Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

na o man nezinau ar tai sutapimas ar nea bet kai ryte atsikelusi pradejau dirginti speneliu (masazuoti pacius galiukus) tai per 3 val ir kamstis isejo ir vandenys nubego nors gimdyma vis tiek teko skatinti vaistukais. smile.gif
Atsakyti
man terminas ateinanti penktadieni,vakarais pamaudzia nugara, bet siaip nieko, jau taip noriu savo angeleli pamatyt, bet jam matyt vaizdas uz lango nemielas ir nelenda lauk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(small @ 2009 10 18, 09:57)
man terminas ateinanti penktadieni,vakarais pamaudzia nugara, bet siaip nieko, jau taip noriu savo angeleli pamatyt, bet jam matyt vaizdas uz lango nemielas ir nelenda lauk smile.gif


na pas mane terminas buvo praeita pirmadieni(12), bet deja vis dar nepagimdem sad.gif vaikstau labai daug, isvaziuojam kiekviena diena kur nors su suniu, po 5 km , laiptais irgi pirmyn atgal, bet nieko:( namie tvarkausi ir tvarkausi, judu,kad tik nesideciau... ryt jau vaziuojam i VGN ir guldys ir skatins. o taip tikejausi, kad mazylis pats islys...
Atsakyti
siaip jokie naturalus metodai nepadejo, nei seksas nei speneliu diginimas, nei ananaso valgymas niekas, kol pats nesugalvojo leliukas tol neatejo i si pasauli 4u.gif
Atsakyti
Mums jau 40 sav ir 3 dienos. Vis dar laukiam. Bandziau ir sampana gerti (rezultatas - sutino kojos smile.gif ) ananasa valgiau, daug vaikscioju, namuose tvarkausi, siltoj vonioj guliu kiekviena vakara, isbandem net smileysex.gif....bet... niekas schmoll.gif nepadeda biggrin.gif nenori dar pasirodyti musu vaikutis smile.gif
Atsakyti
Aš pagimdžiau savaitė po termino. Nuo 39 savaitės pradėjau "natūraliai skatint" - laaaabai daug vaikščiojau, į kalną lipau, langus ploviau, vyrą į lovą tempiausi ir nieko... Vakarą prieš gimdymą labai daug kvatojausi net su ašaromis, uošvis sakė, kad pilvas taip įspūdingai šokinėjo, kad tikrai šianakt išveš gimdyt. Taip ir buvo, taip, kad galiu pasakyt, kad juokas tikrai padeda.
Užsidėkit gerą komediją ir pirmyn smile.gif))
Atsakyti
4u.gif o man gimdyti spalio 30, bet po daktares apziuros-sunerimau,nes kaklelis ne biski nepasiruoses. tai viska cia perskaiciau...zodziu dirbu namuose tikrai daug, laiptais vaikstau, muylimes kiekviena dien, bet beda kad negalima spermikes palikti nes virui prostatitas prasidejes ir geria visokiu vaistu. Per orgazma net issigastu, nes p[ilvas taip kelis kartus stipriai pasitraujkia, bet zodziu...nezinau. Pabandysiu sampano ir ir ilgiau po dusu pastovet, gal pades kakleliui ruosti, nes jau darausi emociskai nestabili nuo visu klausimu ar dar nepagimdei... 4u.gif stiprybes visoms nestuke.gif
Atsakyti
Va paskaitinejau sia temele ir nusprendziau isbandyti keleta tu naturaliu skatinimo budu, nes jau 40 sav ir 2d... nerimauju nes laaaabai jau noriu leliu ant rankyciu supuoti....ale pasispardo ir vel patogiai, siltai pilvuke gyvena.... ax.gif
Ech, idomu ar cia man suveiks tie skatinimo budai....nes tikrai, kitoms tiesiog atsitiktinumas tik...bet reikia kazkuo tiketi kai jau neristi del leliaus...ir pasikalbeti bandau..kad greiciau jau lystu is pilvuko... nestuke.gif
sekmes visoms laukiancioms ir kantrybes.... smile.gif
p.s. nors kaip paskaiciau ne viena as sunkiai naktim miegu vis galvodama gal jau gal jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura2 @ 2009 10 20, 15:18)
siaip jokie naturalus metodai nepadejo, nei seksas nei speneliu diginimas, nei ananaso valgymas niekas, kol pats nesugalvojo leliukas tol neatejo i si pasauli 4u.gif


Pirmo nestumo paskutinemis dienomis skatinomes viskuo, kas tik galvojom pades, bet niekas nepadejo, atejo leliukas tada, kada reikejo jam lotuliukas.gif O dabar net neplanuojam skatintis, lelius geriau zino, kada jam geriau ateiti, tad lauksim kiek reiks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...munde: 30 spalio 2009 - 14:14
QUOTE(Nastiona @ 2009 10 18, 14:40)
na pas mane terminas buvo praeita pirmadieni(12), bet deja vis dar nepagimdem sad.gif vaikstau labai daug, isvaziuojam kiekviena diena kur nors su suniu, po 5 km , laiptais irgi pirmyn atgal, bet nieko:( namie tvarkausi ir tvarkausi, judu,kad tik nesideciau... ryt jau vaziuojam i VGN ir guldys ir skatins. o taip tikejausi, kad mazylis pats islys...

As irgi vaikciojau pirmyn atgal. Savaite po gimdymo termino, lindau i vonia, valiau langus ir t.t. tikejaus, kad kaip nors isprasysiu savo angeliuka, bet niekaip schmoll.gif Suejus 13dienu po termino, guliaus i ligonine ir skatino, ir vistiek galiausiai CP reikejo daryt unsure.gif
Atsakyti
Isbandziau visus siame forume rastus budus - niekas nepadejo. Pernesiojau 2 savaites ir nieko. Gimdyti isvaziavau apsimetus, kad vyksta saremiai, tik gn jie stebuklingai "dingo", tai skatino. Pirmasis saremis buvo ziaurus - tesesi apie 15 min, jau ir akusere issigando, kad mano organizmas ne taip sureagavo....Gimdziau 7 valandas. Taigi, jei dar ne laikas, sunkiai kas bepades...
Atsakyti
valgiau ananasa, isgeriau po buteli sampes keliskart, alaus geriau, laiptais is pirmo i penkta auksta ir atvirksciai keliskart sokinejau, krosiuka begiojau, ant artopedinio kamuolio sokineju, kambarius, langus sveiciau, laisvinamuosius geriau, seksas su vyru pastovus, speneliu dirginimas kasdien - nieko absoliuciai schmoll.gif is po apziuros ka tik - jokios veiklos nematyt... o po biski skatint jau pradejau pries savaite... maniskio net galvute neisistaciusi kaip reikiant, nes vandenu daug doh.gif lauksim termino - tegu toliau vaikas svori augina smile.gif (del to ir noriu anksciau pagimdyt, nes sveriam apie 4,5 kg jau dabar... )
Atsakyti