Įkraunama...
Įkraunama...

Kai aš mažas buvau

sveikinu nugalėtojas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
p.s. pasirodo ir aš vieną balsą gavau, galvojau , kad visai negausiu blush2.gif
Atsakyti
Supratau supratau !!! Moooterys - taigi visi tie rezultatai tik balandžio pirmoosios pokštas. O aš nabagė jau patikėjau ir visą naktį iš sielvarto nemiegojau... user posted image
Atsakyti
O siaube! Praziopsojau toooki konkursa! cry.gif Gal bus kada pakartojimas? rolleyes.gif

Tokia grazi nuotrauka su katinu, o pritruko mano balso iki treciosios vietos cry.gif

Sveikinu nugaletojas! thumbup.gif nuotraukos!
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 04 01, 12:37)
Aurėja, tikiuosi, tai pokštas?  mirksiukas.gif Jeigu ne pokštas - tai negerai darote. Tegul būna konkursai-parodos, su balsavimais, rinkimais - kam iš viso tie prizai reikalingi? Nebus prizų - nebus nuostolių, visi tai supras. Užtenka prizo virtualaus, "medalio" paraše. Juk pažaisti mes čia ateiname, o ne verslais užsiimti.

QUOTE(Mamūškė @ 2005 04 01, 12:38)
Atsiprasau uz poksta blush2.gif bet aureja irgi meluoja turbut del to S konkurso g.gif



angel_sadangel.gif 4u.gif kai ko nepavyko išdurt, bet kai ką beveik prigavau mirksiukas.gif Sveikinu balandžio 1-osios proga!


p.s.: o rezultatai konkurso "Kai aš mažas buvau" tikrų tikriausi pioneer.gif
Atsakyti
Na Erszebeth, daba neišsisuksi drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 04 01, 14:00)
p.s.: o rezultatai konkurso "Kai aš mažas buvau" tikrų tikriausi pioneer.gif

Negali būti... user posted imageAtsisakau tikėti... O paguodos medalių nebūna? user posted image

Momo, ačiū už supratimą user posted image
user posted image
Atsakyti
Aureja, mes busim drausmingesni mirksiukas.gif o as isidaviau del to, kad mane plagiatu vos neapkaltino, tai teko ginti garbe mirksiukas.gif .. Dar karta aciukas. drinks_cheers.gif . Nustebau kad mergaite su "kakuuu" akim negavo balso, man labai patiko.. Galvojai ir ''obana", ir istremti vaikai 3-uke bus, bet ir papraciai galvojau, kad bus, ir Strielka-liashkaite, ir "nelaisves" vaikis, ir sadiuga-karbyne.. Oi nu sunku buvo ...

Su balandzio 1-a 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fasolka: 01 balandžio 2005 - 16:03
Sweikinu nugalėtojus thumbup.gif: Ačiū, kas balsavo už mano nuotrauką - netikėjau tiek balsų surinkti 4u.gif
Atsakyti
oj 4u.gif blush2.gif nu tiksliai nesitikėjau tiek balsu gaut blink.gif ir i trečia vietą net pakliūt thumbup.gif drinks_cheers.gif
Labai labai didelis ačiū kas balsavot už mano liaškas ax.gif 4u.gif

Taip pat sveikinu nugalėtojas clap_1.gif bei visas visas, net ir negavusias nei vieno balso, tikrai būčiau už visas be išimčių prabalsavus jei tik būčiau turėjus tokią teisę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strielka: 01 balandžio 2005 - 16:53
Aš balsavau už Strielka, ewa ir mūsų kylančią žvaigždę Karbynę. Jūsų fotkės nerealios, SVEIKINU MERGYTĖS 4u.gif
Atsakyti
Oho blink.gif net 10 balsų gavau thumbup.gif ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 04 01, 18:38)
Aš balsavau už Strielka, ewa ir mūsų kylančią žvaigždę Karbynę. Jūsų fotkės nerealios, SVEIKINU MERGYTĖS  4u.gif

Oi ačiū ačiū. Lenkiuosi iki žemės user posted image
user posted image
Atsakyti