Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

QUOTE(kliovaja @ 2011 02 17, 12:16)
Nu man terminas tik 20 d. bet gydytoja liepe jau 19 d. atvaziuti leisti vandenis nes tipo atsidarymas ju 4 cm ir placenta jau kaip i pernesiotuma rodytu, nors as jau nuo 38 sav. kazka bandau skatintis, bet nevelnio nepadeda, maz daugiau pasiskusiu ir pades.
Nepadeda nei karsta vonia, nei meile su vyru, kas dien arba susilaikius kaz kiek dienu, tipo daugiau tos medziagos sperm. Nei ananasai, nei sampanas, nei langu plovimas, nei grindu plovimas atsitupus, nei svorio nesiojimas, nei 5 aukstas(kuriame as gyvenu).
Einu dar paskaitysiu ka cia raset maz ka surasiu, nes kad nuleidinetu vandenis nelabai noriu.

Man irgi niekas nepadėjo, laiptais tiesiog laksčiau, grindis pora kart per diena ploviau, rūbus džioviau aukštyn rankas pakėlus, šampės gėriau, vonioj gulėjau, nebežinau ką dar dariau, bet kaip pilna taip pilna vaikštau. Tik kad kamštis išėjo užvakar, bet jokių požymių daugiau nėra, o jau pirmadieni skatinimas verysad.gif
Atsakyti
o man padejo smileysex.gif ax.gif
Atsakyti
As veluoju jau 8 dienas....
is proto iseiti galima. Dare man vakar ta patikrinima ir s.... nei trupucio neprasiverus , kaklelis tvirtas, nesutrumpejes... Jokiu gimdymo pozymiu. Vos kojas bepavelku.
Atsakyti
QUOTE(TamsiMergaite @ 2011 03 30, 22:42)
As veluoju jau 8 dienas....
is proto iseiti galima. Dare man vakar ta patikrinima ir s....  nei trupucio neprasiverus , kaklelis tvirtas, nesutrumpejes... Jokiu gimdymo pozymiu.  Vos kojas bepavelku.


Atsipalaiduok, nes kuo daugiau apie tai galvosi, tuo organizmui bus sunkiau dirbti savo darba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2010 11 26, 20:29)
Kaip galima neturėt kantrybės tokiam reikale taip jau yra kad vaikai gimsta 40 savaičių ir nėra reikalo krapštyt jų ankščiau kad ir kaip mums smalsu būtų g.gif
Vat kai terminas praeina tada jooo 4u.gif

drinks_cheers.gif

Pirmasis gime laiku be jokiu skatinimu, lygiai 40 sav. Antroji 4 dienom velavo, nepadejo jokie skatinimai schmoll.gif
Atsakyti
O as jau dvi dienas veluoju, terminas geguzes 3 buvo, uzkniso visi su savo klausimais, ko tik nedarau, snd dar bandysiu eit i silta vonia su taure vyno, gal kas iseis, o seip tai nei kamscio matyt, nei paruosiamuju, nieko... Pavargau laukt doh.gif
Atsakyti
Man padejo atsispaudimai. Isikibau i kampo sienele ir tupt stot, tupt stot nu taip kelis kartus per diena is ryto jau turejau leliuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2011 05 06, 08:08)
Man padejo atsispaudimai. Isikibau i kampo sienele ir tupt stot, tupt stot nu taip kelis kartus per diena is ryto jau turejau leliuka  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Turbut turejote omeny pritupimus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2011 05 20, 14:17)
Turbut turejote omeny pritupimus...  g.gif


aš pritūpimus ir gimdykloj sąrėmiaudama dariau, kad greičiau viskas atsidarytų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2011 05 20, 14:30)
aš pritūpimus ir gimdykloj sąrėmiaudama dariau, kad greičiau viskas atsidarytų  rolleyes.gif



Ir as. mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip taip, pritupimai uch kaip gerai pramuse smile.gif dar krosiuka prabegti namuose, ant kamuolio pasedeti kraipant, sukant ratais klubus, na ir meile vyrui smile.gif wub.gif
Atsakyti
Ne taip seniai cia gyriausi, kad per pirma nestuma, esant lygiai 39sav., po meiles netrukus prasidejo saremiai ir per puse paros pagimdziau, o sikart tai neveikia - gal kad orgazmas man nebepavyksta, o gal tiesiog dar ne laikas (nors gine jau pries dvi savaites rado minksta trumpa kakleli ir 2cm atsidaryma, sake, jau oi kaip greit).. g.gif Intensyvus namu tvarkymas ir keliolikos kilogramu dvimetes nesiojimas irgi nepadeda, na jei labai nusibos laukti, reiks pritupimus isbandyti biggrin.gif
Atsakyti