Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų kalėdinė eglutė 2

QUOTE(Makarončikė @ 2007 12 19, 18:42)
O man tokios blizgutinės nepatinka, tik neįsižesiskit  rolleyes.gif Kažko nepatinka, man turi būti tik žaoslikai, lemputės ir lietutis jei reikia  rolleyes.gif

O man visos gražios 4u.gif Gi ir žmonės tą eglės puošimą skirtingai supranta. Tiesa, mes blizgučių ant eglių nededam. blush2.gif Bet jei žmogui gražu - ir man gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 19, 11:40)
Oooo kiek blizgučių  bigsmile.gif Labai ryški, šventiška tokia  thumbup.gif



Man grazi eglute, o kiek girdejau, pagal siu metu stiliu eglutes turi but puosiamos auksu ir sidabru, taigi eglute "stiliova" 4u.gif
Papildyta:
O Kasaro eglutes fantastiskos, tikras menas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7775 @ 2007 12 19, 19:36)
Man grazi eglute, o kiek girdejau, pagal siu metu stiliu eglutes turi but puosiamos auksu ir sidabru, taigi eglute "stiliova"  4u.gif

Auksas ir sidabras - nebūtinai blizgučiai 4u.gif
Atsakyti
user posted image
[/quote]

labai grazi eglute bigsmile.gif wub.gif kaip jau daug kas minejo primena vaikyste... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2007 12 19, 18:38)
Vajė kaip aš myliu tokias mažas eglutes  wub.gif
O kr jūs ją gavot? Šiandien visą miestą apvaikščiojau ieškodama tokios mažulytės ,bet nieko neradau  verysad.gif
Merginos/ moterys kur galima nusipirkti tokių mažų ,tikrų eglčių klaipėdoje? Laaabai reikia, jei nerasim liksim be eglutės  verysad.gif


biggrin.gif O tu užeik į normalią gėlių parduotuvę---čia gi ne eglutė, o ARAUKARIJA papuošta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2007 12 19, 17:54)
pirma ir antra labai patiko  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o šakelės ten ant karkaso kokios užsuktos?


ziurint apie kuria eglute kalbi g.gif
jei apie eglute su gyvomis egles sakomis - tai ne jokio karkaso ten nera, jos suristos su dekoratyvine vielute ir suformuotos

o siaudineje egluteje tai karkasas tik apacioje - ir tai buteliukas nuo sulciu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(SUNO @ 2007 12 19, 18:45)
Labai grazios sios dvi. thumbup.gif  thumbup.gif
Šaunuole. wub.gif  wub.gif



dekinga uz ivertinima blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2007 12 19, 23:45)
biggrin.gif O tu užeik į normalią gėlių parduotuvę---čia gi ne eglutė, o ARAUKARIJA papuošta  biggrin.gif

4u.gif tep 4u.gif dovanu gavom, pirkta IKI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2007 12 19, 23:45)
biggrin.gif O tu užeik į normalią gėlių parduotuvę---čia gi ne eglutė, o ARAUKARIJA papuošta  biggrin.gif

Ojei blush2.gif Nepažystu aš gėlių visiškai blush-anim-cl.gif:
O mažų eglučių nėra? Man geglutė tiktų ne gėlė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2007 12 19, 18:07)
Mūsų kukli, bet miela širdžiai ax.gif

user posted image

O Mman nelabai šita, blizgalų tai gal ne perdaug, bet tik išdėstyta belekaip, formos jokios nėra, choasas iš blizgučių padarytas ax.gif
Atsakyti
Pagaliau pasipuošiau ir aš eglutę, spėjau anksčiau nei kūčių dieną ax.gif biggrin.gif
mano eglutė
Atsakyti
QUOTE(avytess @ 2007 12 20, 17:24)


gražu wub.gif Šaunuolė thumbup.gif

Tik bent jau mano vaikas tai nesuprastų doh.gif Reikia, kad blizgėtų ir žibėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avytess @ 2007 12 20, 18:24)
Pagaliau pasipuošiau ir aš eglutę, spėjau anksčiau nei kūčių dieną  ax.gif  biggrin.gif
mano eglutė

Labai gražiai papuošei - tokia šventiška ir kartu santūri. Man labai patinka 4u.gif
Įkelsiu kelias nuotraukas tiesiai:

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti