Įkraunama...
Įkraunama...

"Molinukas", Vilniuje, Dvarčionyse

Darzelis puikus, visu grupiu aukletojos nuostabios. Gera prieziura, daug uzsiima su vaikuciais. Mano dukra lanko Kaciuku grupe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomika @ 2007 08 07, 19:21)
Darzelis puikus, visu grupiu aukletojos nuostabios. Gera prieziura, daug uzsiima su vaikuciais. Mano dukra lanko Kaciuku grupe  :superiku


o kiek vaiku buna kaciuku grupej?
ir kaip juos ten maitina?

buvau siandien su vedeja pasneket, bet gero ispudzio nepaliko - mus uzrase 16 numeriu, nors kaip suprantu lopšely max 10 turi būt... vedėja sakė nieks su vaiku nesicackins, valgyt gamina tą patį ką ir darželinukams, tik dar 'patušina' iškepę. kažkaip nesmagiai nuskambėjo, kad 'ir cepelinus, ir kugelį' jie valgo. ar aš per daug pretenzinga.. ?
Atsakyti
Tikrai normalus maistas, aišku, niekada jis nebus toks kaip pagamintas namie, juk būtų nerealu atsižvelgti į kiekvieno vaiko norus. Žinau, kad privačiuose darželiuose galima derinti individualų meniu, bet ne už 100lt. per mėnesį. Bendrai, Molinukas labai geras darželis, mes jau antri metai lankom, neteko nusivilt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(širdux @ 2007 10 29, 15:55)
Tikrai normalus maistas, aišku, niekada jis nebus toks kaip pagamintas namie, juk būtų nerealu atsižvelgti į kiekvieno vaiko norus. Žinau, kad privačiuose darželiuose galima derinti individualų meniu, bet ne už 100lt. per mėnesį. Bendrai, Molinukas labai geras darželis, mes jau antri metai lankom, neteko nusivilt thumbup.gif


dėl idividualaus maitinimo, ir taip aišku, jokiso kalbos negali būti, čia jau kievieno vaiko įgeidžiai. o be to gal ir geriau, kai išmoksta valgyt tai, kas paduodama.

man tik keistai nuskambėjo, kad mažiukam duodamas tas pats maistas (ir keptas), kaip ir darželinukam, tik susmulkinamas. bent jau taip vedėja sakė, gal ji nelabai ir žino. o kaip yra iš tikrųjų?
Atsakyti
Nemanau, kad vedėja nežinotų ką vaikai valgo, mano dukrytė pradėjo lankyt darželį 1metų ir 2mėn., tikrai nebuvo jokiu problemų su maistu, manau vaikas atsirinks kas jam patinka, kas ne. Jau tikrai dėl to nepergyvenk, svarbiausia, kad nesirgtų. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(širdux @ 2007 10 29, 17:53)
Nemanau, kad vedėja nežinotų ką vaikai valgo, mano dukrytė pradėjo lankyt darželį 1metų ir 2mėn., tikrai nebuvo jokiu problemų su maistu, manau vaikas atsirinks kas jam patinka, kas ne. Jau tikrai dėl to nepergyvenk, svarbiausia, kad nesirgtų. Sėkmės smile.gif

Tikra manau, kad vedėja viską žino: ir ką vaikai valgo, ir kas jiems galima duoti valgyti ir kiek kartų ir t.t.
Man direktorė sakė, kad valgiaraščiai yra sudaromi 10-čiai dienų ir tvirtinami Sveikatos ir visuomenės centre. Ir, kad mūsų vaikučiai yra maitinami atsižvelgiant į rekomenduojamas paros maisto medžiagų ir energijos normas vaikams, patvirtintas sveikatos apsaugos ministro.
O, kad skanus maistas - tai tikrai taip, nes ne kartą teko ragauti (kai tik pradėjom lankyti). Patikėkit, kad kartais namuose ne visada toks įvairus maistas būna ruošiamas . O ČIA VAIKAI GAUNA VISKO IR ĮVAIRAUS MAISTO.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2007 10 23, 21:21)
o kiek vaiku buna kaciuku grupej?
ir kaip juos ten maitina?

buvau siandien su vedeja pasneket, bet gero ispudzio nepaliko - mus uzrase 16 numeriu, nors kaip suprantu lopšely max 10 turi būt... vedėja sakė nieks su vaiku nesicackins, valgyt gamina tą patį ką ir darželinukams, tik dar 'patušina' iškepę. kažkaip nesmagiai nuskambėjo, kad 'ir cepelinus, ir kugelį' jie valgo. ar aš per daug pretenzinga.. ?


Manyčiau,kad kažką ne taip supratot.
Taip, darželyje yra gaminama vaikams (kiek teko matyti ir skaityti meniu) ir cepelinai, ir plokštainis, bet ne kugelis. Ir visa tai - pagaminta iš virtų bulvių.
Galiu patikinti, kad labai skaniai būna pagaminta ir estetiškai pateikta vaikams, o jie noriai valgo (žinoma, jei vaikeliui namuose buvo patiekiama patiekalų įvairovė).
O kai įeini į įstaigą - sklinda gero maisto aromatas - visai kaip namuose- ir tuoj pat sužadinami visi skonio receptoriai.
Su vaikais tikrai "cackinasi" ir auklėtojos ir kiti darbuotojai. Maitina visus vaikučius, kurie nemoka patys valgyti ar bevalgydami pavargsta. Ne kartą teko matyti auklėtojas ir jų padėjėjas, kurios klupėdamos maitina mūsų mažuosius.
Tikrai būkime ramios. Šiame darželyje daug dėmesio skiriama vaikams, kad jie būtų ir sotūs, ir emociškai saugūs, todėl direktorė prašo mus, kad vaikučius atvestume pusryčiams, nes jai matyt rūpi, kad mūsų pinigėliai nenueitų veltui - juk už maistą mokame mes. Būkime patys nuoširdesni ir tikrai visi kas bus šalia - atsakys tuo pačiu.
Sėkmės !.....
Atsakyti
kazka netaip supratai del maitinimo.as pati kelis kartus buvau kai vaikai valge ir net ragavau.maistas tikrai labai skanus ir ivairus.namie vaikui itikti negaliu su maistu,o darzelyje viska valgo.... biggrin.gif as del to labai dziaugiuosi.o kaip jums kaciuku grupes aukletojos?man tai atrodo neblogos?su vaikais daug uzsiima,o tai svarbiausia.o gal yra kitokiu nuomoniu?
Atsakyti
QUOTE(nika666 @ 2007 11 29, 09:30)
kazka netaip supratai del maitinimo.as pati kelis kartus buvau kai vaikai valge ir net ragavau.maistas tikrai labai skanus ir ivairus.namie vaikui itikti negaliu su maistu,o darzelyje viska valgo.... biggrin.gif as del to labai dziaugiuosi.o kaip jums kaciuku grupes aukletojos?man tai atrodo neblogos?su vaikais daug uzsiima,o tai svarbiausia.o gal yra kitokiu nuomoniu?


Sveikutės, Molinukės,
Kreipiusi į mamas, nes jos daugiausiai šiame forume reiškia savo nuomonę.
Kas gali suteikti tikslią informaciją, kaip patekti į šį darželį.
Labai jau daug gerų atsiliepimų prisiskaičiau ir šiaip girdėjau iš tų kurie dar lanko ir jau išėję į mokyklą.
Lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(Dargailė @ 2007 12 01, 22:33)
Sveikutės, Molinukės,
Kreipiusi į mamas, nes jos daugiausiai šiame forume reiškia savo nuomonę.
Kas gali suteikti tikslią informaciją, kaip patekti į šį darželį.
Labai jau daug gerų atsiliepimų prisiskaičiau ir šiaip girdėjau iš tų kurie dar lanko ir jau išėję į mokyklą.
Lauksiu.


lopselis tai smarkiai perpildytas. jei priklausot pagal gyvenama vieta, tai nueisit ir susitarsit greiciausiai, bet jie nepriklausot, tai nemanua, kad priims...

o del darzelio nezinau, girdejau kad nedideles grupes, pati nesusiduriau, nenoriu primeluot.
Atsakyti
Lopšelio grupėje 15 vaikučių, ir praktiškai visi lanko, reiškia priežiūra yra labai gera.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti