Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios kojos

Pas mane kojos ir is apvalesniuju. Anksciau isvis, kabodavo tie lasiniai pas mane, niekaip ju nenumesdavau, kol per prievarta neturejau daryti 70 atsitupimu ir vaikscioti visciuku xD kelias dienas keikiausi, nes paeiti negalejau, nes iskarto labai dideli kruvi dariau, bet dabar labai dziaugiuosi, na kojos teoriskai nepamazejo, bet suapvalejo, paliko apvalios, dailios, panasiai kaip Shakiros.
Atsakyti
Sveikutes, na ka eisim bandyt daryt tą J. Roberts pratimėlį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ackarike @ 2010 06 09, 22:50)
Pas mane kojos ir is apvalesniuju. Anksciau isvis, kabodavo tie lasiniai pas mane, niekaip ju nenumesdavau, kol per prievarta neturejau daryti 70 atsitupimu ir vaikscioti visciuku xD kelias dienas keikiausi, nes paeiti negalejau, nes iskarto labai dideli  kruvi dariau, bet dabar labai dziaugiuosi, na kojos teoriskai nepamazejo, bet suapvalejo, paliko apvalios, dailios, panasiai kaip Shakiros.

prajuokinai, idomus budas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dženifer. @ 2010 01 14, 20:15)
Storos kojos gali būti ir paveldėtos  g.gif  pati numetu svorį bet kojos nelieknėja - lygiai taip pat kaip ir mamos kojos  verysad.gif


Nebūtinai. Mūsų su mama net figūrų tipai skiriasi, ji nors ir gerokai apkūni, bet kojos sąlyginai plonos, palyginti stangrios ir celiulito nė gramo, o pas mane leškos kaip reikiant biggrin.gif Jokio paveldėjimo g.gif
Atsakyti
tokie veiskmingi tie įtupstai,bet aš negaliu jų daryti, nes taip per kelius traška,jaučiu kaip tie sąnariai ten juda. O po įtupstų ne kojų raumenis skauda, o kelius ir tada sunkiai bepaeinu.Nesuprantu kas čia tiems keliams mano. Tikriausiai man negalima įtupstų daryti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2010 09 11, 09:54)
tokie veiskmingi tie įtupstai,bet aš negaliu jų daryti, nes taip per kelius traška,jaučiu kaip tie sąnariai ten juda. O po įtupstų ne kojų raumenis skauda, o kelius ir tada sunkiai bepaeinu.Nesuprantu kas čia tiems keliams mano. Tikriausiai man negalima įtupstų daryti. g.gif

gal neteisingai darote?apkrova eina ne raumenims,o sanariams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2010 09 11, 11:57)
gal neteisingai darote?apkrova eina ne raumenims,o sanariams  4u.gif


Net nežinau g.gif
Atsakyti
Reiks mėėgint Julios pratimuką. biggrin.gif
Atsakyti
Super "Julios Roberts" pratimukas, kiekvieną dieną jį atliekant po keliasdešimt kartų, rezultatas turėtų matytis po kelių savaičių. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teysa: 17 rugsėjo 2010 - 20:21
QUOTE(SoKoLedine @ 2010 06 13, 16:41)
Sveikutes, na ka eisim bandyt daryt tą J. Roberts pratimėlį  ax.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif reiks uzsiimt tuo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(secrecy @ 2010 01 15, 19:59)
[Jeigu domina ir kitu kuno daliu stiprinimas sudejau pratimukus cia Pratimai atskiroms kuno dalims ir kt.

aciu,nuo ryt spiriam sau i subine ir pradedam lotuliukas.gif
Atsakyti
Pratimukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,
Atsakyti