Įkraunama...
Įkraunama...

Kad rūbai būtų balti

Vaikų baltus rūbus nepatingiu išplauti rankom. Su ūkišku muilu. Dar geriau, jei jis tas ,,tikras" - rudos spalvos rusiškas ūkiškas muilas. Efektas garantuotas. biggrin.gif
Atsakyti
Dar pagooglinau apie druska

• Virtuvės rankšluosčius skalbkite pasūdytame ir parūgštintame vandenyje (litrui vandens — 6 šaukštai 6% acto ir 4 šaukštai druskos).


Siek tiek ne i tema, bet gal bus kam idomu.

Brangius valiklius keičia druska ir actas
Pagalbininkai buityje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 07 rugpjūčio 2012 - 14:59
QUOTE(allberto @ 2012 08 07, 15:49)
Dar pagooglinau apie druska

• Virtuvės rankšluosčius skalbkite pasūdytame ir parūgštintame vandenyje (litrui vandens — 6 šaukštai 6% acto ir 4 šaukštai druskos).


Siek tiek ne i tema, bet gal bus kam idomu.

Brangius valiklius keičia druska ir actas
Pagalbininkai buityje

Aciu, idomu 4u.gif
Atsakyti
Beje, per Kalėdas ant baltos staltiesės išsiliejo raudonas vynas...Galvojau, staltiesė keliaus į šiukšlyną.

Tačiau prisiminiau, kad ant šviežios dėmės patariama užberti gerą saują rupios druskos. Ir ką gi - dėmė puikiai išsiplovė, net žymės neliko.
Atsakyti
Sveikos, žinau, kad tema apie baltus rūbus, bet gal galėsit padėt. Skalbiau šviesiai pilką megztuką ir netyčia įmečiau ir violetinį šalį doh.gif megztukas violetinėm dėmėm. kuo galima būtų išimt? pabandžiau skalbt su vanish oxy action, nulis emocijų schmoll.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 09 23, 17:18)
Sveikos, žinau, kad tema apie baltus rūbus, bet gal galėsit padėt. Skalbiau šviesiai pilką megztuką ir netyčia įmečiau ir violetinį šalį doh.gif megztukas violetinėm dėmėm. kuo galima būtų išimt? pabandžiau skalbt su vanish oxy action, nulis emocijų  schmoll.gif sad.gif

Tema „Nudaze“
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 08 07, 15:49)
Dar pagooglinau apie druska

• Virtuvės rankšluosčius skalbkite pasūdytame ir parūgštintame vandenyje (litrui vandens — 6 šaukštai 6% acto ir 4 šaukštai druskos).


Siek tiek ne i tema, bet gal bus kam idomu.

Brangius valiklius keičia druska ir actas
Pagalbininkai buityje

labai labai gera info thumbup.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2012 04 27, 14:34)
O kuo atplaunat pažastis marškinių nuo prakaito?


Sita darba puikiai atlieka FM ypac uzterstu pavirsiu valiklis ... jis kaip ir ale virtuvems skirtas , bet galima ir i skalbimadeti ..isbandyta tikrai isplauna thumbup.gif
Atsakyti
As jeigu buna marskiniu pazastys su demem ar siaip balti rubai papilkeje tai tiesiog uzmerkiu nakciai su vanish baltiems, o ryte metu i skalbenke ir skalbiu su skalbikliu baltiems + dar ipylus vanisho, rezultatas thumbup.gif ir taip pat girdejau labai gerus atsiliepimus apie amway loc demiu valikli, kaip issireiske kolege "skalbiniai net šiugžda kokie svarus ir balti" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2012 05 08, 12:10)
Raportuoju. Nieko tas misinys nepadejo. Kokios buvo geltonos pazastys, tokios ir liko user posted image

Mano vyro marskiniuose vidutinio melynumo buvo prakaito deme ant nugaros, ko skalbiau, niekas neiseme, nusprendziau uzmerkti nakciai su vanish milteliais rozineje bonkuteje, kita ryta isskalbiau ir demes nebeliko thumbup.gif man cia buvo atradimas, nes galvojom, kad naujus marskinius teks ismesti doh.gif
Atsakyti
Man irgi šiose situacijose patinka amway, superinė produkcija.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 08, 21:07)
Mano vyro marskiniuose vidutinio melynumo buvo prakaito deme ant nugaros, ko skalbiau, niekas neiseme, nusprendziau uzmerkti nakciai su vanish milteliais rozineje bonkuteje, kita ryta isskalbiau ir demes nebeliko  thumbup.gif man cia buvo atradimas, nes galvojom, kad naujus marskinius teks ismesti  doh.gif


Vanish tikrai geras thumbup.gif
Atsakyti