Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

Na, o aš kelias dienas prieš sutvarkiau pusę sodo - ir džiaugiuosi, kad gimdymas neprasidėjo, nes iš nuovargio negalėjau pajudėti doh.gif Tai dabar tvarkausi saikingai, bet vengiu pervargti verysad.gif kažkur skaičiau, kad gimdymui reikia atsiverti dvasiškai, gal žinote smulkiau, KAIP???
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2008 02 11, 03:03)
O aš prisimokiau iš puseserės, kuri du sūnelius pernešiojo po savaitę...Išbandžiau ir aš, nes 10 d. buvo virš ir be galooo nusibodęs laukimas, taigi: 10 min prausiausi po gan šiltu dušu ir apie 10 min vaikščiojau aukštakulniais...po 30 min išvažiavau gimdyti  thumbup.gif Na jeigu ir dabar bus virš (nors pagal gydytoją jau 36 sav. turėjau gimdyti), tai bandysiu tą patį metodą. Nuojauta kužda, kad teks... g.gif

nepadejo... verysad.gif
Atsakyti
As siuo metu tik 2 dienas pernesioju, bet esme kad nei kamscio, nei paruosiamuju ne kvapo...
Isbandziau ananasa, avieciu lapu arbata, bandziau kiviais pasileisti vidurius biggrin.gif, mylejimasi, laipiojima laiptais.. nepadeda... eiciau isbandyt aukstakulnius, bet kad kojos i batus nebetelpa doh.gif
Atsakyti
Man ir nepadeda doh.gif Pagal gine pernešioju jau savaitę, nors ir kamstis išejo, ir kaklelis atsidaręs 3 cm (ir kas iš to ?) Man gine įdomią mintį pasakė - tuoj stos priešpilnis - visos pradėsit gimdyti blink.gif blink.gif blink.gif Aš net perklausiau - ką ir menulis įtakos turi? Ji sako, kad pastebėjo, kad per priešpilnį padaugėja gimdymų g.gif
Tai ką, merginos, ruoškites, ryt vakare stos priešpilnis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi girdejau , kad pilnatis labai skatina gimdyma. Tipo juk net vandenynai tuo metu labai audringi, o pas mus irgi vandenukai ir trauka gal zemes kokia padideja g.gif nu cia gal nusisnekejau su ta trauka biggrin.gif . Bert kai mano bendradarbe pries pusmeti gimde tai irgi buvo pilnatis ir gydytoja sake kad labai zenklyviai padideja gimstamumas tomis dienomis. Nu tai tikekimes kad ir musm nesulaukiancioms tas pades thumbup.gif
Atsakyti
As gimdziau per pilnati, bet kad nelabai buvo daug gimdyviu ta diena. Buvom 4, bet visos su kazkokiom komplikacijom gimde, vienom sunkiau, kitom - lengviau. Bet is 4 buvo 2 cezariai ir 2 kraujo perpilymai (ir tas ir anas kazkodel man pasitaike! ax.gif g.gif ). Sesute, kuri man buvo atnesusi vaikiuka maitint iskart po operacijos, sake, kad per pilnati daznai taip buna.
Bet gimdyviu srautas prasidejo po poros dienu. Atsimenu,kai nakti keliaus vaikiuko maitint, tai greituke tik vare ir vare i ligonine.
Kiek gydytoju - tiek nuomoniu. Vieniem per pilnati daugiau pasitaiko,kitiem - per priespilni. Mano manymu, nuo menulio fazes gimdymas nepriklauso, nebent pradedi save itikinti, o tas isitikinimas daug ka daro. Siaip nesu prietaringa... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lioka @ 2008 04 11, 12:01)
Man ir nepadeda  doh.gif Pagal gine pernešioju jau savaitę, nors ir kamstis išejo, ir kaklelis atsidaręs 3 cm (ir kas iš to ?) Man gine įdomią mintį pasakė - tuoj stos priešpilnis - visos pradėsit gimdyti  blink.gif  blink.gif  blink.gif Aš net perklausiau - ką ir menulis įtakos turi? Ji sako, kad pastebėjo, kad per priešpilnį padaugėja gimdymų  g.gif
Tai ką, merginos, ruoškites, ryt vakare stos priešpilnis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mano kaklelis 4-5cm, bet irgi kas is to... gerai butu, kad menulis padetu pajudeti is vietos biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes...man terminas 04.21 ir klizma isbandziau ir namus tvarkau, stengiuosi judeti, ir seksas ir nieko...gal ka netaip darau??? nes labai bijau pernesioti...bet ir kamscio nemaciau g.gif pilva pamaudzia (tik va nezinau ar cia paruosiamieji?) ir daznai jauciu pilvo spaudima, bet turbut kada vaikutis juda... g.gif
Atsakyti
Nenusimin lalauna ir man tas pats smile.gif viskas bandau ir namus tvarkytis ir vaikscioti ir karsta dusa bandziau ir sampano taure isgerieu viena vakara, nes kazkur girdejau, kad sampanas skatina gimdyma ax.gif ir nieko viskas veltui. O dar sako, kad nesciai negalima jaudintis, pas mane ir egzaminas nesenai buvo, tai vistiek sioks toks stresas ir nieko, visi jau sake pagimdysi tu per ta egza nuo streso, bet nieko.
Matyt jau kada sugalvos leliukas pasirodyti, tada ir pasirodys ir jokie cia tie budai nepades g.gif
Atsakyti
As jau irgi savaite kaip pernesiojau. Isbandziau dauguma budu, bet niekas neveikia. Ziuresime, ka rytoj akusere pasakys, gal duos dar pora kokiu patarimu kaip naturaliai skatinti.
Jau darosi sunku net vaikscioti, bet ka darysi, turi laukti.
Atsakyti
QUOTE(Joanukas @ 2008 04 16, 16:54)
Nenusimin lalauna ir man tas pats  smile.gif  viskas bandau ir namus tvarkytis ir vaikscioti ir karsta dusa bandziau ir sampano taure isgerieu viena vakara, nes kazkur girdejau, kad sampanas skatina gimdyma  ax.gif  ir nieko viskas veltui. O dar sako, kad nesciai negalima jaudintis, pas mane ir egzaminas nesenai buvo, tai vistiek sioks toks stresas ir nieko, visi jau sake pagimdysi tu per ta egza nuo streso, bet nieko.
Matyt jau kada sugalvos leliukas pasirodyti, tada ir pasirodys ir jokie cia tie budai nepades  g.gif



tai jau turbut taip...del sampano irgi skaiciau kad skatina, tai ir as pasmaguriavau viena taurele tik raudono vyno...nu laabai uzsinorejo blush2.gif bet irgi jokio efekto...bet manau nenuleisyme ranku, dar liko naturaliu budu neisbandytu biggrin.gif dar ir pilnatis jau arteja...gal jis pades isiperieti biggrin.gif
Atsakyti
As 9 dienas jau pernesioju. Vakar su MB atlikom skatinimo terapija - smileysex.gif suniuko stiliumi Siandien pasirode siek tiek rudu isskyru ir pamaudena. Sakau, gal jau proceso pradzia? g.gif p.s. kiti stiliai mums iki siol jokio poveikio neturejo blush2.gif
Atsakyti