Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

Pagimdziau 2 dienom anksciau datos, ir manau padejo butent nakvisu aliejus, kuri naudojau nuo 36 savaites (geriau po 2 ) o nuo 38 savaites nakciai isidedavau po 4, ir speneliu stimuliavimas nuo 38 savaites kasdien po 3 valandas. Taip pat geriau avieciu lapu arbata, ji stiprina gimda, gal gimdymo pradeti ji ir nepadejo, bet po gimdymo labai greitai gimda stojo i vieta, net akuseres stebejosi thumbup.gif Pirma vaika pernesiojau 2 savaitem ir turejo ji iskrapstyti su vaistukais, gal del to kad organizmas dar nebuvo pasiruoses, gimdymas buvo labai sunkus ir ilgas sad.gif
Atsakyti
nepadejo man ne vienas skatinimosi budas-nei kamabariu tavrkymas 3 kartus per diena, nei sampanas, nei paisdykavimai su vyru biggrin.gif kai nustojau skatintis pagimdziau po 2 dienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2010 09 05, 09:47)
nepadejo man ne vienas skatinimosi budas-nei kamabariu tavrkymas 3 kartus per diena, nei sampanas, nei paisdykavimai su vyru biggrin.gif  kai nustojau skatintis pagimdziau po 2 dienu smile.gif


Turbut beskatindama paruosei organizma gimdymui, o paskui per pora dieneliu lelius susikrove lagaminus smile.gif
Atsakyti
Uch, negi daugiau kam nepadejo, negu padejo? ax.gif As tai nusiteikus laiptais pavaikscioti, vyras sake "ant greicio" lieps pirmyn atgal laipioti...
O del sampano, tai siaip man jau senai paruosiamieji, ir viena vakara jo pagurksnojau, tai sakyciau kaip tik priesingai, visus susitraukinejimus nueme...Taip kad si buda isbraukiu is skatinimo ax.gif
Atsakyti
Man jokie būdai nepadėjo schmoll.gif . Lipau ir į Gedimino kalną; gėriau visą mėn. aviečių lapų arbatėles, visą mėn. sėdėjau ant kamuolio, o vis tiek gimė kai nebesistengiau skatintis 3 dienos po termino ax.gif . Reikia atsipalaiduoti ir leisti vaikiukams patiems rinktis datą . Sėkmės belaukiančioms 4u.gif .
Atsakyti
Man visą nėštumą visos gimdžiusios draugės ir tetos vis patarinėjo "tik neplauk langų... tik nekelk rankų...." ir pan., atseit iškart gimdyt važiuosi unsure.gif doh.gif

Na, bet mes darėmės remontą, tai ir langus ploviau, ir tapetus lupau, ir tvarkiausi namie - nieko tongue.gif Šiandien jau 40 sav.+ 1 d., bet aš dar negimdau 4u.gif

Manau, kad čia mamyčių "įsikalimas" į galvą tik tie tokie "natūralūs būdai" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 13 rugsėjo 2010 - 10:08
Girdejau, kad dar padeda astrus maistas (pvz su cili pipiriukais) ir alijosiaus gerimas.
Nors ir nelabai tikiu as tom liaudiskom priemonem, bet reiks viska bandyti...Gal net koki krosiuka prabegsiu smile.gif
Baisu, kad tas mano mazius visai ne mazas gali uzaugti..O dar siandien viena pazistama papasakojo, kad jos vaikas puse kilogramo per viena savaite (paskutine iki gimdymo) priaugo unsure.gif
Atsakyti
Ginė man vakar pasakė, kad geriausias natūralaus skatinimo būdas - smileysex.gif blush2.gif wub.gif

Beje, prieš porą metelių mano draugės jaunėlė sesutė 7-am nėštumo mėn. per Valentinkę pasimylėjo su savo vyreliu, o jau kitą dieną ant rankų laikė lėliuką unsure.gif
Atsakyti
Kazkaip atrodo, jei nestumas sklandus ir nepatologinis, tai skatinkit neskatinusios...bus vaikutis kiek jam reikia.O ir savaites juk tik + -, vienam daugiau, kitam maziau reikia.O jei gresia anksciau gimdyti, tai gal ir galima paskatinti...tokia nuomone susidariau prisiskaicius visko.Tai ir nebesitikiu kad skatinimai pades, ai, kada bus tada ax.gif Pats mazius nuspres tongue.gif
Atsakyti
o as tai skatinsiuos blush2.gif pades nepades, bet bent jau pabandysiu... as noriu maziuka jau pries sventes laikyt ant ranku wub.gif bus taip kaip gamta sugalvojus, bet as laaabai tikesiu ir gal pasiseks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Misaki @ 2010 09 13, 13:33)
Girdejau, kad dar padeda astrus maistas (pvz su cili pipiriukais) ir alijosiaus gerimas.
Nors ir nelabai tikiu as tom liaudiskom priemonem, bet reiks viska bandyti...Gal net koki krosiuka prabegsiu smile.gif
Baisu, kad tas mano mazius visai ne mazas gali uzaugti..O dar siandien viena pazistama papasakojo, kad jos vaikas puse kilogramo per viena savaite (paskutine iki gimdymo) priaugo unsure.gif



na patikek nei astrus maistas nei krosiukas i 5 auksta nepadejo, leliukas pats sumastys kada jam laikas lysti lauk biggrin.gif reikia tik kantrybes smile.gif beja del uzaugimo nemanau kad paskutines sav daugiausiai uzauga... jei matuoja echo koks svoris, tai ten netikslu pati isitikinau lotuliukas.gif maziukas gime 41 sav. ir 6 d. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triusiene: 14 rugsėjo 2010 - 18:10
O is tikruju kas ten zino kiek tie naturalus budai skatina kiek ne, juk niekas ir nesako kad jie sukels gimdyma is karto po smileysex.gif ar krosiuko, kalba apie tai, kad tai gali priartinti gimdymo data. Juk po smileysex.gif vyro sperma padeda minkstinti kakleli, o vaikstant gravitacijos deka leliukas vis labiau juda zemyn, o avieciu lapu arbata stiprina gimdos raumeni, o nakvisu aliejus padeda kakleliui subresti ir tt. Man rodos visi sitie veiksniai kartu ir skatina gimdymo pradzia, tik gal ju efektyvuma labai sunku pastebeti mirksiukas.gif
Atsakyti