Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

na mes su vyru sestadien pagulejom karstoj vonioj ikaliau pora tauriu sampano biski apsvaigau blush2.gif tada perejom i miegamaji o ten smileysex.gif kuris truko 1val laiko lotuliukas.gif abu nusikalem kaip nezinau kas as pagalvojau jei siandien tektu gimdyt doh.gif tai niekaip nepagimdyciau nes nusikaliau tai ziauriai lotuliukas.gif o sekmadieni atsirado nereguliarus saremiai kurie tesesi 4 dienas ir treciadieni ankstu ryta pagimdziau biggrin.gif
Atsakyti
As tai netycia pasiskatinau - pasimylavom su brangiuoju pries nakti, jis uzmigo, o man po valandos saremiai prasidejo. Taip ir nebenumigau ta nakti, o per pietus gimdyt teko. Buvo dar savaite iki termino likus - cia tai niekis, o va issimiegot normaliai nuo to karto ligi siol nepavyko... smile.gif Moralas: nesiskatinkit siuo budu pries nakti, o tai nutiks kaip man. Beje, kad toks skatinimasis pavyktu, butina salyga yra sperma.
Atsakyti
Man nei sampanas, nei ananasai, nei smileysex.gif neveikia doh.gif
Lauksiu kol lelius pats lauk pasiprasys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2009 12 19, 00:20)
As tai netycia pasiskatinau - pasimylavom su brangiuoju pries nakti, jis uzmigo, o man po valandos saremiai prasidejo. Taip ir nebenumigau ta nakti, o per pietus gimdyt teko. Buvo dar savaite iki termino likus - cia tai niekis, o va issimiegot normaliai nuo to karto ligi siol nepavyko... smile.gif Moralas: nesiskatinkit siuo budu pries nakti, o tai nutiks kaip man. Beje, kad toks skatinimasis pavyktu, butina salyga yra sperma.

va, va ir pas mum taip lotuliukas.gif tik dukriukas gime 9 val ryte, tai ir miego truko gana ilga laika doh.gif
Atsakyti
smileysex.gif kazkotai visai neskatina lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes ir su vyru pasimylavom, nors buvo dar daugiau nei savaitėlė likusi. Ir manau tai ir buvo visko pradžia biggrin.gif . Manau viskas susideda į vieną: spenelių dirginimas, orgazmas ir sperma = Oksitocino išsiskyrimas, gimdos susitraukimai, - vyro sėkla - turi prostaglandinų (juos gimdos kaklelis išskiria tada, kai gimdymas neišvengiamas), kurie skatina gimdymą.
Nors šis būdas sako ne 100procentinis.
Atsakyti
I 41 savaites pabaiga isbandziau visus imanomus naturalius neprievartinius metodus - vonia, kablai, sokimas, ananasas, langu valymas, uzuolaidu skalbimas, avieciu lapai, astrus maistas, sokinejimas ant kamuolio, ilgi pasivaiksciojimai, speneliu stimuliavimas, smileysex.gif
na nieks nepadeda nors tu ka. Praradus vilti, vis dar veikiant lizdo sukimo instinktui nutariau isplauti lovos uztiesala - toki gana stora, 3 x 3 metru, reikejo ji vezti i skalbykla nes namie i masina netilpo. Vat kai skalbykloj pasitasiau su tuo uztiesalu gryzus namo is karto vandenys nubego biggrin.gif
Atsakyti
esu girdejusi,kad kaip kurioms "padeda" cepelinai,man mama kaip tik ju isvire tikedamasi,kad pavalgysiu ju ir pagimdysiu,bet as pati kazkaip pabijojau ir atsisakiau ju valgyt biggrin.gif o rytojaus diena pries einant miegoti isgeriau gurksniuka brendzio(nervams nuraminti) ....01.30val.atsikeliau su pilvo skausmais (kaip per mm)ir isvaziavom gimdyti,pasirodo atsidarymas jau buvo 4 cm kai nuvykom i ligonine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(e-glory @ 2009 10 31, 22:25)
Gimdyti isvaziavau apsimetus, kad vyksta saremiai, tik gn jie stebuklingai "dingo

biggrin.gif geras
Aš dabar vėluoju nuo termino 2 dienas. Dar palauksiu savaitę laiko. Jei neatsiras veikla, važiuosiu į ligoninę su visais daiktais ir viskas. Tegul jau tada žiūri ir jei reikia skatina.
Atsakyti
O be to nuo ryt pilnatis prasideda, prietarai byloja, kad ši mėnulio fazė labai padeda spračiau byrėti biggrin.gif
Atsakyti
man tai niekas nepadejo doh.gif velavom savaite.
Atsakyti
man tai labai padejo gydytojos apziura smile.gif i ligonine atvaziavau be jokiu gimdymo pozymiu, kai gydytoja patikrino kakleli tada pradejau jausti skausmelius, o po 5 val. jau buvau pagimdzius thumbup.gif
Atsakyti