Įkraunama...
Įkraunama...

Ką mėgsta jūsu vaikas?

Mes auginam mažajį picasso. Jo šedevrai papuošė ne tik sienas, palanges ir baldus, bet vieną vakarą meiliai besiglaustydamas išgražino ir mano nugarą... lotuliukas.gif
Atsakyti
mes auginam dukryte kuriai vieneri,ji nuo pat gimimo auga su muzika megsta begalo sokti ir piesti thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Musu mylimuke labai megsta sokti bigsmile.gif tik isgirsta muzika,viska meta i sali ir pradeda sokti, kartais net juokas paima biggrin.gif
Atsakyti
Niu,as auginu garantija operos soliste,nes uztenka vakare atsigulti lovon miegelio kai parsideda visa gerkle plešiama;'O sole myyyja' doh.gif .Ir taip vakaras is vakaro.. wacko.gif
O siaip turi panelyte ivairiu pomegiu pradedant dainavima ir baigiant kulinarijos sedevrais hihihi.gif
Atsakyti
mano labaiausiai megsta rasyt, tik pamato tusinuka tai jau reiskia eik jeskot lapo. Be to patinka ir sokt smile.gif
Atsakyti
Sokam, sokam thumbup.gif labai patinka Radzi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Uz eurolygos daina "Devotion" ir apskritai krepsini ir Mokinukiu "Du gaidelius" nera nieko geriau pasaulyje smile.gif Visus oziukus isvaro smile.gif
Atsakyti
mes tai labai mėgstam ir šokt ir piešt, tik nevisada dar pataikom tik ant lapo popieriaus lotuliukas.gif
Atsakyti
mano mergina labai megsta masinytes ir visada judesyje taigi daro viską kur galima judėti bėga šoka lipa ir t.t. tongue.gif
Atsakyti
mes megstam ne mazai....sokti,piesti,knygeles skaityti....dar kazka manau ir pamirsau pazymeti biggrin.gif



Su sventem,mamytes santa2.gif 000059.gif
Atsakyti
Mano mazyle tai megsta staipytis,sokti,piesti labai nori,jau jeigu kur nors pamato tusinuka tai butinai nustvere.
Atsakyti
QUOTE(kristaaa @ 2007 12 17, 18:34)
mano leliukui dabar pats idomiausias zaidimas pasiema popieriaus lapa ir zirklutes ir karpo ilgiausiai bigsmile.gif

tikiuos, bent jau ne tikras ? mastau.gif

nu visi cia vaikai busimi ciurlioniai - ir muzikalus, ir piesia rolleyes.gif
Atsakyti