Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios kojos

QUOTE(Teysa @ 2010 09 17, 21:20)
Super "Julios Roberts" pratimukas, kiekvieną dieną jį  atliekant po keliasdešimt kartų, rezultatas turėtų matytis po kelių savaičių. biggrin.gif


man jis labai paprastas pasirodė smile.gif ar aš kažką negerai darau gal :/
Atsakyti
QUOTE(ne ta prasme @ 2011 06 28, 20:32)
man jis labai paprastas pasirodė smile.gif ar aš kažką negerai darau gal :/


Man taip pat paprastas, t.y. nieko nesijaucia doh.gif
Kartais darau taip pat tik kojos ant zemes ir sulenktos 45 laipsniu kampu. Lyg ir efektyviau, dubeni maziau kartu reikia kilnoti smile.gif
Atsakyti
reiks taip pabandyt smile.gif tik gal jau kitos grupės dirba? ar ten pat jauti viską?
Atsakyti
QUOTE(ne ta prasme @ 2011 06 28, 22:30)
reiks taip pabandyt smile.gif tik gal jau kitos grupės dirba? ar ten pat jauti viską?


Panasiai smile.gif Slaunys ir tikriausiai pilvukas dirba g.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif noriu buti draugiska ir pasidalinti gana neblogais pratimukais,pati juos darau dar tik 3 diena ir galiu pasakyti ''kerta'' kaip turi buti thumbup.gif pabandykit mirksiukas.gif http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(kristinaeid @ 2011 07 13, 12:44)
Labukas  4u.gif noriu buti draugiska ir pasidalinti gana neblogais pratimukais,pati juos darau dar tik 3 diena ir galiu pasakyti ''kerta'' kaip turi buti  thumbup.gif  pabandykit  mirksiukas.gif http://www.youtube.c...feature=related

Pilates pratimai visada ir visur gerai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif Tik tiek, kad labai reikia techniškai teisingai viską daryti, nes kitaip bus tik paprastas makalavimasis, o ne pilates mirksiukas.gif O šitie jau prie sudėtingesnių, skirti pažengusiems, taip kad rezultatas turi būti tikrai geras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 14 liepos 2011 - 08:07
Mergaitės, patarkit prašau 4u.gif Mano šlaunys gan nemažos apimties (palyginus viso kūno proporcijas), kasdien darau pratimus kojoms, bet bijau, kad taip jų dar labiau nepastambinčiau unsure.gif Su kokiais pratimais reikėtų atsargiau, o gal yra kokių spec. pratimų, kurie ne tiek priaugina raumens, o sumažina apimtis? O gal visai jokių nedaryti? Jau ir taip situacija komiška - seni džinsai nuo liemens smunka (kažkiek suleiknėjau), o per šlauneles- braška... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinaeid @ 2011 07 13, 12:44)
Labukas  4u.gif noriu buti draugiska ir pasidalinti gana neblogais pratimukais,pati juos darau dar tik 3 diena ir galiu pasakyti ''kerta'' kaip turi buti  thumbup.gif  pabandykit  mirksiukas.gif http://www.youtube.c...feature=related


Šitą esu bandžiusi. Tikrai, kad kerta. Pradėjau apie tai vėl skaitinėti, nes noriu kojas truputį padailinti.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 11 12, 17:24)
Mergaitės, patarkit prašau 4u.gif  Mano šlaunys gan nemažos apimties (palyginus viso kūno proporcijas), kasdien darau pratimus kojoms, bet bijau, kad taip jų dar labiau nepastambinčiau unsure.gif Su kokiais pratimais reikėtų atsargiau, o gal yra kokių spec. pratimų, kurie ne tiek priaugina raumens, o sumažina apimtis? O gal visai jokių nedaryti? Jau ir taip situacija komiška - seni džinsai nuo liemens smunka (kažkiek suleiknėjau), o per šlauneles- braška... doh.gif


Mieloji, jei nesportuoji profesionaliai (su sunkumais, intervalų laikymasis, papildai) - raumenų taip paprastai neprisiauginsi. Garantuoju, jog pas Tave nusėdęs riebaliukas.
Mano patarimas, kuris jau daugeliui panelių padėjo: reguliuok mytybą (nemačiusi Tavęs negaliu pasakyti), bet greičiausiai Tau reikėtų labiausiai riboti angliavandenius ir nepiktnaudžiauti riebalais.
Taip pat pabandyk kardio treniruotes, pvz. begiok, šokinėk virvute bent 20 min. ir tada, nedarydama ilgos pertraukos, pereik prie pratimukų, tvirtinančių raumenis.
Atsakyti
Taip, mityba nr.1.
O šiaip dar labai rekomenduoju paprasčiausiais žirklutes
Atsakyti
begimas ir pritupimai pats geriausias draugas grazioms kojoms
o begant ir kitur riebaliukai tirpsta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pam@Pam @ 2012 08 19, 17:35)
begimas ir pritupimai pats geriausias draugas grazioms kojoms
o begant ir kitur riebaliukai tirpsta  ax.gif


Pritariu, kad bėgimas-padeda, bet kaip šalta lauke - tai nemalonu, net į lauką išeiti schmoll.gif
Aš tai namuose sportuoju, man tai patinka ir padeda šie pratimai, plius rašo, kad nuo celiulito,radau vienoje el.parduotuvėje www.celiulitas.eu.
Ryte, kaip turiu laiko, arba vakare - pasileidžiu muziką ir darau biggrin.gif
Atsakyti