Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

Prasidėjo paruošiamieji sąrėmiai, pagalvojau, kad padėsiu vyrui namų darbuose, tuo paskatinsiu.
Rezultatas - sąrėmiai dingo doh.gif

Čia greičiausiai individualiai... kiekvienai
Atsakyti
dabar ir aš galiu pasidalint patirtim:
a) suvalgiau visa nedideli ananasa;
b ) truputi pavaikščiojau viena koja ant bordiūro kita ant gatvės;
c) išgėriau kokteilį 50ml ricinos+ 150gr apelsinų sulčių (jei ne būčiau virtuviniam kombaine susiplakus, tai tuos riebalus nežinau kaip būčiau išgėrus).
veiksmų pradžia apie pietus, ricina suveikė po 7h, bet kažkaip silpnokai, paskui dar po 2h pradėjo vidurius sukt, bet pagalvojau, kad per reguliariai kas 8min.suka... tai kas čia išprovokavo mano sarėmius ir negaliu tiksliai pasakyt... o gal tik sutapimas... ir dar - gydytoja sakė, jog mylėtis tiesiog būtina, nes suminkštėtų gimdos kaklelis ir lengviau atsidarinėtų... šito vienintelio punkto ir nespėjau įgyvendint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pamaiwa: 16 liepos 2008 - 12:47
QUOTE(pamaiwa @ 2008 07 16, 13:46)
dabar ir aš galiu pasidalint patirtim:
a) suvalgiau visa nedideli ananasa;
b ) truputi pavaikščiojau viena koja ant bordiūro kita ant gatvės;
c) išgėriau kokteilį 50ml ricinos+ 150gr apelsinų sulčių (jei ne būčiau virtuviniam kombaine susiplakus, tai tuos riebalus nežinau kaip būčiau išgėrus).
veiksmų pradžia apie pietus, ricina suveikė po 7h, bet kažkaip silpnokai, paskui dar po 2h pradėjo vidurius sukt, bet pagalvojau, kad per reguliariai kas 8min.suka... tai kas čia išprovokavo mano sarėmius ir negaliu tiksliai pasakyt... o gal tik sutapimas...  ir dar - gydytoja sakė, jog mylėtis tiesiog būtina, nes suminkštėtų gimdos kaklelis ir lengviau atsidarinėtų... šito vienintelio punkto ir nespėjau įgyvendint  biggrin.gif


Mes su vyru butume smileysex.gif kiekviena miela dienele, bet kad paskutine savaite ta prakeikta pienlige gydziau... bash.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaiwa @ 2008 07 16, 14:46)
dabar ir aš galiu pasidalint patirtim:
a) suvalgiau visa nedideli ananasa;
b ) truputi pavaikščiojau viena koja ant bordiūro kita ant gatvės;
c) išgėriau kokteilį 50ml ricinos+ 150gr apelsinų sulčių (jei ne būčiau virtuviniam kombaine susiplakus, tai tuos riebalus nežinau kaip būčiau išgėrus).
veiksmų pradžia apie pietus, ricina suveikė po 7h, bet kažkaip silpnokai, paskui dar po 2h pradėjo vidurius sukt, bet pagalvojau, kad per reguliariai kas 8min.suka... tai kas čia išprovokavo mano sarėmius ir negaliu tiksliai pasakyt... o gal tik sutapimas...  ir dar - gydytoja sakė, jog mylėtis tiesiog būtina, nes suminkštėtų gimdos kaklelis ir lengviau atsidarinėtų... šito vienintelio punkto ir nespėjau įgyvendint  biggrin.gif

taigi nuo to reikejo ir pradeti doh.gif lotuliukas.gif
pralinksminot- saunuole! drinks_cheers.gif
Atsakyti

Aš turiu laiko iki trečiadienio, jei nerasidės gimdymas tai skatins. Tvarkymasis, smileysex.gif niekas jau nepadėjo, aviečių arbata irgi ne, eisiu ananaso pirkti, gal tas suveiks g.gif į aukštakulnius tai koja nebetelpa nėr kaip pavaikščioti lotuliukas.gif
Atsakyti
Ligoninej gydytoja patare laipioti laiptais ir dar spenelius masazuoti po 10 min. Tai pusdieni palaipiojus is 1 i 4 auksta ir atgal ir pamasazavus spenelius vakare nubego vandenys ir pagimdziau smile.gif
Atsakyti
Kad ir ka bebandziau - niekas nepadejo. Nenorejo lialius gimti ir teko gultis i ligonine. mirksiukas.gif
Atsakyti
As jau savaite bandau naturaliai sukelti gimdyma,bet nieko doh.gif Geriu puodais avieciu arbata,lakstau laiptais pirmyn atgal,valgau ananasus ir astru maista,bet niekas nepadeda... smileysex.gif gal ir padetu,bet vyras nepasiduoda provokacijoms doh.gif Tikriausiai niekas taip ir nepades,teks laukti kol lelyte pati sumastys pasirodyti 2.gif
Atsakyti
Gal taip sutapo, nezinau, bet man padejo puse taures sampano.Jokios avieciu arbatos, meiles, speniu masazavimai, begiojimas laiptais nepadejo visiskai.O Naujuju metu proga is vyro taures isgeriau siek tiek sampano-uz keliu valandu prasidejo gimdymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alabama: 11 rugsėjo 2008 - 11:53
Sveikos,
ši temelė man kaip atgaiva, pasirodo daug čia tokių. Pasiskaičiau visų pasisakymus ir nuotaika pakilo, vietomis net už pilvo susiėmus kvatojau (o gal paskatins gimdyma pvz mirksiukas.gif ), nes šiaip tai jau depresija užpuolė: pagal pastojimo datą ir MM pernešioju jau 7 dienas, pagal echoskopiją, kaip ir dabar laikas, šiandien apturėjau gimdos kaklelio apžiūrą - kol kas nieko, jaučiuosi kaip ir visada - labai gerai. Gimda kietėja jau senai, vis einu į WC, o kai ten nueinu - nieko neišeina, va taip ir lakstau pirmyn atgal. Kasdien laipoju laiptais, vaikštau, plaunu grindis, mankštinuosi, einu ir į karšta vonią, mylimės. Na ananasais, aštriu maistu, šampanu netikiu, bet kai esi neviltyje, tai griebiesi ir šiaudo - "a vdrug", todėl nors ir prisikikenau čia beskaitydama, eisiu pirkti ananaso, turiu ricinos dar, na žiūrėsim, gal padės blush2.gif . o gine laukt dar leido kelias dienas pgl viasiaus vandenų kiekį ir placentos subrendimą, po to vėl laukia kaklelio apžiūra, tonų registravimas ir naujas nuosprendis, kiek dar čia laukt...
Atsakyti
Sveiki, geriausi natūralūs skatinamieji - pasidalinti savo problemomis supermamose, aš taip ir padariau ir kitą dieną ant rankų supau leliuką thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nu man pakolkas nepadeda jokie skatinimo budai:
sode zole sugrebiau;
ananasa visa nestuma valgiau - taigi namanau kad dabar padetu;
arbatas avieciu nuo 38 savaites geriu;
vyra norom nenorom priverciau smileysex.gif ;
laiptais kiekvien adiena po pora kart laipioju;
nu kaip uzkonservuota, taip uzkonservuota,
pasinaudosiu kazkurios mamytes pasisakymu - kad reik pasidalint SM savo beda - ir jinai pati issispres - ziuresim cool.gif mirksiukas.gif
Atsakyti