Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

na man gimdyt geguzes 3 4u.gif bet jau kokia savaite pilvuka vis maudzia,strenas vakarais skauda,,, blush2.gif gal visgi jau greit bus ta diena,, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 04 17, 11:30)
As 9 dienas jau pernesioju. Vakar su MB atlikom skatinimo terapija -  smileysex.gif suniuko stiliumi Siandien pasirode siek tiek rudu isskyru ir pamaudena. Sakau, gal jau proceso pradzia?  g.gif p.s. kiti stiliai mums iki siol jokio poveikio neturejo blush2.gif



siaip si padetis ir man patogesne... biggrin.gif tai gal tikrai turetu prasideti procesas...ziurek sia naktele ir isvaziuosi thumbup.gif Man tai kazko pilva susuko...gal ir gazko pradzia ar taip ka neta suvalgiau...bet siandien pirma karta pajutau kad dubuo skaudejo...ech kad greiciau biggrin.gif
Atsakyti
Man jau kokias por savaiciu tai pilvas, tai nugara paskauda ir nieko g.gif nu ziuresim kada cia tas leliukas sugalvos pasirodyti smile.gif
Atsakyti
Na, kiekvienai lyg tai yra kitaip. Mano drauges jokiu zenklu ar maudimu neturejo, ir per savo nustatyta diena pagimde, arba net anksciau. O man vaikelis jau 36 savaite nusileido, galvute isistate, prasidejo maudimas ir menesiniski skausmai, tai jau galvojau iki 38 savaites pagimdysiu. O dabar jau suejo 41 savaite, ir 42-a prasideda, vis pamaudzia, paskauda, bet vaiko kaip nera taip nera. Tai teko nusivilti del visu maudimu. . .
Atsakyti
Tai vat cia su tais pamaudimais gali visaip buti smile.gif as manau dar tas laukimas gali prideti, kad jau atrodo tuoj prasides gimdymas, o nieko, cia dar toks psichologons nusiteikimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Joanukas @ 2008 04 18, 08:42)
Tai vat cia su tais pamaudimais gali visaip buti  smile.gif  as manau dar tas laukimas gali prideti, kad jau atrodo tuoj prasides gimdymas, o nieko, cia dar toks psichologons nusiteikimas  blush2.gif


gal ir taip...nusiteiki psichologishakai tai ir atrodo bet koks skausmelis, kad jau gal atejo tas momentas...as pagal savo pojucius galvojau kad nakti isvaziuosiu gimdyti...bet viskas praejo kaip niekur nieko... labai sunku laukti.... unsure.gif bet save ramini, kad jau greitai... mirksiukas.gif
Atsakyti
O tu lalauna is kokio miesto esi? Gal susitiksim gimdykloj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Joanukas @ 2008 04 18, 10:45)
O tu lalauna is kokio miesto esi? Gal susitiksim gimdykloj  biggrin.gif


Is Visagino...o tu?
Atsakyti
O kiek jums laiko daktarai leidzia pernesioti?
As 8 dienos kaip pernesiojau vat siandien, ir jau nori uz keliu dienu skatinima daryti, o as jam labai priestarauju. Vaikelis dar nedidelis, nera jokiu problemu, tai nesuprantu, kam tas skatinimas reikalingas. Senais laikais mano mam pernseiojo mus virs 2 savaiciu ir pagimde vaikus sveikus kaip ridikus.
Kokia jusu patirtis?
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2008 04 18, 17:37)
O kiek jums laiko daktarai leidzia pernesioti?
As 8 dienos kaip pernesiojau vat siandien, ir jau nori uz keliu dienu skatinima daryti, o as jam labai priestarauju. Vaikelis dar nedidelis, nera jokiu problemu, tai nesuprantu, kam tas skatinimas reikalingas. Senais laikais mano mam pernseiojo mus virs 2 savaiciu ir pagimde vaikus sveikus kaip ridikus.
Kokia jusu patirtis?


Del pernešiojimo kiekviena gydytoja traktuoja skirtingai...tai del to negaliu nieko pasakyti...
Stai ka radau del pernesiojimo: Pernešiojus vaisių, mažėja gemalinių vandenų kiekis, dėl į gemalinius vandenis periodiškai patenkančio mekonijaus iš vaisiaus žarnyno, jie būna tiršti, gelsvai žalsvo atspalvio. Moteris silpniau jaučia vaisiaus judesius.
Esant užsitęsusiam nėštumui ir prasidėjus gimdymo veiklai, dažnai pasitaiko gimdymo veiklos anomalijų, kurias reikia koreguoti vaistais.

Gali buti kad gydytoja blogai nustate gimdymo laiko, nes pas kiekviena moteri reguliarios mm...tai del to tiksliai ir nenustatysi tikslios gimdymo dienos...ir tai nebus pernesiojimas...
Atsakyti
QUOTE(lalauna @ 2008 04 18, 15:55)
Is Visagino...o tu?


As tai is Klp. Tai gal jau lalauna supi savo leliuka, pas mane tai dar nieko, niekas nesiruosia pasirodyti ax.gif bet vis bandau bandau snekinti, kad lystu lauk biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane irgi nieko. . . Devynias dienas veluoja mano maze. Jau ir svoris man krenta, ir vaikas lyg nebeauga, tai galetu ir pasirodyti.

Isbandziau beveik viska, isskyrus sampana: karstus dusus, daug vaiksciojimo, grindu plovimo, seksa, speneliu stimuliacija, akupresura, siaubingai astrius valgius, avieciu lapu arbata. Niekas nesuveike.
Kol stimuliuoji spenelius, pagauseja tu saremiu, bet kai tik nustoji, ir vel jie dingsta.
Sako dar gerai yra vaikscioti nelygiu pavirsiumi, pav. viena koja ant saligatvio, kita ant gatves, atseit vaikelis geriau isistato.

Siaip, nezinau, kodel data nustato 40 savaiciu, nes is tikruju tai daug veliau vidurkis yra, pav. cia paskaitykite:
http://parenting.ivi...0,,jb56,00.html
"When researchers in the late 1980s followed a group of healthy, white women with regular menstrual cycles, they discovered that pregnancy in first-time mothers averaged eight days longer than this, or forty-one weeks plus one day (2). The average was three days longer than forty weeks in women with prior births."
Atsakyti