaikas nesugeba įveikti tos klasės kurso. Ir ne auklėtoja siūlyti programą nusprendžia, nesvarbu, ar ji jauna ar sena, o spec.pedagogas, to dalyko mokytojas.


Taip taip jei siūlo ,tai tikrai kažkas ne taip.
Geriau jau parodyti ppt , negu vėliau krimstis.
Blogiau nebus tikrai.
user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Sendien irasiau vaika i ppt... Nesuprantu vaiko, ir kiek laukiau kol atsivers- nieko doh.gif Namuose daro pamokas, supranta programa ir t.t. Tik nueina i m-kla, viskas isgaruoja kaip dumas... pastabu mln. Anksciau pergyvendavau, o dabar tik pasiskaitau kaip eilini romana. Toks jausmas, kad viskas kas susije su m-kla ignoruojama, bandoma isstumti is gyvenimo... Jau isikale i galva, kad ji nieko nemoka ir ner cia ko stengtis doh.gif
Papildyta:
Tiesa, nera ji pas mane hiper aktyvi... mandagi, maloni mergaite. Lanko spec.pedagoges pamokas- ten viskas neblogai. karsta.gif
O mokytoja susiemus uz galos, kaip ja sudomint, kaip ja iskrapstyti is pasaulelio- kuriame ji uzstrigus ir nenori mokytis....
Gal kas iveikinejat panasias problemas? Butu idomu suzinoti? Nes iki siol kapstausi viena. geriausiu atveju ka isgirstu- tavo vaikas, isperk kaili ir viskas bus gerai!!!! g.gif
Atsakyti
Galiu tik tiek pasakyti, kad "kailio"perimas nepades ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 02 04, 12:48)
Galiu tik tiek pasakyti, kad "kailio"perimas nepades  ax.gif

Bet kitokios bausmės, malonios veiklos apribojimas, labai veiksmingos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kad su malonumu ji atsisako visko.... verysad.gif
dabar kaip siaudo griebiuosi to PPT, gal bent susivokti pades kame cia problema to pasyvumo, ignoro... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo na_palauk: 05 vasario 2009 - 10:04
Man su savo mergaite irgi baisu, nenori mokytis, viska pamirsta, net namu darbus... verysad.gif net nebezinau ka daryti, baigiu taka praminti iki mokytojos.....pasiule mokytoja psichologa, tai ziuresim ka jis pasakys....... issiskyre esam su vyru, gal jai cia kazkokia trauma psichologine, dabar turiu kita vyra, bet praejus keturiems metams.....patarkite kaip spresti sia problema,nes bijau kad nebutu veliau taip kaip atsitiko su tomis trimis paauglemis kurios nusizude verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(na_palauk @ 2009 02 04, 12:40)
Laba diena  4u.gif 
Sendien irasiau vaika i ppt... Nesuprantu vaiko, ir kiek laukiau kol atsivers- nieko  doh.gif  Namuose daro pamokas, supranta programa ir t.t. Tik nueina i m-kla, viskas isgaruoja kaip dumas... pastabu mln. Anksciau pergyvendavau, o dabar tik pasiskaitau kaip eilini romana. Toks jausmas, kad viskas kas susije su m-kla ignoruojama, bandoma isstumti is gyvenimo... Jau isikale i galva, kad ji nieko nemoka ir ner cia ko stengtis  doh.gif
Papildyta:
Tiesa, nera ji pas mane hiper aktyvi... mandagi, maloni mergaite. Lanko spec.pedagoges pamokas- ten viskas neblogai.  karsta.gif
O mokytoja susiemus uz galos, kaip ja sudomint, kaip ja iskrapstyti is pasaulelio- kuriame ji uzstrigus ir nenori mokytis....
Gal kas iveikinejat panasias problemas? Butu idomu suzinoti? Nes iki siol kapstausi viena. geriausiu atveju ka isgirstu- tavo vaikas, isperk kaili ir viskas bus gerai!!!!  g.gif

ziuriu ne viena as cia tokia..... na su tuo kailio isperimu tai ne iseitis......
manau negalima vaikui sakyti kad ji nieko nemoka, nes tikrai vaikas gal isikala i galva kad jis kvailas ir tiek, ir as esu taip sakiusi todel ir dabar turiu problemu su savo mergaite verysad.gif
Atsakyti
Žinot, mamos, kai sėdi namie ir bandai susitvarkyti su savo vaiku, prigriebti dėl pamokų, bari už pastabas knygelėje- atrodo, kad ji pati, pati , na ta, kur nėra iš teigiamų. Nuėjau vakar į mokyklą, susirinkimą, kai paklausiau mokytojos per susirinkimą, tai , pasirodo, mano visai šauni mergička lyginant su visais. Todėl pagal pastabū kiekį Jūsų vaiko knygelėje nedarykit skobutų išvadų, pasirodo, pas kitus vaikus jų trigubai daugiau smile.gif
Juokingiausia buvo, kai dukra parnešdavo pastabas, kad pamokų metu triukšmauja. Kai jos klausdavau, ką tu ten darai per tas pamokas- ji tyli ir nieko nesako. Kai paklausiau mokytojos, ji atsakė, kad dukrytė pirmoji išsprendžia užduotis pamokoje ir iš laimės uždainuoja visu balsu suole biggrin.gif
Kas man beliko, tik nuosijuokiau- dainuoja ji pas mus nuo gimimo, bet kada, bet kur ir bet kokioje vietoje, ir joks raminimas nepadeda. Ji pati savęs nepastebi, kad nuolatos dainuoja. O vienos pop grupės jai neužtenka išsidainuoti, todėl nuo ryto lig gilios nakties ne tik namie, bet ir visur- klausomės jos arijų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anita35 @ 2009 02 06, 12:30)
Žinot, mamos, kai sėdi namie ir bandai susitvarkyti su savo vaiku, prigriebti dėl pamokų, bari už pastabas knygelėje- atrodo, kad ji pati, pati , na ta, kur nėra iš teigiamų. Nuėjau vakar į mokyklą, susirinkimą, kai paklausiau mokytojos per susirinkimą, tai , pasirodo, mano visai šauni mergička lyginant su visais. Todėl pagal pastabū kiekį Jūsų vaiko knygelėje nedarykit skobutų išvadų, pasirodo, pas kitus vaikus jų trigubai daugiau smile.gif
Juokingiausia buvo, kai dukra parnešdavo pastabas, kad pamokų metu triukšmauja. Kai jos klausdavau, ką tu ten darai per tas pamokas- ji tyli ir nieko nesako. Kai paklausiau mokytojos, ji atsakė, kad dukrytė pirmoji išsprendžia užduotis pamokoje ir iš laimės uždainuoja visu balsu suole biggrin.gif
Kas man beliko, tik nuosijuokiau- dainuoja ji pas mus nuo gimimo, bet kada, bet kur ir bet kokioje vietoje, ir joks raminimas nepadeda. Ji pati savęs nepastebi, kad nuolatos dainuoja. O vienos pop grupės jai neužtenka išsidainuoti, todėl nuo ryto lig gilios nakties ne tik namie, bet ir visur- klausomės jos arijų smile.gif

Man panasiai buvo jau buvau pradejus nerimauti kad per anksti isleidau i mokykla(sesiu su trupuciu) kad jei labai sunkiai sekasi , bet po tevu susirinkimo paaiskejo kad maniske viena is stipriausiu o ivertinimai prastesni rasomi todel kad ji gali dar geriau mokintis.
Atsakyti