Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir tėčiai

Mano vyras mane del zindymo labai palaike ir jam jo zodziais tas vaizdas, kai dukryte glaudziasi prie mano krutines, atrode dieviskai...
Atsakyti
Mano vyras mane del zindymo irgi labai palaike, bet pats procesas jo nezavejo schmoll.gif Dazniausiai tai buvo mano su vaiku akimirkos:-)
Atsakyti
Mano vyras dziaugiasi, kad krutine padidejusi biggrin.gif Is tokiu pasakymu ir jo zvilgsniu man zindant galima spresti, kad jam zadina erotinius vaizdinius biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras visada buvo uz maitinima, nes taip gerausia vaikuciams. Musu pagrandukui jau 1,6 metu, vis dar maitinu. Vakarais ismaude kartu lovoj gulinejam, mazius traukia tai is vienos kruties, tai is kitos. Vyras sako juokais, na, duosi teveliui paragaut? O tai vienas valgai. Mazius ziuri, nevalgo. Kita vakara vel klausia, mazius atsitraukia, ranka tiesia, tipo, duoda:) Tai dabar isitaise abu taip, kad kol tevelio nera salia, valgo ramiai, tik ateina, mazius is karto siulo ir jam, jo galva lenkia man prie krutines, dalinasi. Vyrui tai labai smagu, man tai keistokai truputi blush2.gif Abu palinke, mazius sau uzkandziauja, vyras pabuciuoja, prisiglaudzia, zodziu...
Atsakyti
Mano vyras labai patenkintas, kad turiu pienuko ir maitinu. Ziuri ir juokiasi kaip maziukas godziai valgo biggrin.gif sako bijo, kad tik kas nors neatimtu tokio gerio lotuliukas.gif
Atsakyti
Vyras labai palaiko dėl žindymo, bet kad jam atrodytų gražu, tai nežinau. Ir visus dabar gimines ir artimuosius ragina kuo ilgiau žindyt, ir jei sužino, kad nežindo, tai vyrams velnių duoda biggrin.gif
Atsakyti
maniskis taip pat mane palaiko smile.gif ir sake, kad jam labai graziai dukryte valgo, o ypac jam patinka kai maitinu atsigulus ir ji pradeda ieskot krutines smile.gif
Atsakyti
Vyras labai palaikė ir palaiko thumbup.gif kai maitinu vaika tas procesas ir mano (.) nėra kaip koks sekso simbolis, bet kai vaikas nevalgo tada užmatau, kad jei aš su iškirpte, jis vis pažiuri jau kitu žvilgsniu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshke @ 2012 10 10, 21:36)
Mano vyras dziaugiasi, kad krutine padidejusi biggrin.gif Is tokiu pasakymu ir jo zvilgsniu man zindant galima spresti, kad jam zadina erotinius vaizdinius biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutemenuliukas @ 2012 09 16, 10:08)
Mano vyras mane del zindymo irgi labai palaike, bet pats procesas jo nezavejo schmoll.gif Dazniausiai tai buvo mano su vaiku akimirkos:-)

pas mus tas pats... ax.gif
Atsakyti
kazkaip mano vyrui tas procesas toks normalus, kad ne demesio nekreipia lotuliukas.gif vis tik treciaji vaikeli zindau..
Atsakyti
Mano vyras tik uz naturalu ir kuo ilgiau trunkanti si procesa biggrin.gif
Atsakyti