Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Sena tema 4u.gif
Atsakyti
Labuka naujoj temelej,

QUOTE(paiduke @ 2007 12 11, 22:45)
labai, labai ačiū už komplimentus mano virtuvytei  wub.gif  wub.gif širdis sala kai skaitai komplimentus apie savo daiktą wub.gif
išprotėjus
norėčiau gražių ir kartu paprastų romanečių, tik kokių spalvų tai nesugalvoju, gal išviso vienspalves  g.gif

O as Paiduke kaip tik manau, kad reiketu neperkrauto kazkokio ryskesnio akcento, kuri tu derintum taip pat su ryskesniais daiktais savo zavioje virtuveje. Cia as apie spalva - ryskesne ruda su silku, arba sodri raudona g.gif

Dar idomu beziurint - koks apsvietimas visos patalpos, darbastalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 12 12, 08:07)
O as Paiduke kaip tik manau, kad reiketu neperkrauto kazkokio ryskesnio akcento, kuri tu derintum taip pat su ryskesniais daiktais savo zavioje virtuveje. Cia as apie spalva - ryskesne ruda su silku, arba sodri raudona g.gif

g.gif o man kaip tik norėtusi tokios šviesios.. lengvos... gal su kokia detale, bet ne romanetės o austrajetės g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 12 12, 10:14)
g.gif  o man kaip tik norėtusi tokios šviesios.. lengvos... gal su kokia detale, bet ne romanetės o austrajetės  g.gif

blink.gif O kas tas yra?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2007 12 12, 09:21)
blink.gif  O kas tas yra?? blush2.gif

tas pats kas romanetes tik be skersiniu pagaliuku... jos tokios minkštos gaunas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 12 12, 09:07)
O as Paiduke kaip tik manau, kad reiketu neperkrauto kazkokio ryskesnio akcento, kuri tu derintum taip pat su ryskesniais daiktais savo zavioje virtuveje. Cia as apie spalva - ryskesne ruda su silku, arba sodri raudona g.gif

Virtuve tikrai grazi, man labai patiko dvieju spalvu derinimas - tikrai geriau atrodo negu butu vienoda plokste, bet pritariu lietuciui drinks_cheers.gif - reikia akcento, kitaip bus viskas balzgana ir tiek schmoll.gif . Man labiau patinka su ryskesniu spalvu akcentais - derink prie to, ka jau turi - indu, irankiu, vazu ar net geliu vazoneliu (jei tokie virtuveje bus)
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 12 10, 12:41)
mano virtuvytė
dar trūksta vieno stiklo ir kelių detalių
spalva finų medis cinamonas ir alabasteris



smagu, kad turi jau virtuvele, ir tokios erdves turbut pavydi cia keikviena mama thumbup.gif
tik man laaabai uzkliuvo spalvu ismetymas, mano nuomone tu apatiniu tamsesniu stalciu nereikejo daryti schmoll.gif truputi atrodo kaip bereikalingos demes unsure.gif
del visu spalvu, tai cia pakankamai skoningai viskas suderinta ir nemanau, kad reiketu marginti dar kazkuo ax.gif
Atsakyti
ačiū visoms už patarimus thumbup.gif , visgi manau kad labiau tiks švelnesnių spalvų langų rūbeliai virtuvėje


QUOTE(Forma @ 2007 12 12, 10:39)
smagu, kad turi jau virtuvele, ir tokios erdves turbut pavydi cia keikviena mama  thumbup.gif
tik man laaabai uzkliuvo spalvu ismetymas, mano nuomone tu apatiniu tamsesniu stalciu nereikejo daryti schmoll.gif  truputi atrodo kaip bereikalingos demes  unsure.gif
del visu spalvu, tai cia pakankamai skoningai viskas suderinta ir nemanau, kad reiketu marginti dar kazkuo  ax.gif

ačiū wub.gif
o man kažkaip netgi įdomiau pasirodė, mačiau vienam žurnale tokiu principu padaryta ir labai patiko wub.gif o beto pagalvojau kad gal bus perdaug balta, tai įmaišėm biškelį kitos spalvos thumbup.gif
Atsakyti
Mamos, patarkit kokioje parduotuveje (salone) geriausia ieskoti virtuves baldu.
Ruosiames pirkti buta ir be abejo baldus i ji, bet kadangi tai darysim pirma karta gyvenime net nezinau i kurias firmas verta kreiptis. Domina ne labai brangus, bet tiesiog jaukus baldukai. blush2.gif Ir isvis, neisivaizduoju kiek gali kainuoti virtuves baldai? ax.gif Gal kas mane painformuos, o tai dar samones neteksiu isvidus kainytes. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2007 12 12, 13:16)
Mamos, patarkit kokioje parduotuveje (salone) geriausia ieskoti virtuves baldu.
Ruosiames pirkti buta ir be abejo baldus i ji, bet kadangi tai darysim pirma karta gyvenime net nezinau i kurias firmas verta kreiptis. Domina ne labai brangus, bet tiesiog jaukus baldukai.  blush2.gif Ir isvis, neisivaizduoju kiek gali kainuoti virtuves baldai?  ax.gif Gal kas mane painformuos, o tai dar samones neteksiu isvidus kainytes. Aciu.  4u.gif


pirmiausia siulau apsilankyti tokiuose salonuose kaip Dalia ar vokes baldai, ten pamatysi ekspozicijoje daugiausiai virtuviu ir susidarysi mazdaug nuomone apie tai kaip gali atrodyti virtuves ir pamatysi kainas, taciau tai yra brangus salonai ir daugelyje kitu firmu galesi pasigaminti pigiau. Pirmiausia siulciau pasidaryti virtuves projekteli, su kuriuo galesi pereiti per kelias firmas, kurios pagal ji gales paskaiciuoti kaina. sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 12 12, 11:39)
smagu, kad turi jau virtuvele, ir tokios erdves turbut pavydi cia keikviena mama  thumbup.gif
tik man laaabai uzkliuvo spalvu ismetymas, mano nuomone tu apatiniu tamsesniu stalciu nereikejo daryti  schmoll.gif  truputi atrodo kaip bereikalingos demes  unsure.gif
del visu spalvu, tai cia pakankamai skoningai viskas suderinta ir nemanau, kad reiketu marginti dar kazkuo  ax.gif



Nu man tai irgi atrodo, kad tas spalvu pametymas kaip tik zaismingumo priduoda wub.gif Man tai super! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 12 12, 12:27)
o man kažkaip netgi įdomiau pasirodė, mačiau vienam žurnale tokiu principu padaryta ir labai patiko  wub.gif o beto pagalvojau kad gal bus perdaug balta, tai įmaišėm biškelį  kitos spalvos thumbup.gif

Man labai labai graži tavo virtuvė wub.gif. Ir skirtingų spalvų stalčiai labai patiko, nors anksčiau atrodė (kiek mačiau kituose pavyzdžiuose), kad tai negali būti gražu rolleyes.gif.

QUOTE(Forma @ 2007 12 12, 13:41)
pirmiausia siulau apsilankyti tokiuose salonuose kaip Dalia ar vokes baldai...

Vau, Forma, kaip gerai, kad sugrįžai į šią temą! bigsmile.gif Merginos, galite tikėtis profesionalių komentarų thumbup.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 12 gruodžio 2007 - 16:39