Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

Dar kiek zinau atseit ananasa reik valgyt ir astru maista, seksas atseit efektyviausias smile.gif viska bandau, dar nieko,jau 5 dienos virs nustatytos datos.laiptais laipioju kiekviena diena ir ne po kelis kartus,nes namas dvieju aukstu ir nieko unsure.gif Manau kad taip ir bus ateis laikas,bus ir vaikas,o jei ne tai antradieni su visais daiktais i ligonine blink.gif
Atsakyti
Taip ir yra kad niekas nepadeda,ir psichologiškai kažkaip sunku.,per visą dieną 10skambučių,10žinučių ar jau sveikint.,ar jau mama doh.gif .,o aš vis laukiu kada pradės kas nors darytis .,ir nieko 4u.gif
Atsakyti
man taip pat niekas nepadeda, jau keturios dienos veluoja mano lelius pasirodyti siam pasauli schmoll.gif
Atsakyti
Aš tai dabar tvirtai tikiu, kad lelius pats pasirenka datą, o mes čia galim daryt ką norim, bet....
Atsakyti
O man smileysex.gif pagreitino reikalus, buvo savaite po termino, tai reikejo kazka galvot biggrin.gif
Atsakyti
Jei laikas, tai bet kas padeda. MAn siandien terminas gimdyti, bet ... Antradieni buvau ligonineje, tai ir kaklelis 3-4 cm atsidares ir paruosiamieji saremiai buvo, bet liepe namie laukt. O gydytojas sake, kad niekas nepagreitins.
Atsakyti
o man niekas nepadejo. Viska isbandziau. Manau, tai priklauso nuo vaiko, kada jis nores, tada ir islys doh.gif Man gimdyma skatino su zele, bet ir tai gime tik kita diena, nei visi mane.
Atsakyti
Pribandziau visko, nes sunelis gime beveik po 2 savaiciu doh.gif Niekas nepabdejo ax.gif Tiesiog reikia sulaukti kada mazylis pats pasirinks tinkama laika tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 08 10, 06:34)
Man paskutini gimdymai prasidėjo būtent po gydytojos apžiuros ax.gif

Na man pirmasis iskart prasidejo po apziuros, gera gimdos kaklelio masaza padare, ir pasake gimdysi jei ne siandien tai ryt tikrai , taip ir buvo biggrin.gif

O siaip girdejau ricinos aliejus gerai veikia, kam uztenka vieno valgomojo sauksto, o kaip kam ir triju ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2007 09 03, 06:04)
Na man pirmasis iskart prasidejo po apziuros, gera gimdos kaklelio masaza padare, ir pasake gimdysi jei ne siandien tai ryt tikrai , taip ir buvo  biggrin.gif

O siaip girdejau ricinos aliejus gerai veikia, kam uztenka vieno valgomojo sauksto, o kaip kam ir triju  ax.gif  4u.gif

Ka su tuom aliejum daryt? Jei isgersi tai triesi toliau nei matysi lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Cia gaunasi kaip zarnyno veikiama stimuliacija, gydytojai viduriu paleidima priskiria prie skatinamuju veiksniu. Daznai padeda klizma smile.gif . As tai pilnai tuo tikiu. Man visos menesines prasidedavo vos iseidavau is tualeto. O ir dabar daznai po "to" reikaliuko uzeina maudimai, lyg paruosiamieji. Siaip dar skiria - ilgi pasivaiksciojimai, speneliu, klitorio stimuliacija. Paskui - ausies minkstos dalies masazas. Man dar truputi anksti skatinti, bet jei prireiks - kazka bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaInga @ 2007 08 10, 12:20)
Sako sompano reik isgert... Bet nebandziau-negaliu sakyt ar veikia  biggrin.gif

Bandžiau - tikrai neveikia schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti