Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

Man rodos padeda siltas dusas, ar vonia (bet ne karsta) smile.gif
Atsakyti
As tai irgi prisikaiciau naturaliu budu, beveik viska ir isbandziau ale nenori lyst ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
Dar is cia visu minetu budu neradau medaus. Medus irgi paskatina gimdyma,bet man nepadejo, nepadejo ir namu tvarkymas g.gif . Siandien bandysiu ananasa su sampanu tongue.gif
Atsakyti
langus iploviau , vitruvei ideali tvarka, saldituva irgi isploviau, avieciu arbata geriu, ananasa suvalgiau visa dideli toki ir tk lupus ir lezuvis perstejo, ir daug vaiksciojau , ir grindis ploviau, viska ka radau internete isbandziau,(tik nebandziau sampano ir ricinos) sampo bo a vdrug prasides ir i ligonine reiks vaziot su perigaru man bus gieda) o del ricinos skaiciau kad vaikelis i vandienis gali isskirti mekonijo o tai nera gerai..... ax.gif nestuke.gif (netgi vyra isprievartavau) ax.gif
uzsikonservavo!
vakar nakti lig ir saremiai prasidejo...laukiau laukiau kol iseis tas kamstis arba vandenis ogi nieko kol sedejau iki 3 nakties miego uzsinorejau ir nuejau gult (o pati tikejausi kad naki nubiegs vandienis arba pabusiu nuo sariemiu) ir nieko prabudau siandien ir nieko toliau geriu avieciu arbata....kas vakara sakau virui eik anksciau miegoti a vdrug siandien nakti.....o jis man -o kodel butinai nakti? lotuliukas.gif
taip visus uzknisau kad vyras sako kad sianakt sapnavo kad su sunum diiidele zuvi pagavo o kai atejo namo musu mazule jau sedejo ....paranoja! noriu greiciau pagimdit ir niekas doh.gif nepadeda!!!!!!!!!!! protest.gif protest.gif frusty.gif scare.gif
Atsakyti
Matyt, mitas cia tie budai... biggrin.gif Labiau panasu i sutapimus.
O mano dukryte gime lygiai savaite po termino, ziuresim kaip antras vaikutis sumastys biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi nieks nepadeda, drauge naudojo kazkokias hemaopatines zvakutes, tai po keliu dienu pramuse thumbup.gif o man jau +5 ir nieks nevyksta, vakar isejau su suniu pasivaiksciot, galvoju pasidarysiu zygi, bet kad kojos, kaip svinines, tai pasitenkinau mazu ratuku aplink nama, o langai, tvarkymaisi, sexas, net gydytojos apziura, nieks man nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
ka jus pasivaiksciojimas........ man netgi pirtis nepadejo! ir avieciu arbata..... verysad.gif labai noriu siandien.......
Atsakyti
QUOTE(zanau @ 2008 10 30, 16:12)
ka jus pasivaiksciojimas........ man netgi pirtis nepadejo! ir avieciu arbata..... verysad.gif  labai noriu siandien.......

o man persasi isvada kad islys kai panores... arba kai daktarai neapsikes laukti.
mes jau du kartus mylejomes, pirma karta lyg suveike, puse nakties pilva skaudejo beprotiskai, o paskui viskas dingo. po antro karto isvis jokiu pozymiu.
pagal echo veluoju 2 dienas.
pagal menesines - siandien terminas.

jei iki ketvirtadienio nepagimdysiu - skatins.
Atsakyti
galsutapimas , bet manau kad nelabai , bet aš dieną prieš gimdymą šampano kelis gurkšnius išgėriau 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Na gal pasidalinsit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Laipiojimas laiptais biggrin.gif

Langų valymas biggrin.gif

Užuolaidų kabinimas biggrin.gif


Šokinėjimas ant lovos iškėlus rankas lotuliukas.gif

Daugiau nesugalvoju smile.gif
Atsakyti
NIEKAS NEPADEJO! lotuliukas.gif "Issilukstenau", kada atejo laikas - lygiai po sav.
Atsakyti