Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

QUOTE(Dile @ 2007 09 02, 22:00)
Ka su tuom aliejum daryt? Jei isgersi tai triesi toliau nei matysi lotuliukas.gif  doh.gif

Ka ka daryt... gert jei gali praryt biggrin.gif Nu ka triesi ale ir zarnynas isisvalys ir pagimdysi tuo paciu tongue.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai nei ricinos aliejus nepadėjo (o nuryti be žaiugčiojimų be šansų doh.gif , bet net 4 šaukštus susivariau), dar bandžiau karštas vonias ir aišku smileysex.gif , bet niekas nepadėjo doh.gif
Tai sūnų gimdžiau po gero gimdos kaklelio masažo. O dukrą privertėme išlysti tik nuleidus vandenis biggrin.gif
Atsakyti
aviečių lapų arbata smile.gif bet lapų, ne uogų rolleyes.gif greičiau atsidarinės kaklelis, aš gėriau nuo 36 sav.

50-100g ricinos, 200g šampano, 200g persikų sulčių, bet aš nebandyčiau schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
oi prijuokinot ax.gif pabandysiu as ne ricinos bet gutalax lasiukus irgi vidurius paleidzia mirksiukas.gif o siaip jau viska isbandziau nieks nepadeda siaip tik gal nuo sekso siek tiek saremiai atsiranda bet neilgam, nuo speneliu dirginimo tai tik tam kartui bet baigiu ir vel nieko sampas neveikia rankos iskeltos irgi....nebeismanau ka daryt o jau taip norisi o mano puzikas jau dvi savaites kaip isistates ir jau ruosiasi ir net gydytoja sako stektis judeti kuo aktyviau...bet is tiesu ir nesedziu
Atsakyti
Is tiesu isbandziau viska lotuliukas.gif langus issivaliau- nieko, veidrodines spintos duris nublizginau- nieko, namus is pagrindu iskuopiau- nieko. Vakar visa komplekta atlikom: pavalgem astraus maisto, po to smileysex.gif, po to sampano isgerem, po to erotine knyga dar paskaitinejau ir nieko...... doh.gif nebezinau ka dar pabandyt. Kaip visi tik ir aiskina: sampano jau kai tik isgersi tai tiesiai i gimdykla vaziuosi, tai kiek to sampano reikia kiba kibira isgert kad suveiktu, nes 200 gr anei jokio poveikio, vienas gerumas bamblyte uzmigo nakti ir dave man pasnausti rolleyes.gif
Atsakyti
Jungiuos prie tu, kurioms niekas neveikia, va jau beveik savaite virs termino doh.gif Viska isbandziau, namie neber ka tvarkyt biggrin.gif Kasdien vaikstau suni vadziot po du kartus per diena, jau ir pritupimus dariau, jokiu tikruju saremiu.
Beje, avieciu lapu arbata geriu mazdaug nuo 36 savaites, tai tikiuosi, kad bent audinius suminkstino per tiek laiko, nes kad gimdyma skatintu, nepastebejau tongue.gif
Atsakyti
Sveikos laukiančios ir nesulaukiančios.mano leliukas vėluoja 5dienas,bet liepė rytoj važiuot į ligoninę,nors as tik vakarais silpnus skausmelius jaučiu,kaklelis irgi tik 1,5cm.bijau,kad nepaguldytų ir per prievartą vaikelio neišvarytų,nes teko patirt skatinamųjų „skonį“- baisiai skaaaaaaauda!Pirmąjį prieš 6metus „išvarė“po 9 dienų.kaip ir daugumai nepadėjo,nei seksas,nei namų tvarkymas,nei ilgas vaikščiojimas ir pan.(tiesa ricinos nebandžiau).
Atsakyti
QUOTE(daliuka @ 2007 09 10, 17:46)
Sveikos laukiančios ir nesulaukiančios.mano leliukas vėluoja 5dienas,bet liepė rytoj važiuot į ligoninę,nors as tik vakarais silpnus skausmelius jaučiu,kaklelis irgi tik 1,5cm.bijau,kad nepaguldytų ir per prievartą vaikelio neišvarytų,nes teko patirt skatinamųjų „skonį“- baisiai skaaaaaaauda!Pirmąjį prieš 6metus „išvarė“po 9 dienų.kaip ir daugumai nepadėjo,nei seksas,nei namų tvarkymas,nei ilgas vaikščiojimas ir pan.(tiesa ricinos nebandžiau).

as manau ,kad ricinos nereik gerti ,nesamone schmoll.gif
Atsakyti
nu mamytes kaip ir sakiau isgeriau 15 gutalax laseliu, pasimylejau su vyru , beje del orgazmo tai klitorinis buvo blush2.gif blush2.gif stovejau iskelus rankas kokia 20 min pasileidus muzika sokau biggrin.gif spenelius dirginau ,..rezultatas kad isejo kamstis pradejo begti priespienis, nuvaziavau pas gydytoja sake reikia laukti tik saremiu kaaklelis issitiesines sutrumpejas tureciau per tris dienas pagimdyti.beje ir pati pradejau jausti artejancia pabaiga 4u.gif valio ir kitoms linkiu kuo greiciau
Atsakyti
Man ir terminas praejo.. doh.gif doh.gif Gydytojai sake nors isnesiok iki 38sav tai vat kaip - jau ir 40sav atejo doh.gif Bandem maziuka ivairiais budais krapstyti bet kaip neina taip neina..Buna paruosiamieji saremiai, isejes gleiviu kamstis, gydytoja per apziura ir kakleli pamaige ir vis tiek gimdymas neprasideda doh.gif doh.gif

Jau nuotaika kokia prasta, ziauriai nervinuosi kad maziukas neiseina - ir pati zinau kad tai nieko nepades bet kartais jau asaru sulaikyti negaliu verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 09 23, 20:35)
Man ir terminas praejo.. doh.gif  doh.gif Gydytojai sake nors isnesiok iki 38sav tai vat kaip - jau ir 40sav atejo doh.gif  Bandem maziuka ivairiais budais krapstyti bet kaip neina taip neina..Buna paruosiamieji saremiai, isejes gleiviu kamstis, gydytoja per apziura ir kakleli pamaige ir vis tiek gimdymas neprasideda doh.gif  doh.gif

Jau nuotaika kokia prasta, ziauriai nervinuosi kad maziukas neiseina - ir pati zinau kad tai nieko nepades bet kartais jau asaru sulaikyti negaliu verysad.gif



mažius pats planuoja kada ateit į šį pasauly, mes irgi skatinom smileysex.gif , bet nepadėjo. tikiu, kad aplinkiniai ypač užknisa, bet lelius gali bet kuria minute pasibelst wub.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 09 23, 20:45)
mažius pats planuoja kada ateit į šį pasauly, mes irgi skatinom  smileysex.gif , bet nepadėjo. tikiu, kad aplinkiniai ypač užknisa, bet lelius gali bet kuria minute pasibelst  wub.gif



Tai jau taip..Bet mes labai labai norime kad maziukas ateitu kuo greiciau... g.gif O aplinkiniai tai jau jo - pastoviai klausineja doh.gif
Atsakyti