Įkraunama...
Įkraunama...

skaitymas tualete

Nesuprantu kaip galima skaityti darant?....tai kiek laiko jis darote, as kiek zinau kelias sekundes, gal puse minutes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai paskaitote minute ir viskas iseinate ar skaitote apsis...? doh.gif
Atsakyti
Manishkis kompa neshasi i tuoleta... gerai butu, jej knygas skaitytu biggrin.gifD
Atsakyti
Pas mus WC nera jokiu skaitalu ir nauojam WC tik pagal pirmine paskirti biggrin.gif
Atsakyti
nelabai suprantu, padarai reikalą ir skaitai, ar darai ir skaitai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakashke @ 2007 12 30, 23:54)
Manishkis kompa neshasi i tuoleta... gerai butu, jej knygas skaitytu biggrin.gifD



na cia tai jau vooobsche ziniu ir informacijos amziaus aukstumos!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif

siaip kai as kazkada bandziau uzvest si malonu iproti namie, tai tetis grieztai isreiske tokia skaityta mediciniska nuomone, kad ilgas sedejimas tokioj pozoj tam galui taipogi turi ne geriausia poveiki,,na cia sveikam zmogui. bigsmile.gif
Atsakyti
namu darbus darydavau tualete.. blush2.gif geriausi pazymiai uz juos budavo. dabar puse savo gyvenimo praleidziu darbe,tai ten didelius reikalus susitvarkau... negi nesies pluosta popieriu?? nesmagu butu jei kas uzmatytu... bet kiekviena vakara lendu i vonia su knyga bent 20-ciai minciu thumbup.gif thumbup.gif Pasijuntu kaip kitam pasaulyje.. kaifas zinokit... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mei @ 2008 01 01, 23:41)
na cia tai jau vooobsche ziniu ir informacijos amziaus aukstumos!! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu jooo.......lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Čerčikas @ 2007 12 20, 16:35)
Nematau problemos 4u.gif  abu skaitome spaudą WC  ax.gif

Gerai kai "abu", o mes keturi lotuliukas.gif

QUOTE(MELDA @ 2007 12 26, 21:01)
tai gal geriau duphalako buteliuką nusipirkt, jis nekenksmingas, o skaityt su kelnėm, ką norit sakykit , smagiau lotuliukas.gif

Man jokio viduriu uzkietejimo, bet kitur tokios ramybes nera mirksiukas.gif
Atsakyti
Linksma šita temelė lotuliukas.gif Mūsų šeimoje nei vienas skaitymu WC neužsiima, nelabai ir įsivaizduoju kokiu ten momentu reikia skaityti biggrin.gif Pažįstu vieną žmogų kuris tulike skaito laikraščių skiautes padėtas užpakaliui valytis (gyvena kaime). Na, visi tokie skaitymai man juokingai atordo (geraja prasme). Nieko čia tokio, nebet pati tuo metu labai užsimanyčiau į WC, o ten kažkas pusvalandžiui būtų įstrigęs biggrin.gif
Atsakyti
Man tai nepatinka o kai maniskis pareina is toleto prisiskaites ir dar aromato parnesa, tai visai nepatinka.
Atsakyti
Tikriausiai, kaip ir daugumą vyriškių, taip ir manasis, labai mėgsta skaityti tulike. Jau kaip įeina, tai pusvalandžiui. Kartais, prieš einant, manęs paklausia, ar aš nenoriu, nes žino, kad ilgai užtruks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivė @ 2008 01 05, 15:12)
Tikriausiai, kaip ir daugumą vyriškių, taip ir manasis, labai mėgsta skaityti tulike. Jau kaip įeina, tai pusvalandžiui. Kartais, prieš einant, manęs paklausia, ar aš nenoriu, nes žino, kad ilgai užtruks lotuliukas.gif



Maniskis pasibaisejo, net i galva nesove jm skaityti tualete!
Atsakyti