Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

sveikos, gal galit placiau papasakot kas patyre gimdos kaklelio masaza. kas cia per dalykas ir kaip daktares ji pasiekia masazuot as to nesuprantu biggrin.gif bet jauciu ir manes laukia kazkas panasaus, tai butu gerai zinoti ka tai reiskia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nirinda @ 2012 06 23, 16:30)
sveikos, gal galit placiau papasakot kas patyre gimdos kaklelio masaza. kas cia per dalykas ir kaip daktares ji pasiekia masazuot as to nesuprantu  biggrin.gif  bet jauciu ir manes laukia kazkas panasaus, tai butu gerai zinoti ka tai reiskia smile.gif

Tik ka pati patyriau, bet esu dekinga akuserei smile.gif na tiesiog ykisa pirstus truputi patampo ir aplink apveda. Jausmas ne is maloniuju unsure.gif , bet kai zinai, kad tai gali padet greiciau pagimdyt tai kenti lotuliukas.gif
Atsakyti
keistai skamba, nesuprantu net kaip jie pasiekia sitai pirstais biggrin.gif o skauda ar seip jausmas lyg maudimas ? nes skaiciau jog kai kurios lubom lipt nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nirinda @ 2012 06 23, 18:13)
keistai skamba, nesuprantu net kaip jie pasiekia sitai pirstais biggrin.gif o skauda ar seip jausmas lyg maudimas ? nes skaiciau jog kai kurios lubom lipt nori  smile.gif

gi kaklelis tai sumazeja pries gimdyma ir jos laisvai pasiekia. Na man skaudejo, net labai, jei tai butu uztruke kokia minute, tai ir as turbut buciau yspyrus blush2.gif kai kaklelis nelabai nori atsidarinet ir zinai, kad del to gali ilgiau kaknkintis, tai ta masaziuka prakenti sukandus dantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nirinda @ 2012 06 23, 17:30)
sveikos, gal galit placiau papasakot kas patyre gimdos kaklelio masaza. kas cia per dalykas ir kaip daktares ji pasiekia masazuot as to nesuprantu  biggrin.gif  bet jauciu ir manes laukia kazkas panasaus, tai butu gerai zinoti ka tai reiskia smile.gif


kaklelis visada būna pakankamai lengvai pasiekiamas g.gif
tai kai pakrapšto, atskiria membranas? Kad gimdymas prasidėtų?
Truputi nemaloni procedura, bet kaip ir bent kokia vaginalinė apžiura wink.gif. Iš tikrųjų tai jau gimdymo skaitinimas, geriau išlaukti kad gimdymas prasidėtų natūraliai, ne bent jau tikrai laikas gimdyt ir yra pernešiojimo požymiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 23 birželio 2012 - 19:21
QUOTE(nirinda @ 2012 06 23, 17:30)
sveikos, gal galit placiau papasakot kas patyre gimdos kaklelio masaza. kas cia per dalykas ir kaip daktares ji pasiekia masazuot as to nesuprantu  biggrin.gif  bet jauciu ir manes laukia kazkas panasaus, tai butu gerai zinoti ka tai reiskia smile.gif


aš irgi tai patyrus net kelis kartus, tai tikrai galiu pasakyti, kad procedūra ne iš maloniųjų, gan skausminga, mane ginius perspėjo prieš tai darydamas, bet vistiek šioks toks šokas buvo, prakaitas išpylė.. doh.gif toks ten ir masažas - sukiša pirštą kiek įmanoma giliau ir pajudina vandenmaišio plėves ar kažkaip panašiai, pamiršau jau tiksliai ką ten padaro..Skaudėjo.. doh.gif
Atsakyti
idomu ar patyrusioms ta procedura prasidejo gimdymas? ar toliau lelius delse? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nirinda @ 2012 06 24, 09:42)
idomu ar patyrusioms ta procedura prasidejo gimdymas? ar toliau lelius delse?  rolleyes.gif

man kartelį suveikė
Atsakyti
QUOTE(nirinda @ 2012 06 24, 09:42)
idomu ar patyrusioms ta procedura prasidejo gimdymas? ar toliau lelius delse?  rolleyes.gif


man po pirmo kaklelio masažo nieko neįvyko, teko kartoti procedūrą po savaitės, tada viskas užsivedė po kelių valandų..Pirmas gimdymas..
Atsakyti
as ir patyriau, bet skausminga ji lb nepasirode tik kad nemaloni gan blush2.gif
galvojau psio gimdyt pradesiu smile.gif bet kur tau mano kleckas sumaste pasedet dar 5 dieneles nestuke.gif doh.gif
Atsakyti
Man šiandien gydytoja po apžiūros patarė grįžus namo čiupti vyrą ir smileysex.gif biggrin.gif , nes nors terminas dar neatėjo, mažylė pilvely nelabai gerai jaučiasi g.gif Tai žiūrėsiu kokių čia skatinimo būdų teks šiandien imtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nirinda @ 2012 06 23, 16:30)
sveikos, gal galit placiau papasakot kas patyre gimdos kaklelio masaza. kas cia per dalykas ir kaip daktares ji pasiekia masazuot as to nesuprantu  biggrin.gif  bet jauciu ir manes laukia kazkas panasaus, tai butu gerai zinoti ka tai reiskia smile.gif


Apie tai galite pasiskaityti www.tevu-darzelis.lt
Nėštumo kalendoriuje (33 savaitė)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauryte*: 16 liepos 2012 - 19:39