Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir tėčiai

QUOTE(saturno_sesely @ 2008 01 23, 12:19)
maniskiam tai ir idomu, ir grazu kaip as maitinu, ir dziaugiasi jis kad pati maitinu  thumbup.gif
nusitraukinet vyro akivaizdoj man tokiu minciu nekyla  blink.gif  nueinu i vonia ir ten nusitraukineju... visu pirma man reikia susikaupt, ir neistaskyt pieno. kam man tie ziurovai? o kad vaizdelis ner labai jau estetiskas, tai tikrai. man jau vien geda koks garsas buna, tikrai lygiai toks pat kaip karve kai melzia  blush2.gif  lotuliukas.gif


Aga dabar įsivaizduok tokią situaciją: aš galėjau nusitraukinėti tik tada kai vaikas iš kitos krūties žysdavo- nėra vaiko- pienas nebėga... schmoll.gif Tai ką man tada daryti? nusitraukinėdavau 2-3 val nakties- su vaiku siūlysi eiti į kitą kambarį? Jei MB kartais pabunda? O jis pirmais mėnesiais labai jautriai miegodavo, visad pabusdavo ir stebėdavo... kartais glostydavo nugarą (aš maitindavau ir nusitraukinėdavau atsisėdusi)
Atsakyti
Mano vyras džiaugiasi,kad pupą maitinu pati,nes labai gerai augam smile.gif Ir kai tekdavo nusitraukti pieną nemačiau jokio reikalo slėptis nuo vyro. Mes to nesureikšminam. Kartais kai maitinu jis su susižavėjimu žiūri kaip mažoji gardžiai čepsi smile.gif
Atsakyti
Mano vyrui taip pat patinka žiūrėti,kaip dukrytė valgo MP:retai kada ramiai guli (dažniausiai kojos 'vaikšto'),kažką murmą. smile.gif
Atsakyti
Kai aš maitinu mano vyras palieka viena kambari,netrukdo mums valgyt.Niekad nesam apie tai kalbėjo-gal jam nepatinka žiūret kaip aš maitinu g.gif verysad.gif
Atsakyti
Mano vyras labai dziaugesi, kad maitinau savo mazyli iki 1,4men, jis netgi norejo,kad maitinciau dar ilgiau, bet nusprendziau, kad uzteks. Mano vyrui smagu budavo matyti, kaip jo brangiausias turtas prisiglaudes prie mamytes valgo; wub.gif
Atsakyti
Baiginėju maitint antrą mūsų vaikiuką, vyras palaiko ir džiaugiasi, kartais net stebi, kaip gražiai aukselis valgo 4u.gif
Atsakyti
Kadangi toks klausimas pačia nekilo, paklausiau. Sakė- labai gražu.
P.S.
To betrūko, kad nuo vyro pientraukį slėpčiau, problemų prisidarot biggrin.gif Atseit patogu neštis viską į vonią, slėptis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 03 gegužės 2008 - 17:13
Mano vyras daug kartu man kartoja kaip jam grazu, kai dukriukas valgo is kruties wink.gif Mes daznai kartu gulim: as maitinu lelyte, o jis is kitos puses guli ir ziuri - tokia palaima wub.gif
Pientraukio irgi nematau reikalo slepti - pora kartu, kai man normalaii nenusitraukdavo ir nervas eme, MB net padejo ji nutraukt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Svaige @ 2007 12 12, 21:22)
Sveikos, mamytes,

as pati vaiku dar neturiu, bet jau noriu. ilgo zindymo nauda puikiai zinau ir tikiuosi, kad zindyti galesiu ir noresiu ilgai.
Tik idomu, ar teveliai nepasiilgsta laiko, kai krutys vel tampa erotiniu objektu? o gal jos ir maitinant juo islieka? tik kiek kitaip?
hm, reiks saviskio paklausti, kazkaip pamirsau doh.gif

as klausiau savo vyro, ka jis mano apie tai,kad as maitinu krutimi, kaip jam tai atrodo, tai pasake, kad tai juk naturalu ir grazu wub.gif tik juokinga, kad jis bijo mano pienuko lotuliukas.gif buna issprusta maziui bevalgant, tai fontanu visur... viena karta vyrui ant nosies pataike, tai nerealiai issigando lotuliukas.gif as dar ji specialiai paerzinu, kad vat kai pasibaigs pienas saldytuve, nebus bedos-pas mane papciai pilni, tikrai kavai uzteks -kava darosi pats thumbup.gif !o del erotiskumo tai ... sexas pakolkas dar tik ateity, bet brangusis seile varvina ziuredamas i mano pilnas krutis, paglostineja ir dusauja wub.gif siaip jos visad c dydzio buvo, o dabar dd blink.gif gal del to...
Atsakyti
Na del maitinimo, tai MB visada tik uz. Apie tai nekalbeome, betmatau, kad jam patinka, kai jo dukra su paigardziavimu cepsi. net savotiska pavyda pajutau, kad as va, neva galiu nuramint bet kada, o jis neturi galimybiu lotuliukas.gif
Kas del pientraukio tai man paciai nemalonus procesas ir as linkusi slepris, bet MB vsada ragina "listi is pogrindziu". Sako, kad jam tikrai ne britku, bet as kazkaip linkusi visgi su tuo pientraukiu sleptis. man negrazu, nemalonu....
Atsakyti
mano mielasis irgi uz maitinima, labai megsta gulet salia ir ziuret kaip sunelis valgo, kartais net paciam seile tysta lotuliukas.gif viena karta paklause, ar yra malonu kai is taves valgo, net pajutau toki mazyti pavyda ax.gif auciu kartais MB noretu su manim kailiu pasikeist lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes su vyru lankėmės žindymo paskaitoj ir vyras daug geriau visą informaciją įsidemėjo nei aš. Visus žindymo sunkumus įveikėm kartu, kai jau man važiuodavo stogas, kad vaikas neima krūties, kad krūtys taip nugraužtos, kad man vidurius paleidžia pradėjus vaikui žįsti, kad mažėja pieno, vyras ieškodavo informacijos internete ir man cituodavo. Jis įsitikinęs, kad mišinukas tai labai negerai ir kad reikia žūtbūt maitinti tik mano pienu. Todėl man malonu, kad jis žiūri ir džiaugiasi, kai maitinu. Net gydytoją nustebino, kai ši siūlė mums visokias arbatėles kūdikiui duoti, pasakęs, kad nereikia arbatėlių, mamos pienas viską atstoja.
Atsakyti