Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto l/d. "Žirmūnėliai"

QUOTE(krb @ 2005 05 25, 18:36)
as bendravau ne su vedeja, o su pacia direktore Birute, lankiausi lygiai pries savaite. O vaikui rudeni bus trys metai.


Tukstantis atsiprasymu del metu blush2.gif doh.gif turbut zliba doh.gif
Na o vedeja ji ar direktore, visvien tas pats "velnias" ax.gif
Jei kada dar eisi ir jei nebus sunku, tai papasakok, kaip sekes. O gal jai dovanu reikejo g.gif
Atsakyti
tureciau eiti, nes reikia pazyma nunesti del deklaruotos gyvenamosios vietos, as manau, kad intonacija ir fizionomija iskart i antra puse butu persisukusi jei koki 100 lt buciau ant stalo padejusi, nepatinka man tokie zmones labai. Ir nezinau kaip bus kai grupeje tiek vaiku (24), jauciu reiks tik speti gydytis.
Atsakyti
QUOTE(krb @ 2005 05 25, 22:57)
tureciau eiti, nes reikia pazyma nunesti del deklaruotos gyvenamosios vietos, as manau, kad intonacija ir fizionomija iskart i antra puse butu persisukusi jei koki 100 lt buciau ant stalo padejusi, nepatinka man tokie zmones labai. Ir nezinau kaip bus kai grupeje tiek vaiku (24), jauciu reiks tik speti gydytis.


Tai dar ir pazymos reikia del gyvenamosios vietos blink.gif Bliamba, o as norejau sufantazuoti adresa, tai mano bajeris nepraeis cry.gif Reiks tikrai nesti kisi g.gif blink.gif
O del vaiku kiekio grupej, tai daugelis mamu sako jog realiai buna maziau.


Atsakyti
nu man tai liepe atnesti, nors sakiau ir gatve kurioj gyvenu, nes gyvenu siaures miestely kur nauji namai, o ji tokia nepatenkinta sako, salia jusu zadejo darzeli statyti, bet nestato vien kiek is jusu kvartalo norinciu yra.... Butinai reikia pazymos ir iki birzelio men , nes ji iseina atostogu visam menesiui.
Atsakyti
Žirmūnėlių tema prašom diskutuoti čia Žirmūnai: Žirmūnėliai, Žirmūnų g. 13, tel. (5) 2766398

Kas liečia vedėja, tai man tas atsiliepimas gan keistas, neteko patirti tokios nemalones, gal tikrai pas žmogų nuotaikos nebuvo.
Atsakyti
galir nebuvo nuotaikos, bet man po bendravimo ir dingo nuotaika, o kuo as kalta kad jai nuotaika buvo bloga, galejo atideti 10 minuciu. schmoll.gif
Atsakyti
Apie zirmuneliu direktore irgi negaliu pasakyti v ne vieno gero zodzio.
geros nuotaikos jai matyt is vis nebuna.
jei priklausote siam darzeliui - nieko nereikia nesti, bent mus lengvai prieme.Aisku pries tai uzrakino savo kabineto duris ir nuolat dirsciojo i mano rankine, kurioje buvo spalvinga dezute:) gal ir tikejosi .
sitas darzelis nepelnytai isgirtas, jus ka nebuve normaliuose darzeliuose???
pagal savo baze sitas darzelis prasciausias zirmunuose, tai ne tik mano nuomone, bet ir aplinkiniu darzeliu direktoriu.
mes jau su juo atsisveikinome, taigi kazkam uzleidome laisva vieta:)
idomu kodel enigma taip graziai apie ji kalba, gal kas paprase reklama padaryti:)?
Atsakyti
Tai kur tiesa?

Rida, gal gali savo nuomene placiau apgint? Kodel blogiausias? Kuo kiti geresni?

Beje, man enigmos rasinelis apie darzeli irgi pasirode siek tiek per daug reklamiskas smile.gif Tai ne siaip geras atsiliepimas apie darzeli, o tiesiog issami panegirika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RIDA @ 2005 07 22, 14:02)
Apie zirmuneliu direktore irgi negaliu pasakyti v ne vieno gero zodzio.
geros nuotaikos jai matyt is vis nebuna.
jei priklausote siam darzeliui - nieko nereikia nesti,  bent mus lengvai prieme.Aisku pries tai uzrakino savo kabineto duris ir nuolat dirsciojo i mano rankine, kurioje buvo spalvinga dezute:) gal ir tikejosi .
sitas darzelis nepelnytai isgirtas, jus ka nebuve normaliuose darzeliuose???
pagal savo baze sitas darzelis prasciausias zirmunuose, tai ne tik mano nuomone, bet ir aplinkiniu darzeliu direktoriu.
mes jau su juo atsisveikinome, taigi kazkam uzleidome laisva vieta:)
idomu kodel enigma taip graziai apie ji kalba, gal kas paprase reklama padaryti:)?

Zinai man reklamos niekam nereikia daryti, o tu matyt tikrai nebuvai kituose zirmunu darzeliuose, tad siulau apsilankyti, o neaiskinti nesamones, labai abejoju apskritai ar esi susidurusi su siuo darzeliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2005 07 23, 23:30)
Tai kur tiesa?

Rida, gal gali savo nuomene placiau apgint? Kodel blogiausias? Kuo kiti geresni?

Beje, man enigmos rasinelis apie darzeli irgi pasirode siek tiek per daug reklamiskas smile.gif Tai ne siaip geras atsiliepimas apie darzeli, o tiesiog issami panegirika  ax.gif

Siulau apsilankyi paciai, kad suprastum, kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RIDA @ 2005 07 22, 14:02)
pagal savo baze sitas darzelis prasciausias zirmunuose, tai ne tik mano nuomone, bet ir aplinkiniu darzeliu direktoriu.


O man idomu kurio darzelio ,,direktore,, busi pati, nes labai abejoju ar tavo vaikai lanke si darzeli? Kiek zinau tavo dukrai 2 metai, tai ar lanke ji si darzeli? gal neskleisk ereziju, be to kiek zinau ji sedejo namie su aukle, tad kur teisybe, gal atsirink ka skiedi.Mano lanko ir dabar smile.gif
Atsakyti
as du kartus buvau susitikusi su Zirmuneliu direktore - bjauri boba, vienintele isvada.
nors mes ir patekome i lopseli (uzsirasiau pries puse metu) be jokiu kysiu, bet vistik neliaupsinsiu.
mano nuomone apie direktore nikokia...bet SVARBIAUSIA AUKLETOJOS rolleyes.gif ...TAIGI LIEKA VILTIS KAD JOS BUS SUPER. kita savaite einu susipazinti su grupe ir aukletojom ax.gif
Atsakyti