Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

QUOTE(ramindute @ 2009 07 16, 15:31)
o kur galima uzsirasyt tokiam vizitui? masazo salone ko gero ne kiekvienam daro... g.gif

turbut ne kiekvienam, as eisiu kita savaite, tai jei pasirodys nebloga, parekomenduosiu jums wink.gif
Atsakyti
Sakykit, o jei dar kamstis neisejo, tai greiciausiu metu dar nelaukti 2.gif ar gali jis iseiti prasidejus saremiams? g.gif smile.gif
Atsakyti
Nepadejo man jokie skatinimo budai doh.gif o ko tik nebandziau (tik langu nevaliau) ax.gif ir viskas vistiek pasibaige CP, nes kaklas visiskai neatsidarinejo ir maziuke nesileido nei biskiuka zemyn, todel manau tie skatinimo budai tik sutapimai, nors visom skirtingai ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:)

O man atrodo, kad naturalus skatinimo budai vis del to veiksmingi, tik va pavyzdziui avieciu lapu arbata reikia pradeti gerti nuo 36 savaites, seksu uzsiimineti nuo 38 savaites, ananasa valgyti taip pat nuo 36 savaites ir po viena i diena bigsmile.gif

Man terminas 07 30, tai as bandau su leliu graziuoju tartis ir arbatas vartoju ir su vyru smileysex.gif uzsiimt smile.gif.Tai va ir ziuresim ar bus laiku ar nelabai, nes pernesiot nelabai norisi cool.gif
Atsakyti
Man iki termino dar trys dienos, bet jau kelinta naktis nemiegu ir noriu kuo greiciau gimdyti. Ziauriai laukiu savo stebukliuko wub.gif . Paskaitinejau, ka cia priraset, tai vaizda susidariau toky, jog dazniausiai visi tie skatinimai yra sutapimas g.gif .
Atsakyti
o ir mes jau pernesiojam verysad.gif .irgi kuo tik nedariau ir nieko.daktaras sako net gimdimo kaklelis dar nera pasiruoses doh.gif ,tai gal zinot kas padeda kakleliuj pasiruost?nes baisoka pernesiot,kiek kartu girdejau baisiu pasokojimu,be to manes neieks nestebi,atejau ta diena kai lelius turejo gimt pas savo ginekologa,sako uz savaites ateik.as kiek girdejau turi i ligonine gimdyt,stebet..o mane ne.tai gal kam padejo koks skatinimo budas?padekyt..
Atsakyti
Galiu is savo patirties pasakyti,kad jokie naturalus skatinimo budai nepadejom man.Isbandyta buvo viskas.
Atsakyti
Pritariu visoms, kurios sako, kad nepadeda niekas! Man jau 40+ sav. ir išbandžiau visus girdėtus skatinimosi būdus, bet rezultato jokio... verysad.gif Taip kad geriau negaišti laiko, o laukti savo eilės ax.gif
Šiaip nėštumo biblijoj skaičiau, kad yra 3 skatinimosi būdai: akupunktūra, spenelių dirginimas ir seksas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisliuke: 05 rugsėjo 2009 - 21:52
Man iki termino dar kelios savaitės, bet jau taip nenoriu pernešiot, kad turbūt pradėsiu skatintis po savaitės... ax.gif Vienom padeda kitom ne, bet nepabandęs nesužinosi... rolleyes.gif
Atsakyti
Man taip pat jokie naturalus skatinimo budai nepadeda. kamstis isejo pries 2 savaites, tada maniau greit gimdysiu, pradejau naturaliai skatint visaip, bet iki siol nieko. Vakar pas gine buvom, bet kaklelis net neatsiverineja, sako kaip niekur nieko. Po apziuros buvo gleiviu su kraujuku, tai nzn gal kazka prastume truputi smile.gif Vis dar laukiam, bet jau nebeskatinam, nes jauciu beviltiska smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif na mum jau 40sav ir 4d,o mazyle y pasauli neskuba,matyt jaucia,kad laukia salta ir niuru biggrin.gif bandziau skatint gimdymo pradzia (karstom voniom po 2k per diena,laiptais laipiojau,tvarkiausi ir tt..) bet rezultatu jokiu doh.gif jau praradau vilti isvyst savo mazyle biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 08 10, 15:34)
Man paskutini gimdymai prasidėjo būtent po gydytojos apžiuros ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti