Įkraunama...
Įkraunama...

Kambarinis namukas-palapinė

Sveiki. Savo leliui norim pirkti tomy firmos zaidimu palapine(discovery dome). Gal kas turit, kokie atsiliepimai ax.gif ar zaislas vertas tokiu dideliu (230lt) pinigu g.gif Dekui uz nuomones 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mile_: 20 vasario 2007 - 11:47
QUOTE(mile_ @ 2007 02 20, 11:46)
Sveiki. Savo leliui norim pirkti tomy firmos zaidimu palapine(discovery dome). Gal kas turit, kokie atsiliepimai  ax.gif ar zaislas vertas tokiu dideliu (230lt) pinigu  g.gif Dekui uz nuomones  4u.gif


Mes dar neturim,bet ruošiamės įsigyt ax.gif mano manymu turėtų būt neblogas žaislas.
Tik vat pinigėliai tai tikrai nemaži doh.gif
O pirkt tai jų Žaislų planetoj yra,bent jau Kaune tai visose šio tinklo pardėse mačiau.
Atsakyti
Sveikos,
O jus nenorit skelbimuku paskaityti Skelbimu saituose... Kokiu tik dalykeliu nerasi ir daug pigiau nei parduotuvese ir geresnes kokybes nei musu parduotuvese vien tik lenkiski...
Atsakyti
QUOTE(mile_ @ 2007 02 20, 11:46)
Sveiki. Savo leliui norim pirkti tomy firmos zaidimu palapine(discovery dome). Gal kas turit, kokie atsiliepimai  ax.gif ar zaislas vertas tokiu dideliu (230lt) pinigu  g.gif Dekui uz nuomones  4u.gif



mes nupirkom savo beveik 2 metu lialiui ta discovery dome uz 229 lt is zaislu planetos. nesigailiu nei vieno lito. super kokybiskas ir super geras daiktas. manau, kad cia ir metinukui ir dvimetinukui ir 3 ir 4 metu vaikui yra kas veikti smile.gif labai daug veiklos. Maniskiui labai patinka su raktais visokie zaidimai, tai dabar turi savo asmeninius, kuriais gali atrakinti 5 dureles. Tikrai labai geras daiktas, uz tikrai neprotinga kaina, bet matydama vaika zaidzianti, nesigailiu.
Atsakyti
Aš ir planuoju pirkti, maniškiai 10 mėn ir aš nežinau kuo ją sudominti, tai galvoju gal patiks, tik nežinau ar ne per maža?
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2007 04 04, 06:46)
Aš ir planuoju pirkti, maniškiai 10 mėn ir aš nežinau kuo ją sudominti, tai galvoju gal patiks, tik nežinau ar ne per maža?



Ant palapines raso, kad nuo 12 menesiu. Aisku 10 menesiu vaikiukas nemokes atrankinti dureliu, bet kamuoliukus metyti tai tikrai sugebes. Yra ten toks vartomas diskas su mazais rutuliukais, kurie byredami skleidzia garsa, yra langeliai, kur mama gali sypsotis lialiui smile.gif Yra tikrai atrakcijos. Maniskis tai nebenori jau savo lovoj miegoti, vakare susitempia patalyne, isijungia sviesele prie iejimo i palapinyte ir migdosi. Tokius pinigus mokedama, aishku, kazkokio efekto tikejaus, bet ne tokio smile.gif) Mums pasiteisino. Tikiuosi jusu mazylei irgi patiks. Ir sitas zaislas jai tikrai bus labai ilgam.
Atsakyti
pasiziurejau nelietuvos internetinese parduotuvese jis 39 eurus kainuoja doh.gif riebia kaina uzsideda lietuviai. gal sakau reiktu zaislus internetu pirkt geriau, is pvz www.ebay.uk tik niekada nepirkus as,baisoka, reiktu pasidometi pas kazka g.gif
150 lt uz sia palapine gal ir nepagaileciau, bet 260 verysad.gif
Atsakyti
siandien zaislu planetoj nusipirkau ta palapine,bet dar nesurinkau biggrin.gif esme tame kad kaina 229lt BET turekit vaiko gimimo liudijima(jei vaikui metuku dar nera) uzpildysit anketa ir gausit kortele 10% nuolaida visada toje parduotuveje,kadangi buvau su drauge kuri turi 10men lialka,tai ji uzpilde anketa ir iskart gavo kortele,tai man palapine kainavo 206lt mirksiukas.gif

http://www.tomy.co.u...discovery-dome/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAIIVA: 30 rugpjūčio 2007 - 17:59
Turiu as ta TOmy palapine...
Mano mergaite per metus laiko ja sulauze blink.gif Nezinau, ar cia kokybes reikalas, ar mano vaikas labai pasiutes, bet remas suluzo, kai bande pasikabinti ant jo smile.gif Sveria apie 10 kg. Suprantu, kad ne tam tas zaislas skirtas, bet...
Remas plastmasinis ir viduj tusciaviduris. Taip kad tikrai nesunku sulauzyti...

Del paties zaislo, tai priklauso nuo vaiko. Manajai nelabai idomus, bet tai individualu.
Zodziu antra karta uz 229 tokio dalyko nepirkciau...
Atsakyti
mes tokia turim nuo 10 menesio.maziui labai patinka,eina aplink kelis ratus,po to viduje kuiciasi.jis meto kamuoliukus,as gaudau smile.gif mes nauja uz 110 lt pirkom kaune. kol kas su ja zaidzia,ji jam idomi,valandziuke vakare buna uzimtas vaikas smile.gif
Atsakyti
pagaliau ir mes nusipirkome palapinę,tai mažiui tikrai patiko,nespėju kamuoliukų dabar padavinėt lotuliukas.gif labai faina ji man,visai nesigailiu,kad nupirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2007 11 01, 00:58)
pagaliau ir mes nusipirkome palapinę,tai mažiui tikrai patiko,nespėju kamuoliukų dabar padavinėt lotuliukas.gif labai faina ji man,visai nesigailiu,kad nupirkau smile.gif

Jei ne paslaptis užkiek bigsmile.gif tikiuosi, ne už tą atominę kainą blink.gif lotuliukas.gif bet aš ir tiek mokėčiau jei mano nenuorama sudomintu bent valandžiukei tongue.gif
Atsakyti