Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

gali būti ir taip,kad iki pat galo nematys biggrin.gif(kai pati pamatysi-tai bus aišku smile.gif )
Su pirmąja ''tikrai ''matė gal 36sav.,o dabar dar irgi neaišku,nors 27sav. tongue.gif
Atsakyti
genetikos centre jau imanoma sužinoti nuo 12 savaičių, o poliklinikose jie nemato vos ne iki gimdymo, nes prasti echoskopai. neiškentusi nulėkiau į echoskopijos kabinetą 28 savaitę, tai daktaras net garantavo, kad sūnus, o jei mergaitė taip dar drąsiai nesako paprastai, nes vis abejoja, gal sėklidės dar nenusileidę.
geriausiai žinojau ko laukiu aš pati, nes tik pastojus pasakiau, kad bus sūnutis biggrin.gif
man atitiko visi tie prietarai, pilvas labai smailas, pačioje pradžioje norėjosi sūriai, o ir nėštumas labai lengvas, taip kad ėjau tik patvirtnimo, kad galiu rinkti žydrus rūbelius wub.gif
Atsakyti
Mums pasake, kad pilvelyje gyvena berniukas 20 savaite smile.gif Labai aiskiai matesi ir nuotraukelese, kurias gavome tos apziuros echoskopu metu mirksiukas.gif dziaugiuosi, kad leliukas pats buvo nusiteikes bendradarbiauti ir nesislepe smile.gif Bet vat turiu draugu, kurie jau nestumui einant i pabaiga gerai nezino, kas gims, nes lelius niekaip nenori pasirodyti tam reikalui tinkamoje padetyje blush2.gif Aisku, ne visi ir nori suzinoti, ko laukia, nori siurprizo smile.gif Tai mano gydytojas pirma paklause, ar mes tikrai norime suzinoti leliuko lyti, ir tik po to jau parode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiisstte @ 2007 12 18, 12:45)
genetikos centre jau imanoma sužinoti nuo 12 savaičių, o poliklinikose jie nemato vos ne iki gimdymo, nes prasti echoskopai.


vakar buvau pas genetike, klausiau apie lyti, sake baikit dar per anksti smile.gif
Atsakyti
as pas genetikus buvau 14 savaiciu...lyties nespeliojo,sako bijau apgauti,nes tokio amziaus tiek pas berniuka tiek pas mergaite yra atsikisimu tongue.gif pasakytu nebent vaisiaus vandenu tyrimas...bet ju jo nedaro,jei viskas tvarkoje
kol kas nesioju slapuka...19 savaiciu darem ultragarsa,nesirode....kojytes prispaustos prie pilvuko rolleyes.gif
noretusi zinoti kas ten pilvelyje auga.... wub.gif
Atsakyti
mano lelius irgi nelabai nori rodytis biggrin.gif , nors jau mums 22 sav.bet sako tokiam laike berniuka imanoma iziureti g.gif o man sake kad berniuko nemato blink.gif , nu reikes geriau apziureti kai kojytes praskes blush2.gif
Atsakyti
Pirmą kartą pasakė genetikos centre, kai kleckui buvo 17 sav, o antrą kartą tik kai suėjo 34 sav, nes per tą tarpą mergina nesiteikė parodyti ką turi tarp kojyčių biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų mažuliukas ir nerodo kas tarp kojų, biggrin.gif biggrin.gif echo darė 19 sav.
Atsakyti
Pasake kai buvo 20 sav. Du kartus sake kad bus dukryte, o jau po to visus kartus berniukas pasirode. Aiskiausiai matesi apie 34sav kai echoskopavo. Gime berniukas smile.gif
Atsakyti
mūsų matė jau 14sav. bet dar nieko nesakė nes būna kad dar tokiu metu apgaulingai viskas atrodo. O pasakė kai buvo 29sav. kad laukiam sūnučio wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Man genetikos centre 19 sav. pasake, kad bus mergaite. Net irase i atsakyma. Noreciau, kad dar karta patvirtintu, nors nuojauta sako, kad bus mergaite wub.gif
Papildyta:
QUOTE(aiisstte @ 2007 12 18, 12:45)
man atitiko visi tie prietarai, pilvas labai smailas, pačioje pradžioje norėjosi sūriai, o ir  nėštumas labai lengvas, taip kad ėjau tik patvirtnimo, kad galiu rinkti žydrus rūbelius wub.gif


Ir su pirmu, ir su dabartiniu nestumu pilvas mano smailas. Norisi suraus nuo pat pradziu. Kai laukiausi dukros, pagal siuos prietarus visi pranasavo berniuka - kapojau marinuota silke biggrin.gif , bet po to jau pamegau piena ir bandeles. O dabar organizmas visai netoleruoja pieno produktu. Saldumynus valgau tik tada, kai nebezinau kuo uzkisti skrandi blush2.gif . O siaip noriu suriai, rugsciai. O vel prognozuoja mergaite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balande: 03 sausio 2008 - 08:45
QUOTE(indra* @ 2007 12 17, 21:04)
pas mus tai slapukas, neina ikalbinti, kad kajytes praskestu  tongue.gif


Ir mes negalim įkalbint 4u.gif Tai tik per gimdymą sužinosim wub.gif
Atsakyti