Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(pikkolo @ 2007 12 13, 11:04)
Mūsų virtuvė (tik biškį nuotraukos nekokybiškos gavosi  ax.gif  blush2.gif ):
user posted image
user posted image


Kiekvienai sava virtuve grazi, tik tie tarpai prie gartraukio g.gif ten gal kokias lentyneles (pvz.stiklines-jei norisi erdves pojucio) prieskoniams g.gif , manau laikui begant uzsipildys visos erdves. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 12 13, 10:56)
Niu bet, panos, as suprantu, kad norisi kuo greiciau pasirodyti, bet mokekit ir kritika priimti del neuzbaigtumo. Ir didele erdve, Pikolo, manau, cia ne prie ko, svarbu svarbiau svarbiausia - praktiskumas ir nors truputi pataikymas i dizaino remus 4u.gif taip ir sakyk, kad akivaizdziai buvot suplanave didesni gartrauki, o nusipirkot toki, koks yra.


Tiesą sakant nieko neplanavom, visa buitinė technika jau buvo nupirkta, kai užsakinėjom virtuvę. Ir virtuvę mum projektavo tie kas darė, ne patys, aš tik apatines spinteles kitaip sustumdžiau. Ir projektavo pagal esamą techniką.
Man gražu taip kaip yra. Nematau reikalo taikyti į kažkieno sugalvotus dizaino rėmus. O virtuvė nėra užbaigta, ir ilgai bus neužbaigta, todėl ir vaizdas bendras bus tik kitais metais.
O tema tai Virtuvės baldai, bet ne interjeras.
Atsakyti
pikkolo, kaip tau naudojasi kriauklė prie lango g.gif
Atsakyti
tikiu kad kai virtuve bus uzbaigta ir vaizdas bus visai kitoks, bet pikkolo reiktu pasimokyt ne dizaino o priimti kritika 4u.gif juk dedama cia savo virtuve turejei tiketis sulaukti ne tik pagyru bet ir kritikos 4u.gif
Atsakyti
o man visai patiko ši virtuvė... ne tokia kaip visos dabar... neišlaižyta iki smulkmenos.. o tokia kokios norėjo šeimininkė tongue.gif man irgi tie tarpai prie gartraukio užkliuvo.. bet.. manau viskas ilgainiui susitovės ir atrodys kad taip ir turi būt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 12 12, 17:38)
Vau, Forma, kaip gerai, kad sugrįžai į šią temą!  bigsmile.gif Merginos, galite tikėtis profesionalių komentarų thumbup.gif.


ax.gif smagu, kad nepamirsot manes, kazkaip radau truputi laisvo laiko tai uzsukau paziureti, kas naujo mamu virtuvelese ax.gif

QUOTE(pikkolo @ 2007 12 13, 11:04)
Mūsų virtuvė (tik biškį nuotraukos nekokybiškos gavosi  ax.gif  blush2.gif ):
user posted image
user posted image


man tai kaip ir daugumai i akis krito, kad netinkamai isnaudota gartraukio erdve. galbut netinkamai parinktas gartraukio dydis ax.gif
kitas dalykas, kadangi matosi, kad seimininkai megsta viska laikyti atvirai ant stalo, o tai suteikia tuputi betvarkes ispudi, tai galetu buti virsutiniu spinteliu bent jau stiklai labiau matiniai, kad maziau matytusi netvarka spinteliu viduje. ir dar kadangi buitine technika yra nerudijancio plieno spalvos, tai virsutiniu spinteliu remeliai irgi galejo buti nerudijancio plieno.
o siaip norejau paklausti, ar ne per aukstai naudotis mikrobangine? ir ar nesinoretu kriaukles tureti arciau saldytuvo? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forma: 13 gruodžio 2007 - 12:28
Pagaliau ir as greitai turesiu savo nauja virtuve,uz valandos ateina dizainere,tai siaubingai jaudinuos kad tik ko nenugrybauciau doh.gif Mintyse turiu savo vizija,bet va kaip atrodys realybej g.gif oj, oj kad tik nenusivilciau veliau...
Atsakyti
pikkolo simpatiska virtuve, man sienu spalva patinka ax.gif

Tik man kazkaip noretusi garu surinktuva po spintelem paslepti blush2.gif ax.gif

O kad tos spinteles aukstai iskabintos tai thumbup.gif

Pas mus virtuveje irgi aukstokai pakabintos ax.gif
Su mano 181cm ugiu, viska pasiekiu biggrin.gif tongue.gif 160-170 ugio moterom mano virtuveje ne vieta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2007 12 13, 14:19)
Pagaliau ir as greitai turesiu savo nauja virtuve,uz valandos ateina dizainere


tai kaip sekesi su dizainere? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 12 13, 18:18)
tai kaip sekesi su dizainere?  rolleyes.gif

Na kolkas lyg ir nieko,pirma karta su tuo susiduriu tai nelabai zinau kaip ten kas turi vykti ax.gif ji ten pasimatavo,pasibraize,issirinkau stalvirsi ir plokste(ir koks sutapimas,ji tik iejus man pasiule tokia spalva kokia as buvau jau issirinkus salone ,sako labai tinka prie sienu smile.gif na maloniai nustebino)tai va ryt i el.pasta atsius projekta ir tada konkreciau viska derinsim,ir kaina suzinosiu...jau jauciu maza nepasirodys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 12 13, 13:27)
ax.gif smagu, kad nepamirsot manes, kazkaip radau truputi laisvo laiko tai uzsukau paziureti, kas naujo mamu virtuvelese  ax.gif 

neuzmirsom rolleyes.gif pasigedom...
Atsakyti
prie visu komentaru Pikolo, tai dar prideciau pastebejima- ar nebutu patogiau perdarius saldytuvo dureles i kita puse ? ax.gif
Atsakyti