Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai VI

Labas mergaites,gal teko kam girdeti apie muzikanta Joginta Palavinska,pas mus jis gros per vestuvesuser posted image
Atsakyti
jau buvau rasiusi, kad Snabaiciai diena pries tecio jubilieju atsauke savo pasirodyma, tai penktadieni baliuj buvo kiti muzikantai. Nors buvo jubiliejus, bent jau pradzioj vakaro vede kaip vestuves ir man tas labai nepatiko doh.gif supratau, kad jie turi savo klise ir varo per visas progas ta pati... verysad.gif tokie seni pabode vestuviniai juokeliai ir panasiai... ax.gif balsai irgi neispudingi... schmoll.gif Tad pradejom rimtai su MB svarstyt, kad geriau imti DJ'u, kuris parinktu muzika visoms kartoms - biski senu geru gabalu, biski F. Sinatros, biski Mercury, meiles baladziu, rokelio, rokenrolo ir t.t. Manau turetu buti visai nieko smile.gif tai gal kas galit pasiulyt koki DJ'u? 4u.gif
jei kas turit naudingos info, imeskit man i AZ, aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Šiuo metu esam paieškose. Vestuvėms reikalingi muzikantai/as, kurie ir pravestų vakarą. Svečių nedaug, max 20, iki 12h tikrai turėtų viskas pasibaigti, nes planuojama tik iškilminga vakarienė, be jokių ten šokių pokių iki ryto ar pan. Vestuvės mažo biudžeto, tad labai išlaidauti negalėsim. Na iki 1t. labai norėtųsi sutilpti.
Gal ką nors galėtumėt parekomenduoti (galima ir į a.ž.)? Norėtųsi rasti muzikantus-vedėjus, kurie su kuriais galima būtų susitarti atsižvelgiant į vakaro trukmę valandomis, o ne "pas mus "stavkė" tiek ir tiek, nuo 18 iki 3 nakties". Ne tokia publika bus.
O dėl muzikos stiliaus - kažkaip nesam linkę prie kapelų, o šiaip dėl kitko galima tartis.
Atsakyti
QUOTE(Karilė @ 2008 05 08, 10:17)
Sveiki mielieji,
uzsiregistravau i si puslapiuka tik del vienos priezasties....pasidalinti skaudzia patirtimi.Balandzio 25 buvom uzsisake savo sventei grupe ANTRAKTAS ,taigi mielieji,sukluskit ...jie neatvaziavo doh.gif
Visa laime,kad paskambinau diena pries, ir isklausiau kvaila pasiteisinima.
Sutari buvom pasirase,rankpinigius sumokeje...Tikrai nuosirdziai patariu kuo rimciau perziureti visas sutartis ir kuo atidziau rinktis grupes.

Linkejimai Danui


Ka gi, laikas buti atsakyti ir man. Ad tikrai pavedziau Karile (vardo neminesiu, saugant privatuma), per savo paties ziopluma, ir tai yra mano kalte, kurios tikrai nesikratau. Isanalizaves supratau kodel taip ivyko, dazniausiai man atsiuncia mano sablono pasirasyta faksimiliara, atspausdines pasirasau, atgal i skeneri ir nusiunciu, sitoje situacijoje buvo kitaip, as gavau atgal doc faila su rekvizitais, todel ir ivyko painiava, nes tarpinius popierius ismetu. Zinoma tai tik mano kalte, kad netoptelejo pasiziureti faksimiliaru archyve, matyt visada buna pirmas kartas.... 4u.gif Telefono as tikrai neisivedziau, nes skambina man tikrai daug, ir dazniausiai kazkodel vienu metu (kai vaziuoju uz vairo is darbo smile.gif ) pasiulimas del telefono isklotines nelabai vykes, nemanau kad rasciau ka nors aibeje ieinanciu skambuciu, kuriu numeriai man nieko nesako. Geriausia ideja buvo del banko pavedimo, bet, bankas nedalina konfidencialios informacijos. Anyway, as tikrai kaltas, neneigiu. Siuliau zinoma adekvatu pakaitala, tikrai nebuciau pasiules kazko prastesnio, bet, mano pasiulimas buvo atmestas. Del teismo tai cia utopija, nes as sumokejau bauda, numatyta sutartije, tad laukiancias kazkokio garsaus proceso turiu nuvilti sad.gif. Nei sekundes neabejojau, kad Kariles deka busiu aprasytas supermamoje, tai buvo tik laiko klausimas. Tai jos teise, mane taip pat paveda ir nekart, todel suprantu jos pykti, as taip pat pykciau, tik skirtumas tarp musu vienas,- as atlaidesnis... Su pagarba. Danas. Antraktas.
P.S. visa agresija prasau lieti i privata, neterskime elektronines gamtos smile.gif
Atsakyti
Labai grazus atsakymas i kariles skunda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(druu @ 2008 05 14, 09:13)
Labai grazus atsakymas i kariles skunda  4u.gif



jo.... mes pavedem, taciau ir mus daznai paveda lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..... siaip ka daryti prisi**ko ir tiek
Atsakyti
Sveikos, gal kas zinot gerus muzikantus Plungej? g.gif
Keleta praskambinombeveik visi uzimti arba kosmoso litu praso. Buciau dekinga jei parekomenduotumete 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, cia visokiu siaubunu prisiskaiciau doh.gif Per musu vesttuves tai grojo "Zentai", labai patiko super tiesio ir zmones nuostabus. Aisku susimokejom, bet nesigailim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danas "Antraktas" @ 2008 05 13, 16:52)
Ka gi, laikas buti atsakyti ir man. Ad tikrai pavedziau Karile (vardo neminesiu, saugant privatuma), per savo paties ziopluma, ir tai yra mano kalte, kurios tikrai nesikratau. Isanalizaves supratau kodel taip ivyko, dazniausiai man atsiuncia mano sablono pasirasyta faksimiliara, atspausdines pasirasau, atgal i skeneri ir nusiunciu, sitoje situacijoje buvo kitaip, as gavau atgal doc faila su rekvizitais, todel ir ivyko painiava, nes tarpinius popierius ismetu. Zinoma tai tik mano kalte, kad netoptelejo pasiziureti faksimiliaru archyve, matyt visada buna pirmas kartas....  4u.gif Telefono as tikrai neisivedziau, nes skambina man tikrai daug, ir dazniausiai kazkodel vienu metu (kai vaziuoju uz vairo is darbo smile.gif ) pasiulimas del telefono isklotines nelabai vykes, nemanau kad rasciau ka nors aibeje ieinanciu skambuciu, kuriu numeriai man nieko nesako. Geriausia ideja buvo del banko pavedimo, bet, bankas nedalina konfidencialios informacijos. Anyway, as tikrai kaltas, neneigiu. Siuliau zinoma adekvatu pakaitala, tikrai nebuciau pasiules kazko prastesnio, bet, mano pasiulimas buvo atmestas. Del teismo tai cia utopija, nes as sumokejau bauda, numatyta sutartije, tad laukiancias kazkokio garsaus proceso turiu nuvilti sad.gif. Nei sekundes neabejojau, kad Kariles deka busiu aprasytas supermamoje, tai buvo tik laiko klausimas. Tai jos teise, mane taip pat paveda ir nekart, todel suprantu jos pykti, as taip pat pykciau, tik skirtumas tarp musu vienas,- as atlaidesnis...  Su pagarba. Danas. Antraktas. 
P.S. visa agresija prasau lieti i privata, neterskime elektronines gamtos smile.gif



Kaip graziai mes mokame kalbeti ir kokie "kalti" jauciames, kai bijome antireklamos:haha
Slykstu ir tiek bash.gif
Atsakyti
Labukas! biggrin.gif
Norėčiau paprašyti gal kas žinot gerų muzikantų kontaktus grojančius ne tik lietuvių,bet ir rusų bei truputį lenkų kalbomis! ax.gif (nebūtinai lenkų klb)
Labai laukiu Jūsų pagalbos! (į až) blush2.gif
Dėkui! smile.gif
Atsakyti
Nieko kito is Kazles ir nesitikejau, ka darysi, matyt tulzies perteklius, reikia kazkur islieti (darbo metu, beje) smile.gif. Rasiau visiskai atvirai, antireklamos nebijau, nes tai tik epizodas, kuris mano esmes, kaip atlikejo, showman'o nekeicia. Tesiog Kazle neperskaite mano prasymo varyti tulzi i privata....
Atsakyti
QUOTE(Danas "Antraktas" @ 2008 05 14, 13:36)
Nieko kito is Kazles ir nesitikejau, ka darysi, matyt tulzies perteklius, reikia kazkur islieti (darbo metu, beje) smile.gif. Rasiau visiskai atvirai, antireklamos nebijau, nes tai tik epizodas, kuris mano esmes, kaip atlikejo, showman'o nekeicia. Tesiog Kazle neperskaite mano prasymo varyti tulzi i privata....


Jeigu visos rasytu i privata, tai taip ir liktu nezinomas jusu "uzmarsumas", kuris kitiems sugadina svarbiausia gyvenimo svente protest.gif
Atsakyti