Įkraunama...
Įkraunama...

Kambarinis namukas-palapinė

QUOTE(Sapokliaka @ 2007 08 30, 19:33)
Turiu as ta TOmy palapine...
Mano mergaite per metus laiko  ja sulauze  blink.gif  Nezinau, ar cia kokybes reikalas, ar mano vaikas labai pasiutes, bet remas suluzo, kai bande pasikabinti ant jo smile.gif Sveria apie 10 kg. Suprantu, kad ne tam tas zaislas skirtas, bet...
Remas plastmasinis ir viduj tusciaviduris. Taip kad  tikrai nesunku sulauzyti...


Mums ta pati bėda nutiko, net nemačiau kada rėmas sulūžo g.gif dabar lipnia juostele klijuoju kas dieną, nes bernužėlis vis taisyt savaip ją bando smile.gif
Palapinė vaikui iš tiesų labai patinka, kas dieną kamuoliukus mėto, durelėmis dabar susidomėjo ir šiaip vis kokios nors veiklos susigalvoja, bet man, kaip mamai, nepatinka kokybė. Ji labai lengvai išsiardo: nusiima stogas, kojytės, išsimauna šonus prilaikančios lazdelės. Mano metinukas labai greitai tai suprato. taigi per dieną turiu mažiausiai tris kartus ją per naujo statyti. Sutinku, žaislas iš tiesų geras, nesigailiu, kad nupirkau, bet kokybės prasme jį dar reikėtų patobulinti ir tos sumos iš tiesų nevertas.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

O jūs vaikams ndarot kartais pačios žaislų, bigsmile.gif Mums su vyresnėle kad būtų smagiau pasidarom pačios,iš nereikalingos kokis dėžutės padarom nešiojama kompiuteri,reikia tik pasitelkti fantazija,knopkes klijavom,iš minkšto paralono,tai kai nuplyšdavo nešdavo tėčiui į garantini tongue.gif Labai idomu ir jei žaisti namų darbo žaislais,smulkmenų visokių padarom,paivairinimui pirktiems,o nama pastatėm iš televizoriaus dėžės,nudažėm,kaip tikras pasakų namelis tongue.gif
Pabandykit,labai fainai,kai pasineri į tokius darbus ir pats vaikyste prisimeni mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Ačiū dar kartą Sirduliukei, kuri Kaune Jonelio kiemelyje uz 145 Lt. nupirko šią TOMY žaidimų palapinę. Nes parduotuvėje ji kainuoja 220Lt.
Dukrytė ir mes esame labai patenkinti... smile.gif
Atsakyti
mes pirkom maximoj is vienos puses parduotuve o is kitos palapines puses yra pastas, ir mokejom nedaug (pirkom seniau) 19,99 4u.gif bet maciau ir dabar yra tik neatkreipiau demesio i kaina g.gif
Atsakyti
Mes labai džiaugiamės savo namuku, sūnelis vis lenda į vidų pažaisti. Pirkom Žaislų planetoj, kainavo 230 Lt. Brangu, bet nesigailim. Ten ir kamuoliukus metyt galima ir pro langelius žiūrėti, su raktukais rakinėjasi kamuoliukų krepšiukai. Dar ilgai nenusibos. Šiaip domėjomės tais namukais - kitur labai mažiukai tie namukai ir be jokios papildomos veiklos.
Atsakyti
Maciau vokiskuose tinklalapiuose www.babybutt.de www.kinderbutt.de www.yatego.com Jie siuncia i Lietuva: pirmas ir antras siuntimas 20 euru, o trecias-priklausomai nuo firmos.
Jei kalbam apie Tomy nameli-www.agu.lt
Atsakyti
pirkusi maximoj, per nukainavima buvo berods 35lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(_braskute @ 2008 02 11, 15:20)
pirkusi maximoj, per nukainavima buvo berods 35lt g.gif


Pirkau Maksimoj, kaina su nuolaida tikrai apie 30, gal 35.
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2007 12 19, 23:32)
Dabar neseniai maciau Thommo Fhlipso  parduotuveje, labai nebloga.  smile.gif

As pirkau is Tomas Philips,labai esu patenkinta,nes ten buvo mazesne ir didesne palapines sujungtos tuneliu,tai tas tunelis labai patinka,o nameli viena nuvezem i sodyba vasara puikiai pasizaidzia,o didesne su tuneliu namuose.Uzeina noras ir pastatom,pabosta suskleidziam. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Maximoj pirkau. thumbup.gif daigtas. Kai atsibosta vaikui susipakuoja gerai, pakavoju kur nors ir vietos nedaug uzima thumbup.gif .
Pirkau pries metus mokejau 20 Lt.
Atsakyti
Mes pirkom Jyske, tačiau naudojom mažai, kažkokia ji man vienkartinė, mikui jei koja užkliūna belipant, tai su visa pilim ir keliauja per kambarius smile.gif
turim geresnį pasiūlymą -

tikra palapinė thumbup.gif
pasistatom svetainėje, tai abu bachūrai per dieną ir tupi ten. Karts nuo karto ir leidžiam abiem ar Lukui su draugu miegoti, tikrai nepalyginamas dalykas, rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2007 12 26, 19:21)
Man tetis nupirko anukei tokia ruzava princeses nameli jyske uz 50lt supper smile.gif Vasarei patinka smile.gif o vasara ir i lauka issinesim smile.gif

mes pirkom berniukiska, bet pasirode biski prastas, tai irgi ruzava nupirkom, tai daba i iejima istatem FP vartelius ir mazasis laukia savo princeses biggrin.gif
Atsakyti