Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto l/d. "Žirmūnėliai"

Mano atsiliepimai teigiami ir apie aplinka, ir apie aukletojas, ir seimininke. Sunus lanko lopseli. Tik serga daznokai sad.gif
Atsakyti
mes irgi gyvenam salia si darzelio, pro langa matosi. tai greiciausiai sunu vesiu ten, bet dar i ji uzsukti.
beje tikiuosi ten kazkas pasikeite nuo tu laiku kai as pati ji lankiau, nes kitaip nekas su siuo darzeliu.
idomu kokios aukletojos ten dirba? ar tos pacios kaip ir pries 20 metu, kai as lankiau?
o kiek grupese dabar leidziama buti lopselinukams, negi ir jie po 20 ir daugiau buna, ar pagal istatymus neturetu buti po 10?

Atsakyti
Del aukletoju nezinau, yra ir vyresnio amziaus. Grupeje tikrai daugiau, negu 10. Pabandysiu kuria diena vardus ant spinteliu suskaiciuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute26 @ 2006 07 22, 13:40)
mes irgi gyvenam salia si darzelio, pro langa matosi. tai greiciausiai sunu vesiu ten, bet dar i ji uzsukti.
beje tikiuosi ten kazkas pasikeite nuo tu laiku kai as pati ji lankiau, nes kitaip nekas su siuo darzeliu.
idomu kokios aukletojos ten dirba? ar tos pacios kaip ir pries 20 metu, kai as lankiau?
o kiek grupese dabar leidziama buti lopselinukams, negi ir jie po 20 ir daugiau buna, ar pagal istatymus neturetu buti po 10?

Auklėtojos tikrai pasikeitę.
O lopšelyje gali būti 15 vaikų, o ne 10 mirksiukas.gif
Atsakyti
help.gif gal kas gali parasyti,koks menesinis mokestis jame?is anksto dekui 4u.gif
Papildyta:
mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas zinot ar priima is kitu rajonu? ar tik pagal gyvenemaja vieta? 4u.gif
Atsakyti
Mes žirmūniečiai, o ir darželis netoli būtų ax.gif bet mano leliukas dar mažiukas, o atiduoti metukų dar nesiruošiu bebe.gif Tad lauksim kitų metų ax.gif
Atsakyti
Laikas jau ruostis i darzeli ir butu idomu suzinoti kokios daba nuomones apie si darzeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka21 @ 2007 07 14, 12:35)
o gal kas zinot ar priima is kitu rajonu? ar tik pagal gyvenemaja vieta?  4u.gif

pagal viska privalo priimti bele kur i darzeli.juk jei registruota esat siauliuose o gyvenat (nuomojate buta )Vilniuje juk nevesit i darzeli siauliuose...tai privalo priimti smile.gif bet kad nelb ta megsta daryt. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 08 27, 13:28)
pagal viska privalo priimti bele kur i darzeli.juk jei registruota esat siauliuose o gyvenat (nuomojate buta )Vilniuje juk nevesit i darzeli siauliuose...tai privalo priimti smile.gif bet kad nelb ta megsta daryt. unsure.gif


Anksciau gal ir prieme is kitu rajonu, o pagal nauja tvarka, kai viskas bus centralizuota, tai jau nebebe. Nes mamytes uzraso savo vaikus per kelias vietas taip sukurdamos butaforines eiles. Savivaldybeje pasake, kad sukurta sistema salins automatiskai tuos, kurie nepriklauso pagal gyvenama vieta.
Atsakyti
Sio darzelio vedeja mane apreke, vos ne issityciojo, mazdaug ir ka tu man padarysiu, eiles sudarau as, darau ka noriu.
Geriau pagalvojus, net nenoriu, kad vaikas lankytu ji kai tokia atmosfera. Dar vaikas paskui kentetu, kad gincyjausi, prasiau. Uzrasiau pries 1,8 men pries ejima, tada vietu "buvo". Atejau dabar, pasitikslint - vietu NERA, bet galbut, galbut dar atsiras, bet greiciausiai kad ne rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif Bet dar gali atsirasti.....zodziu.... mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif hihihi.gif zodziu ateik pakalbeti netusciomis, mamyte hihihi.gif
O sios panegirikos darzeliui juoka kelia. Grazesne ten tik zaidimu aikstele kieme - visame rajone supynes naujas vienodas state, pastate ir ten, juolab, kad pries kelis metus ten buvo atsitikusi nelaime. verysad.gif Tikiuosi, ne del aukletoju kaltes.
Viliuosi, kad aukletojos bent ten fainos.
Gaila. darzelis taip arti namu, taip patogioj vietoj.
Atsakyti
nep, ne kokie jusu ispudziai apie si darziuka g.gif

Man studentei bunant teko ten lankytis ,stebeti veiklas, eilini kasdienini darbas grupese, tai siaip tai man patiko thumbup.gif: atmosfera grupese silta , jauki wub.gif
Visur gi pasitaiko nesklandumu mastau.gif
Atsakyti