Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Forma @ 2007 12 12, 12:39)
smagu, kad turi jau virtuvele, ir tokios erdves turbut pavydi cia keikviena mama  thumbup.gif


sveika, Forma bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mūsų virtuvė (tik biškį nuotraukos nekokybiškos gavosi ax.gif blush2.gif ):
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2007 12 13, 11:04)
Mūsų virtuvė (tik biškį nuotraukos nekokybiškos gavosi  ax.gif  blush2.gif ):
user posted image
user posted image

grazi, tik man kazkaip niekas nesuderinta blush2.gif

p.s. o kodel nuo gartraukio pleveles nenusiemet g.gif visa vaizda gadina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2007 12 13, 10:04)
Mūsų virtuvė (tik biškį nuotraukos nekokybiškos gavosi  ax.gif  blush2.gif ):
user posted image
user posted image

Man spintelės virš šaldytuvo tai super aukštai unsure.gif ir tarp gartraukio tarpai nuo spintelių,tai neišnaudota erdvė unsure.gif pas mus kai virtuvė ne itin didelė,tai kiekvieną tarpą dėmesingai planavom rolleyes.gif

Kitą sav gal jau montuos,pasirodysim tada smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 13 gruodžio 2007 - 10:16
QUOTE(maziulele @ 2007 12 13, 10:09)
grazi, tik man kazkaip niekas nesuderinta blush2.gif

p.s. o kodel nuo gartraukio pleveles nenusiemet g.gif visa vaizda gadina biggrin.gif


O kas čia nesuderinta?
Nenuplėšėm plėvelės, nes ten dar reik vienoj vietoj padažyt sieną.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2007 12 13, 12:16)
O kas čia nesuderinta?
Nenuplėšėm plėvelės, nes ten dar reik vienoj vietoj padažyt sieną.

Man vienintelis dalykas blogąja prasme krentantis į akis - tai gartraukis kaip kryžius bažnyčioj vidury virtuvės biggrin.gif na aplinkjį tokie geri tarpai, o kur spintelės tai jau tankiai. Šiaip virtuvytė man labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2007 12 13, 10:15)
Man spintelės virš šaldytuvo tai super aukštai unsure.gif ir tarp gartraukio tarpai nuo spintelių,tai neišnaudota erdvė unsure.gif pas mus kai virtuvė ne itin didelė,tai kiekvieną tarpą dėmesingai planavom rolleyes.gif

Kitą sav gal jau montuos,pasirodysim tada smile.gif


Na man tai nėra gražu, kai labai užgriozdinta. Erdvė didelė, tad galėjom sau leisti ir palikti laisvos vietos. O spintelėje virš šaldytuvo sudėti nelabai naudojami daiktai, bet niekas netrukdo pasistatyti kėdę mirksiukas.gif

Lauksim nuotraukų
Papildyta:
QUOTE(litavkasam @ 2007 12 13, 10:18)
Man vienintelis dalykas blogąja prasme krentantis į akis - tai gartraukis kaip kryžius bažnyčioj vidury virtuvės biggrin.gif na aplinkjį tokie geri tarpai, o kur spintelės tai jau tankiai. Šiaip virtuvytė man labai patinka wub.gif


Na niekas netrukdo ateityje pasidaryti lentynėles prie gartraukio, bet man kažkaip nesinori užpildyti kiekvieną lopinėlį. Gal dėl to, kad labai daug erdvės, ypač persikėlus iš mažos virtuvės, vis dar norisi pajaust jos dydį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2007 12 13, 12:21)
Na niekas netrukdo ateityje pasidaryti lentynėles prie gartraukio, bet man kažkaip nesinori užpildyti kiekvieną lopinėlį. Gal dėl to, kad labai daug erdvės, ypač persikėlus iš mažos virtuvės, vis dar norisi pajaust jos dydį.  smile.gif

Na tai ir atrodo viskas normaliai, tiesiog kažkaip gal tada tarpus reikėjo prie sienų palikt, kad spintelės nebūtų sugrūstos, nes gartraukis tai irgi ne tokios formos, kad ką uždėt būtų galima g.gif tie tarpukai, kad ir ne dideli, bet krenta į akis blush2.gif
Atsakyti
Tai dar ne viskas užbaigta, dar trūksta plytelių po spintelėm, dar gartraukį reiks nulupt, kai uždažysim sieną, reiktų lemputę po spintele pasikabint. Vat tada bus bendras vaizdas, tada ir žiūrėsim kaip užpildyt tas tuštumas.
Atsakyti
Gal kas zino tel meistro kuris galetu pajungti dujine virykle Klp?
Atsakyti
Niu bet, panos, as suprantu, kad norisi kuo greiciau pasirodyti, bet mokekit ir kritika priimti del neuzbaigtumo. Ir didele erdve, Pikolo, manau, cia ne prie ko, svarbu svarbiau svarbiausia - praktiskumas ir nors truputi pataikymas i dizaino remus 4u.gif taip ir sakyk, kad akivaizdziai buvot suplanave didesni gartrauki, o nusipirkot toki, koks yra.
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 12 13, 10:56)
Niu bet, panos, as suprantu, kad norisi kuo greiciau pasirodyti, bet mokekit ir kritika priimti del neuzbaigtumo. Ir didele erdve, Pikolo, manau, cia ne prie ko, svarbu svarbiau svarbiausia - praktiskumas ir nors truputi pataikymas i dizaino remus 4u.gif taip ir sakyk, kad akivaizdziai buvot suplanave didesni gartrauki, o nusipirkot toki, koks yra.

good.gif šaunu, girdėti teisingą nuomonę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delita: 13 gruodžio 2007 - 11:13