Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų kalėdinė eglutė 2

QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2007 12 21, 01:27)
todėl aš iki šiol puošdavau eglutę visais turimais žaislais, kurių amžius beveik toks kaip mano pačios- kai kurie net mano mamos amžiaus, tikriausiai,- tokių žinoma nedaug- visi jie labai skirtingi, savo formomis ir spalvomis nelabai derantys tarpusavy, kai kurie netgi apsitrynę ar parūdijusiais kabliukais, bet kiekvianas labai brangus (turiu mintį asmeninę vertę)- kai kurie mielos a.a. močiutės vaikystėje dovanoti ir su ja kartu kabinti ant eglutės daugybę metų,

turiu ir aš tokių žaisliukų, dar nuo mano mamos vaikystės (jai dabar bus 51..) tokį didelį laikrodį, kuris rodo be kelių min 12, visada pakabinam, mieli žaisliukai...
Aišku, kiekvienas puošia, kaip jam atrodo gražiausiai ir priimtiniausiai, tos vienodais žaislais+kaspinais (nors šiemet gal jau taip nebepuosš) eglės, kurios stovi parduotuvėse, nuobodu...

QUOTE(Gutjera @ 2007 12 21, 10:39)
o jau tas traukinukas apie eglutę tai super, jei dar pypsi važiuodamas wub.gif

QUOTE(ritperliukas @ 2007 12 21, 10:58)
dekui  j otruko kazko ir man tai biski daugiau nat sakos zaisliuku prikabinau dar sakiau ant tos lentyneles kur taures uzdesiu dovanele kokia  supakuota. blush2.gif
bigsmile.gif parodyk kai viską pabaigsi ir dar dovanėlę padėsi, jau dabar matau kad bus daaaug geriau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(avytess @ 2007 12 20, 19:24)
Pagaliau pasipuošiau ir aš eglutę, spėjau anksčiau nei kūčių dieną  ax.gif  biggrin.gif
mano eglutė

labai miela wub.gif
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2007 12 21, 13:04)
turiu ir aš tokių žaisliukų, dar nuo mano mamos vaikystės (jai dabar bus 51..) tokį didelį laikrodį, kuris rodo be kelių min 12, visada pakabinam, mieli žaisliukai...
Aišku, kiekvienas puošia, kaip jam atrodo gražiausiai ir priimtiniausiai, tos vienodais žaislais+kaspinais (nors šiemet gal jau taip nebepuosš) eglės, kurios stovi parduotuvėse, nuobodu...

o jau tas traukinukas apie eglutę tai super, jei dar pypsi važiuodamas  wub.gif

bigsmile.gif  parodyk kai viską pabaigsi ir dar dovanėlę padėsi, jau dabar matau kad bus daaaug geriau  bigsmile.gif

jo butina iidesiu jusu teismui. tik vakare
nes dabar reikalu labai daug yra. wub.gif dar ir vainika mestelsiu aisku je icia galima deti. i si foruma
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 12 21, 01:14)
fotki com čia kaltas, iš jo nerodo, perkėliau kitur, tik kad maža foto...

user posted image

Aš asmeniškai taip girliandų nedėčiau, horizontaliai dėčiau, bet čia kiekvieno skonis  mirksiukas.gif



Labai Aciu!!!! O del girlandu, mes dedam kaip mums norisi. Horizontaliai buvo praeitais metais drinks_cheers.gif newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 12 21, 11:06)
jo butina iidesiu jusu teismui. tik vakare
nes dabar reikalu labai daug yra.  wub.gif dar ir vainika mestelsiu aisku je icia galima deti. i si foruma

tai aišku galima, kodėl gi nea smile.gif

QUOTE(IwonaBogd @ 2007 12 21, 11:16)
Labai Aciu!!!! O del girlandu, mes dedam kaip mums norisi. Horizontaliai buvo praeitais metais drinks_cheers.gif  newyear.gif

drinks_cheers.gif nu tai žinoma, ką ir rašiau, mano nuomone.... gi kiekvienas turim savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 12 21, 12:04)
turiu ir aš tokių žaisliukų, dar nuo mano mamos vaikystės (jai dabar bus 51..) tokį didelį laikrodį, kuris rodo be kelių min 12, visada pakabinam, mieli žaisliukai...
Aišku, kiekvienas puošia, kaip jam atrodo gražiausiai ir priimtiniausiai, tos vienodais žaislais+kaspinais (nors šiemet gal jau taip nebepuosš) eglės, kurios stovi parduotuvėse, nuobodu...

o jau tas traukinukas apie eglutę tai super, jei dar pypsi važiuodamas  wub.gif

bigsmile.gif  parodyk kai viską pabaigsi ir dar dovanėlę padėsi, jau dabar matau kad bus daaaug geriau  bigsmile.gif


Aga, man taip pat traukinukas patinka. Pypsi, o is garvezio dar ir dumai rugsta. thumbup.gif
Atsakyti
na va mielosios pataisiau savo saka sad.gif deja jauciu jau perkroviau na nz pacios paziurekit dar sniegelio papurskiau. darbavausi is peties.
user posted image karsta.gif
na o cia vainikas na nz jusu teismui
nesigauna man siandien nors tu ka. ka nors daryti. verysad.gif
user posted image
tas vainikas jis man nelabai ale ka radau prisipukus bandziau kazka sukomponuoti karsta.gif daugiuasia vargau prie to vainiko g.gif
visu agleutes be galo mielos ir grazios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 21 gruodžio 2007 - 13:05
kaip noriu tokios ax.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 12 21, 13:04)
na va mielosios pataisiau savo saka  sad.gif deja jauciu jau perkroviau na nz pacios paziurekit dar sniegelio papurskiau. darbavausi is peties.

man dabar daug gražiau nei kad buvo pireš tai, o ir vainikas gražus. o jis ant stalo bus?
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2007 12 21, 11:39)

labai thumbup.gif jusu eglute,man patinka dideles gyvos wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ritperliukas @ 2007 12 21, 14:04)
na va mielosios pataisiau savo saka  sad.gif deja jauciu jau perkroviau na nz pacios paziurekit dar sniegelio papurskiau. darbavausi is peties.
user posted image karsta.gif
na o cia vainikas na nz jusu teismui
nesigauna man siandien nors tu ka. ka nors daryti.  verysad.gif
user posted image
tas vainikas jis man nelabai ale  ka radau prisipukus bandziau kazka sukomponuoti  karsta.gif daugiuasia vargau prie to vainiko  g.gif
visu agleutes be galo mielos ir grazios  wub.gif

tavo vainikas man patinka thumbup.gif tik galetu but maziau sniegelio ant saku,tada dar butu dar graziau,bet uz kuryba ir darba 10 lotuliukas.gif
Atsakyti
o kaip jus i tema nuotraukas ikeliat, o ne per albuma? ash ir noriu ikelt, bet nerodo apacioj, kad galiu prisegti nuotrauka unsure.gif
Atsakyti

user posted image


vainikas tai super, tik mano manymu jam vieta ne ant stalo blush2.gif
jeigu vainike yra ilgesnes sakeles (palaidos) didesnis efektas butu ji deti ant kokio aukstesnio stovelio, kad tik pats vainiko turinys liestusi su pagrindu, o "laisvosios" sakeles leistusi zemys....

neisizeisk, tai tik mano asmenine nuomone... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sauluteR @ 2007 12 21, 16:58)
o kaip jus i tema nuotraukas ikeliat, o ne per albuma? ash ir noriu ikelt, bet nerodo apacioj, kad galiu prisegti nuotrauka unsure.gif


tai tikrai nera snku...
as tai dedu ne is albumo...
tiesiog surenki: www.radikal.ru
prie laukelio "Browse..." ikeliu is kompiuterio savo norima nuotrauka, ir tada spaudziu zemiau esancia ikonele "Zagruzyt" (rusiskai)
tumet po minuteles pakrauna norima nuotrauka... ir pasirenki 2 punkta: ta eilute visa nukopijuoji ir "Paste" i savo norima teksta ir wualia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 12 21, 16:28)
man dabar daug gražiau nei kad buvo pireš tai, o ir vainikas gražus. o jis ant stalo bus?

deja tik ant slao jis biski toks sunkokas nepakabinsiu ant duru ir zaisliukus parastai sukisau. aciu uz pagirimus smile.gif vadinasi taip ir paliksiu
Papildyta:
QUOTE(gustule22 @ 2007 12 21, 17:45)
labai thumbup.gif  jusu eglute,man patinka dideles gyvos wub.gif
Papildyta:

tavo vainikas man patinka thumbup.gif tik galetu but maziau sniegelio ant saku,tada dar butu dar graziau,bet uz kuryba ir darba 10 lotuliukas.gif

dekui tai kad va ziopla pradzioje supurskiau sniegeli doh.gif o paskui itk dejau papuosimus. ir dar ten nupurskiua tokiais sidabrinei dazais ir biski papurskiau vienas flakonas baigesi kit pasiimiau ir o gi ziuriu ju atspalvei skirasi . vienas toks blizgus o kitas daugiau matinis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(sauluteR @ 2007 12 21, 17:58)
o kaip jus i tema nuotraukas ikeliat, o ne per albuma? ash ir noriu ikelt, bet nerodo apacioj, kad galiu prisegti nuotrauka unsure.gif

as tai dedu per www.photobucket.com ten sukeliu o paskui paspaudziu ant fotkes ikeltos ir yra salia tos fotkes desneje 4 eilutes ta ireikia paskutine eilute nukopinti ir deti cia i savo kur rasai atsakytinas zinutes. ir bus matytis fotkes. tikiuosi aiskiai paaiskinau.
Atsakyti