Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

man 20 sav darė echo,tai nesirodė kas.O dabar netgi įdomiau kai nežinau ir visai nesinori žinot, kai gims sužinosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgixe: 04 sausio 2008 - 12:30
Mum kiek vis darydavo tai nieko nesimatydavo ti 29 sav pasake kas bus smile.gif
Atsakyti
Mano pirmajai tik apie 20sav. pasake, kad bus mergaite, pries gimdyma tai patvirtino. O dbr matysim, kas bus. Noretusi sunaus 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
17 sav. pas genetikus pasakė
Atsakyti
tik 34 savaite mazius nusprende pasirodyti kas esas 100% biggrin.gif
Atsakyti
O mūsų vis dar nesirodo ir turbūt sužinosim tik kai gims 4u.gif
Atsakyti
Man ginė jau 15sav. pradžioj parodė tarp kojų pirštuką biggrin.gif Bet aš dar nenusiteikus, kad berniukas ir ginė 100% negarantavo tai kai kitą kart eisiu ir jei vėl tą patį parodys tai tada jau patikėsiu biggrin.gif
Atsakyti
mano mazius slapukas biggrin.gif neparode ka turi biggrin.gif
Atsakyti
mes ir labai nekantraujam sužinoti kas pilvelyje gyvena, bet lankausi poliklinikoj ir ten senas echo, tai gyd sakė, kad nėštumo pabaigoj matysis, kažin jei aš privačiai nueičiau ir prašyčiau , kad tik lytį pažiūrėtų blush2.gif negaučiau pylos, kad be reikalo mažiuką erzinu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carolle @ 2008 01 07, 19:25)
mes ir labai nekantraujam sužinoti kas pilvelyje gyvena, bet lankausi poliklinikoj  ir ten senas echo, tai gyd sakė, kad nėštumo pabaigoj matysis, kažin jei aš privačiai nueičiau ir prašyčiau , kad tik lytį pažiūrėtų blush2.gif negaučiau pylos, kad be reikalo mažiuką erzinu 4u.gif


jei eisi praėjus bent savaitei po paskutinio echoskopavimo, tai tikrai neturėtų pakenkt mažyliui. smile.gif. Ta prasme, ligoninėse kai yra gręsiantis, tai po savaitės anksčiausiai žiūri, ar pagerėjo situacija. Vadinasi, daktarai mano, kad po savaitės jau galima vėl žiūrėti, ir tai nepakenks. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fox_lady: 08 sausio 2008 - 21:13
aš tai tiksliai sužinosiu tik kai pagimdysiu ir pati pamatysiu lotuliukas.gif

o jei rimtai, tai 13 sav. pasakė, kad "lyg ir berniukas"
kažkur nuo 19 sav. nuojauta kužda, kad "tik berniukas"
24 sav. ginė parodė, kad berniukas
Atsakyti