Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

QUOTE((Ne)laimė @ 2010 11 24, 12:16)
Sveikos, merginos. Man asmeniškai nepadeda nei viena natūrali gimdymo skatinimo priemonė. Visą 38tą savaitę bandžiau, o šiandien jau ir 39ta prasidėjo. Vaikščiojimas, seksas, aštrus maistas, ananasai, šampanas, aukštakulniai, fizinis krūvis, spenelių dirginimas, karštos vonios ir t.t. - absoliučiai jokio progreso schmoll.gif  blink.gif  verysad.gif  unsure.gif tik nervų dar pasigadinau su viltim ir kasdiene neviltim sad.gif



Na siaip juk nestumas trunka 40 savaiciu,manau kad gal per anksti nuo 38 savaites pradet skatinti gimdyma.Na bet cia tik as taip manau,tikrai nesu zinove mirksiukas.gif Matyt vaikelis dar nepasirenges islysti smile.gif man dar 4 dienos iki termino pabaigos.jei iki tada neislys,tai tada jau ir as imsiuos priemoniu,o iki to laiko ramiai sau laukiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cc-mark: 26 lapkričio 2010 - 00:22
QUOTE(cc-mark @ 2010 11 26, 01:21)
Na siaip juk nestumas trunka 40 savaiciu,manau kad gal per anksti nuo 38 savaites pradet skatinti gimdyma.Na bet cia tik as taip manau,tikrai nesu zinove mirksiukas.gif Matyt vaikelis dar nepasirenges islysti smile.gif  man dar 4 dienos iki termino pabaigos.jei iki tada neislys,tai tada jau ir as imsiuos priemoniu,o iki to laiko ramiai sau laukiu ax.gif



Pavydžiu žmonėms, kurie turi kantrybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE((Ne)laimė @ 2010 11 26, 11:33)
Pavydžiu žmonėms, kurie turi kantrybės smile.gif



Man terminas lapkricio 30d.,o man labai nepatinka lapkricio menuo biggrin.gif as viliuosi kad vaikelis gims gruodzio pradzioj,todel ir nieko nedarau,kad paskatint gimdyma smile.gif cia tikriausiai ir yra ta mano kantrybes priezastis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((Ne)laimė @ 2010 11 26, 12:33)
Pavydžiu žmonėms, kurie turi kantrybės smile.gif


Kaip galima neturėt kantrybės tokiam reikale taip jau yra kad vaikai gimsta 40 savaičių ir nėra reikalo krapštyt jų ankščiau kad ir kaip mums smalsu būtų g.gif
Vat kai terminas praeina tada jooo 4u.gif
Atsakyti
Gal sutapimas, bet vakara ir nakti pries prasidedant gimdymui ruosiausi egzaminui ant gimnastikos kamuolio ir aisku supavausi sededama lotuliukas.gif buvau kazkur skaiciusi, kad gali paskatinti gimdyma smile.gif bet jau man ir siaip buvo keturios dienos iki termino nestuke.gif
Atsakyti
Man nesuveike niekas ,nei seksas,nei lakstymas laiptais,nei langu valymas ir kt darbai,nei sampas,nei ananasai ,nei kitoks maistas,nei apziura ir kaklelio masazas,o ir skatinamuju tik dviguba doze suveike,sake kaklelis kaip pas sportininke,nors as tikrai ne megeja sportuot doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanta86: 27 gruodžio 2010 - 14:45
man iš visų būdų iškart suveikė spenelių dirginimas+ smileysex.gif blush2.gif
Atsakyti
Man, bunant lygiai 39 savaiciu, iskart suveike smileysex.gif Saremiai prasidejo jau po pusvalandzio smile.gif
Atsakyti
O tai sakykit karšta vonia nekenkia vaikiukui? g.gif
Atsakyti
Paskaičiau paskaičiau ir kaip siaubo filmas man pasirodė... suprantu, kai terminas jau praėjęs, veluoja, nu tada GAL. Bet kai mamos pvz 33 savaitę jau galvoja kažką skatint tai man nesąmonė kažkokia. Kažkokia prievarta vaiko atžvilgiu, nesuprantu...Negi taip sunku palaukti?
Atsakyti
Tas laukimas ir aplinkiniu perdetas demesys jau varo i nevilti doh.gif o baisiausia, kad rytoj daktare liepe su daiktais atvaziuoti, nors pernesiojus buciau tik 5d., bet lelius didelis, gal bijo, kad paskui neisgimdysiu g.gif

Pasiskaicius ankstesnius postus, padariau isvada, kad reikes siandien suvalgyti ananasa, isgerti sampano ir su vyru gerai pazaisti bigsmile.gif Visi budai tikrai malonus, bet kad tik padetu rolleyes.gif
Atsakyti
Nu man terminas tik 20 d. bet gydytoja liepe jau 19 d. atvaziuti leisti vandenis nes tipo atsidarymas ju 4 cm ir placenta jau kaip i pernesiotuma rodytu, nors as jau nuo 38 sav. kazka bandau skatintis, bet nevelnio nepadeda, maz daugiau pasiskusiu ir pades.
Nepadeda nei karsta vonia, nei meile su vyru, kas dien arba susilaikius kaz kiek dienu, tipo daugiau tos medziagos sperm. Nei ananasai, nei sampanas, nei langu plovimas, nei grindu plovimas atsitupus, nei svorio nesiojimas, nei 5 aukstas(kuriame as gyvenu).
Einu dar paskaitysiu ka cia raset maz ka surasiu, nes kad nuleidinetu vandenis nelabai noriu.
Atsakyti