Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dengimas

Tai va, merginos, vadinasi, tikrai prisidirbom praeituose gyvenimuose mirksiukas.gif .Dar vienas protingas vyriškis Torsunovas kalba apie tai, kad žmogus, gyvendamas vyro kūne pridirba karmos, o paskui persikūnija į moterišką ir atidirba verysad.gif . Na, vadinasi, kažkada smagiai pagyvenau lotuliukas.gif Ir kiek jus pažįstu iš postų, manau, kad ne aš viena mirksiukas.gif Gal toj pačioj chebroj siautėm?
Atsakyti
Bet kad moteriškės stipresnės yra didis.gif Ir šiaip tie vyrai tokie skysti, kad net liūdna lotuliukas.gif Yra stiprių, bet kad mažuma toks vaizdas, tikriausiai moterimis praeituose gyvenimuose buvo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 12 21, 11:38)
Bet kad moteriškės stipresnės yra didis.gif Ir šiaip tie vyrai tokie skysti, kad net liūdna lotuliukas.gif Yra stiprių, bet kad mažuma toks vaizdas, tikriausiai moterimis praeituose gyvenimuose buvo g.gif  biggrin.gif


Kokio pati skystumo esi, tokius ir vyrus pritrauki... mirksiukas.gif
Aš ir praėjusiame gyvenime buvau daugiavaikė moteris. Ir prisidirbau pakankamai daug. Gal nekarkim šunų ant vyrų... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 12 21, 12:38)
Bet kad moteriškės stipresnės yra didis.gif Ir šiaip tie vyrai tokie skysti, kad net liūdna lotuliukas.gif Yra stiprių, bet kad mažuma toks vaizdas, tikriausiai moterimis praeituose gyvenimuose buvo g.gif  biggrin.gif

Va va, ten taip ir sakė - dažniausiai vieną gyvenimą vienos lyties, kitą- kitos. Bet įdomiausia, kad praeina kažkiek laiko, kol žmogus susivokia, kad lytis jau nebe ta, kad mąstymas netinka blink.gif Ta prasme, kad moteriškė mąsto kaip vyras ir atvirkščiai. Na, man tai įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 21, 11:42)
Kokio pati skystumo esi, tokius ir vyrus pritrauki... mirksiukas.gif
Aš ir praėjusiame gyvenime buvau daugiavaikė moteris. Ir prisidirbau pakankamai daug. Gal nekarkim šunų ant vyrų... mirksiukas.gif


Aš vyrais šiaip nesiskundžiu tongue.gif Ir kalbu ne apie tuos pritrauktus, o apskritai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 12 21, 11:52)
Aš vyrais šiaip nesiskundžiu tongue.gif Ir kalbu ne apie tuos pritrauktus, o apskritai bigsmile.gif


Jei kalbėtume apskritai, aplink mane yra vien nuostabūs vyrai.
Kai stengiesi į kiekvieną vyrą žiūrėti kaip į Dievo Tėvo aspektą, pamatai, kad nėra nei blogų, nei skystų ar dar kitokių vyrų. Yra tik vyrai, atspindintys Dievo paveikslą...
Atsakyti
Jooo, nekaip atrodo tas mūsų Dievas blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif "Visi vyrai kiaulės, kiaulės..." lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 12 21, 13:11)
Jooo, nekaip atrodo tas mūsų Dievas blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif "Visi vyrai kiaulės, kiaulės..." lotuliukas.gif


Tai moterų požiūris į vyrus... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 12 21, 13:11)
Jooo, nekaip atrodo tas mūsų Dievas blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif "Visi vyrai kiaulės, kiaulės..." lotuliukas.gif


Tikiuosi čia ne iš mano pasisakymo tokios mintys kilo g.gif Aš tik pasakiau faktą, kad vyrai šiaip yra silpnesni, bet mintyse nieko neigiamo neturėjau. Dėl to jie neigiami netampa, tai tik savybė.
Atsakyti
Be pagrindo? Ar ko nors išdava?-apie požiūrį kalbu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staiga: 21 gruodžio 2007 - 13:28
QUOTE(Staiga @ 2007 12 21, 13:28)
Be pagrindo? Ar ko nors išdava?


Moteris yra kaklas, sukiojantis galvą.
Papildyta:
Žodžiu, darom išvadą, kad musulmonai apdangalus vis dar naudoja tam, kad išvengti moterų efekto vyrams. Pvz. kad vairuotojas nepadarytų avarijos, užsižiūrėjęs į kokią gražuolę, einančią šaligatviu ar į stulpą neatsitrenktų bežiūrėdamas. Ir šiaip turguje kokia gražuolė pardavėjui gali apsukti galvą, kad tas parduos viską beveik veltui ir pan. Gudrus apsisaugojimo būdas g.gif
Atsakyti
tai ką?
Atsakyti