Įkraunama...
Įkraunama...

"Molinukas", Vilniuje, Dvarčionyse

na dėl to nežinau, bet kiek draugų tai tikrai nesiskundė kad blogai paruošti, ir pati kadaise lankiau tai tikrai nėra prasčiau nei kitur, mano dukra dabar tik lopšelį lanko, tai nežinau pati kaip ten bus, pati dirbau Užupio daržely tai tikrai galiu pasakyt kad viskas kaip ir visur, na kitur aplinka sutvarkyta burelių yra, bet tarkim man svarbu kad vaikui butu gera, pasirupinta, o ne kad burelei o vaikas šlapias ar purvinas.
Atsakyti
QUOTE(Kikina @ 2009 12 10, 17:45)
na dėl to nežinau, bet kiek draugų tai tikrai nesiskundė kad blogai paruošti, ir pati kadaise lankiau tai tikrai nėra prasčiau nei kitur, mano dukra dabar tik lopšelį lanko, tai nežinau pati kaip ten bus, pati dirbau Užupio daržely tai tikrai galiu pasakyt kad viskas kaip ir visur, na kitur aplinka sutvarkyta burelių yra, bet tarkim man svarbu kad vaikui butu gera, pasirupinta, o ne kad burelei o vaikas šlapias ar purvinas.


Na jau kazkiek ramiau man po Jusu informacijos ax.gif
O aukletojos vaikus myli??? Ar Jus patenkinta vaiku uzimtumu ir lavinimu siame darzelyje? Ar daug laiko vaikai paliekami be aukletoju organizuotos lavinamosios veiklos - patys sau?????
Atsakyti
QUOTE(Naujas.vardas @ 2009 03 20, 12:47)
Sveikos mamytes,
Norejau pasiteirauti ka zinote apie darzeli "Molinukas", esanti Vilniuje, Dvarcionyse? Ar patartumete ten leisti savo lepuneli?


Teko laimė lankyti lopželį, Žvirbliukų grupę wub.gif Auklėtojos tada buvo Inga ir Staselė, šeimininkutė Danutė wub.gif Atsiliepimai tik geriausi, kiekvieną dieną darbelius kabindavo, šventes gražias organizuodavo. Labai daug laiko praleisdavo lauke, nes aplinkui pusšymas thumbup.gif
Atsakyti
aha mes ir lankom Žvirbliukų grup, tai auklėtojos patinka labai labai, bet ir kitoj grupej gerai, na esu tikrai patenkinta nes dukra nori eiti į darželį, auklėtojos tai tikrai puikios ir užsiima ir paneįioja jei reik ir darbelius daro, nors jie dar tokie mažučiai
klauskit jei kas dar domina savo nuomonę ir ką žinau pasakysiu smile.gif
Atsakyti
Kadangi labai opi tema yra ligos, tai pasisakysiu ir as...
Jei kazkas dar naiviai tikite, kad sloga neuzkreciama, tai turiu labai nuvilti...
Isitikinau, kad kazkokia bakterija darzelyje yra.
Kaip tik pradejome eiti i darzeli, prasidejo problemos su sloga... is pradziu kaip ir daugelis galvojau, kad sloga ne liga, bet kai mazoji su ja pravargo 2men... tik apsigydom, iseinam i darza ir vel po dienos dvieju sloga... galu gale nuveziau i zolyna paimti meginio (nes sloga metesi i ausi) ir paaiskejo, kad bakterija ir be antibijotiku niekaip.
Uzsigydem, nevedziau i darza del tu gripu, nesirgom... va pries naujaka vel nuvedziau, nes vaiku labai reikia...tai ka jus galvojat, vel po poros dienu sloga... Duok dieve, kad cia butu tik sutapimas...
Atsakyti
Ne, nu košmaras.... Vertiesi per galva, kad vaikas pasveiktu ir neužkrėstų kitų vaikų... galų gale išleidi į lopšelė, o ten vos ne kas antras krenkščia, ne šiaip koso... jau nekalbant apie tai, kokios būklės patys tėvai vaikus atveda į lopšelį...bent jau malonėtų kaukes užsidėti....
Atsakyti
Mes lankom si darzeli (lopseli) ir jokiu problemu del daznu ligu neturime. smile.gif
Atsakyti
O del slogos pasakysiu taip. Mano vaikas irgi daznai sirgdavo ir serga. Be abejo, kol nelanke darzelio taip nesirgo. Vaikai iki 5m neturi imuniteto atminties, tad persirge virusinem ligom (ir sloga) vel ja suserga. Vieni vaikuciai turi stipresni imuniteta, kiti ne. Kitas dalykas, mano vaikas "hyperaktyvus", tad greit susyla ir persala. Darzelyje juk vaikuciu neperrengineje jei susyla. Va todel musu pyplys ir serga daznai.
As turiu galimybe nevesti sloguojancio vaiko, nes auginu dar viena suneli ir neinu i darba. Tu tevu, kurie veda sloguojancius ar kostincius vaikus, nesmerkiu, reikia jum pinigus uzdirbti. Buna juk vaiku alergisku, kurie istisai sloguoja ir ka daryt tada tiem teveliam jei mociuciu salia nera?? Bet va tu karsciuojanciu vaiku tai neturetu vesti. Cia jau ziauru.
Atsakyti
Siandien pirma karta nuvedziau savo vyruka i si darzeli, i lopselio grupe. Atsiliepimus buvau girdejus kaip ir perskaiciau cia. Bet va pirmas ispudis ne koks sad.gif. Kruva moteriskiu stalus nesioja, tarpdury rauda mergaite, niekas i ja kuri laika nekreipia demesio. Aukletoja prisistatyti nepasivargino. Bet siaip ne taip issiaiskinom kas prie ko smile.gif. Gal viskas bus gerai ... O del ligu, tai kiek supratau is pacios aukletojos, tai veda sergancius ir priima jos tuos sergancius... doh.gif Blogai g.gif
Papildyta:
QUOTE(ausriukss @ 2008 11 16, 20:59)
Griztant prie slogos ar kosulio temos. Pati  turiu du mazus bernus lankancius darzeli. Kaip bebutu gaila, atveda ir sloguojanciu ir pakostinciu, is pradziu parinausi, o poto. Zinot ka, ne steriliame pasaulyje gyvename, tai kad visu pirma sloga-nera liga, vienam sloga nuo  besikalancio dancio, kitas susalo, bet tai nereiskia kad uzkreciajma. Kad vestu su temperatura- neteko susidurti. Tada jau negerai. Bet jei vaikas sloguoja... nezinau tikriausiai reikia ramiau ziureti. O siaip turiu kruva drzaugiu kurios namuose vaikus laiko ir ka taip pat sekmingai sloguoja pereidami per gatve ar parduotuve nueidami ar i tetriuka. Tai kad tikriausiai reikia ziuret i viska paprasciau, bus paciom lengviau. O jei i privatu yra galimybe-tai valioo


Kad sloga ne liga nepritariu. Juk nezinai del kokios priezasties tavo vaikui sloga, pati tyrimu nedarai. Tai jei nezinai tai ir rizikuoti nereiketu, mylet savo vaika reikia, o kito gerbti. Be to temperatura pakyla tik antra ar trecia ligos diena...
Atsakyti
QUOTE(vaikelis @ 2011 10 12, 10:11)
Siandien pirma karta nuvedziau savo vyruka i si darzeli, i lopselio grupe. Atsiliepimus buvau girdejus kaip ir perskaiciau cia. Bet va pirmas ispudis ne koks sad.gif. Kruva moteriskiu stalus nesioja, tarpdury rauda mergaite, niekas i ja kuri laika nekreipia demesio. Aukletoja prisistatyti nepasivargino. Bet siaip ne taip issiaiskinom kas prie ko smile.gif.  Gal viskas bus gerai ... O del ligu, tai kiek supratau is pacios aukletojos, tai veda sergancius ir priima jos tuos sergancius... doh.gif  Blogai  g.gif
Papildyta:
Kad sloga ne liga nepritariu. Juk nezinai del kokios priezasties tavo vaikui sloga, pati tyrimu nedarai. Tai jei nezinai tai ir rizikuoti nereiketu, mylet savo vaika reikia, o kito gerbti. Be to temperatura pakyla tik antra ar trecia ligos diena...


dabar darželyje vyksta kompiuterinio raštingumo kursai auklėtojoms, tai matyt ir užtaikėt ant stalų nešiojimo į salę smile.gif ir šiaip kažkokios nepažįstamos moteriškės mačiau vaikščiojo šiandien, reik auklėtojos vakare paklaust, ką jos ten veikė, kokia čia komisija biggrin.gif

o priežastį slogos pvz aš žinau savo vaikui. na, tiesiog kai ji būna nuolat, jau skiriu, kur alerginė, o kur ne. nesakau, kad jei viakas alergiškas, tia nebūna kitokiso slogos bigsmile.gif labia bijojau, kaip seksis mums su ta varvančia nosim, ir kitų mamyčių rekacijos, bet tfu 3 k., kažkaip šį rudenį visai mažai tos slogos, tai tuo džiaugiamės.
Atsakyti
o gal kas nors zinote kaip sekasi vaikams kalbantiems šeimoje rusu kalba?
Atsakyti
QUOTE(NVG @ 2012 02 01, 15:59)
o gal kas nors zinote kaip sekasi vaikams kalbantiems šeimoje rusu kalba?



mokosi lietuviškai biggrin.gif gal atsilieps kas iš tėvelių geriau žinos, kieno rusų ar lenkų gimtoji kalba, žinau, pas mus grupėj yra, kaip jiems sekmas adaptuoti... mano vaikas mane rusų kalbos moko biggrin.gif
Atsakyti