Įkraunama...
Įkraunama...

skaitymas tualete

QUOTE(Dios @ 2007 12 15, 12:18)
kadangi pati to niekad nepraktikuoju, tai labai nervuoja kai taip daro kitas žmogus.
o v kai kur nuėjus į svečius galima rast tualete prikrauta žurnalų, knygų...
kaip jums tai?

Kai mano aplinkoje niekas taip nedaro, tai man būdavo labai keista kai nuėjusi pas vieną draugę(pavadinkim ją nr1) į svečius, tualete matydavau prikrauta krūvas laikraščių. Dar pamaniau-nejaugi ant tualetinio popieriaus taip stipriai taupo lotuliukas.gif . Paskui kita draugė(pavadinkim ją nr2) papasakojo ,kad negali pakęsti kai jos brangiausias taip elgiasi biggrin.gif
Tada ir supratau kodėl draugės nr1 tualete visada būna pridėta laikraščių biggrin.gif

QUOTE(GalBut @ 2007 12 15, 14:39)
Sako kai kam vidurių užkietėjimas rimta problema...tenka praleist WC pusę gyvenimo...negi muses ten visada skaičiuot...knyga geriau...

Nu nežinau, jei jau vidurių užkietėjimas, tai sakyčiau, kad ne skaitymas tada galvoj hihihi.gif Bet čia gal kiekvienam skirtingai g.gif
Atsakyti
nematau tame nieko blogo mirksiukas.gif
Atsakyti
maniškis jau modernesnis - į WC nešasi laptopą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 17 gruodžio 2007 - 11:15
QUOTE(Baltija @ 2007 12 17, 12:14)
maniškis jau modernesnis -  į WC  nešasi laptopą doh.gif

lotuliukas.gif

Man tai nepatinka ilgai užsibūti tualete,todėl nėra ir kada skaityti g.gif
mb taip pat taip nesielgia,o jei kiti taip elgiasi,na čia jų reikalas ir manes tai neerzina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 17, 11:14)
maniškis jau modernesnis -  į WC  nešasi laptopą doh.gif

fear.gif košmar...
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 17, 10:14)
maniškis jau modernesnis -  į WC  nešasi laptopą doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mes nepraktikuojam, bet toleruojam. Nieko blogo tame nematau. Ir laiko susitaupo biggrin.gif
Atsakyti
pas mane irgi pridėta žurnalų, nu kaifas, kai nueini ant didelio ir pradedi skaityti, kažkoks savotiškas orgazmas. biggrin.gif
Atsakyti
aš tai kai einu ant didelio, dažnai nusitveriu kokį laikraštį paskaityti arba knygą bigsmile.gif Šeimyna pozityviai į tai žiūri, duktė taip pat pradėjo tokia praktika užsiminėti ax.gif
Atsakyti
ax.gif Kaip reaguoju? normaliai, lai paskaito
Atsakyti
lotuliukas.gif kaip nuotaiką ši temelė pakėlė, ypač su tuo laptopu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Man knygos ir žurnalai yra neatsiejama "pasisėdėjimo" WC dalis, paveldėta iš tėvų namų rolleyes.gif
Atsakyti
Manau, kad tai yra labai normalu ax.gif Pirma, smagiau pavartyti kokį žurnalą nei taip sėdėti, antra, skaitydamas žmogus geriau atsipalaiduoja, taigi jei turi aukščiau minėtų problemų, tai tik į naudą. Pas mus tualete sukrauta nedidelė žurnalų krūvelė, o štai pas vieną pažįstamą virš tupyklos gal keturios detektyvų lentynos lotuliukas.gif


Beje, aš ir vonioj gulėdama visada skaitau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 20 gruodžio 2007 - 10:20
Aš pati šitą reikalą su malonumu praktikuoju, skaitau laikraščius, žurnalus, bet dažniausiai sprendžiu kryžiažodžius, kažkaip labai gerai galvojasi to reikalo metu ax.gif
Atsakyti