Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

tikrai dabar juokinga skaitit tai ka rasiau ! bet mielos mamytes galiu dabar drasiai sakyt kad nieks nepadeda! tikrai tikrai! o ir uzjauciu nuosidziai! prisimenu ta jausma kai jau taip sunku kad nors sienom lipk! man vandenis nuleidinejo o del silpnu sariemia dar ir vaistukus lasino! va! tai kad nenusiminkit nei viena dar nescia neliko! (lengva man sakyt kai jau turiu savo stebukleli)! esu labai laiminga! smile.gif
Atsakyti
istorijos tai nemirtingos lotuliukas.gif
Atsakyti
Bandziau visus cia isvardintus doh.gif taip niekas ir nepadejo.Po ananaso-lupos isgriaustos(rugztele vistik) Po seksiuko-prisiminimai kaip gera butu jei pilvo nebutu tongue.gif Po ilgo pasivaiksciojimo-pavargusio vyro burbuliavimas kad man ilsetis reikia o ne tokiomis trasomis varineti(patikekit laiptu neaplengdavau)
Atsakyti
Sveikos merginos, niekad negalvojau, kad ir man teks apsilankyti sitame puslapyje verysad.gif Kazkodel visa nestuma buvau isitikinusi, kad pagimdysiu nors pora savaiciu anksciau, ir nesvarbu, kad pirmagimis. Tetukas ir tas - mergaites neuztesia, tai net atostogu pasieme savaite pries, ir ka - baigiam nuproteti abu nuo laukimo blink.gif Nors dar tik 2d, bet jauciu, kad ju bus tikrai daugiau, nes jokiu pozymiu. Dorai net pasakyti negaliu, kas tie paruosiamieji ir ar is viso jie pas mane buvo, kaip kamstis turi atrodyti, galiu tik isivaizduoti unsure.gif Tik kai radau sita puslapi, apsiraminau - ne as viena tokia ax.gif Taigi, nuo siol kantrybes semsiuosi is jusu, busimos mamytes, gal nors taip laukimas bus lengvesnis... Ex, stiprybes mums visoms 4u.gif
P.S Nei smileysex.gif , nei tvarkymaisi, nei ananasai, nei vaiksiojimai, nei stepo mynimas - niekas nepadeda... Kaip reikalai su kakleliu net neisivaizduoju, nes cia an lektuvo sodina tik gimdyti...
Atsakyti
as pora dienu po termino nestuke.gif ... kazkas vyksta, bet kas tiksliai ne apti nezinau... paruosiamieji kankina, kamstis isejes beveik pries savaite, kaklelis visiskai suminkstejes, prasidarymas pries sav, buvo 1 cm, trecia diena vos paeinu, nes kojos kaip surakintos... unsure.gif
visi pozymiai prie gimdymo pradzios veda, bet kaip ir kada istikruju bus - NEZINAU 4u.gif
dauguma tokiu budu ir as isbandziau ax.gif (tvarkymasis, gulejimas karstoje vonioje, vaiksciojimas - man kasdienybe viso nestumo metu), su vyru pazaideme tik keleta kartu, bet negaliu sakyti, kad nuo to kas nors labai suintensyvejo...
ananaso noriu jau kokios 2 sav, bet tikrai ne del skatinimo - rytoj tikrai zadu nusipirkti rolleyes.gif

nusprendziau, kad nusiraminsiu ir lauksiu savo leliuko ateinant wub.gif tikiuosi neuztruks, bet nieko kol kas specialaus nezadu daryti.. ax.gif


sekmes visoms belaukiancioms 4u.gif
Atsakyti
o ka daryti jeigu vyras bijo? doh.gif yapc po akuseres apziuros is vidaus, kai pasake, kad va dabar lieciu leliuko galvute doh.gif
as siaip kas diena vonioje pasedziu, bet gal ji labiau skaitosi silta, o ne karsta g.gif bet siandien tai karstoje sedejau..
avieciu arbata geriu nuo 35 sav. to pasekmes ( o gal ir ne, kad kaklelis jau visiskai suminkstejes, bet prasidarymas pries sav. kol kas buvo tik 1 cm)
ananasu pasismaguriaudavau ir anksciau, bet siandien dar irgi uzvalgiau biggrin.gif
o vietoj burbuliuku ar tiktu dientine cola su zalia arbata?v bigsmile.gif nes sampano kazkaip bijau gerti - kad paskui neispusciau i alkotesteri guledama ant gimdymo stalo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 11 25, 18:04)
hihihi.gif žodžiu, darykite viską tokia tvarka:
1. šampanas
2. ananasai
3. karšta vonia
4. sex

viskas buvo bandoma...kai prasidejo 41 nestumo sav-tai net langus valyt pradejau,grindis atsitupus su sveitimo milteliais sveiciau-ir nieko doh.gif -nieks nesuveike.tik su skatinamaisiais pagimdziau unsure.gif
Atsakyti
man irgi nieks neveike,ko tik neprisigalvojau... tik skatinantys padejo verysad.gif
Atsakyti
ir as bandau siuo metu viska : laiptai, ananasas, tvarkymasis, ilgi pasivaiksciojimai, speneliu masazas, sampano net kelias taures, vonia silta .... ir nieko.. blush2.gif ax.gif verysad.gif o del smileysex.gif tai bijom blush2.gif nes gydytoja su pirstu ciupinejo galvute... wub.gif
Atsakyti
o man gydytpja parase nuo pienliges zvakuciu macmiror 38 savaite, tai po pirmos zvakutes pradejo mausti pilva, kaip per menesines, kad buna, antra vakara dar susidejau viena, trecia vakara nusprendziau nebesidet ir ryte isvaziavau gimdyt rolleyes.gif tai jauciu, kad man cia jos ir prisidejo
Atsakyti
o man gydytpja parase nuo pienliges zvakuciu macmiror 38 savaite, tai po pirmos zvakutes pradejo mausti pilva, kaip per menesines, kad buna, antra vakara dar susidejau viena, trecia vakara nusprendziau nebesidet ir ryte isvaziavau gimdyt rolleyes.gif tai jauciu, kad man cia jos ir prisidejo
Atsakyti
o man gydytpja parase nuo pienliges zvakuciu macmiror 38 savaite, tai po pirmos zvakutes pradejo mausti pilva, kaip per menesines, kad buna, antra vakara dar susidejau viena, trecia vakara nusprendziau nebesidet ir ryte isvaziavau gimdyt rolleyes.gif tai jauciu, kad man cia jos ir prisidejo
Atsakyti