Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko sportuojant nukrito antsvoris?

QUOTE(Studenteee21 @ 2012 04 04, 09:40)
Tai jei viršsvorio neturi, tai sunkiai ir kris tas svoris, nėr jam nuo ko krist, eik toliau į treniruotes, tvirtink raumenukus ir viskas bus čiki piki wink.gif kūnas sutvirtės, formos padailės, ko daugiau bereikia, kai antsvorio nėra wink.gif

drinks_cheers.gif Siaip aisku nieko daugiau ir nebereikia, bet vistiek taip jau buna, kad vis ka turi to nepakanka wink.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos, sportuojančios,

Pasiryžau pagaliau sportuoti. Tikslas -25kg. Dabar sveriu 79, ūgis - 165. Savaitėlę jau sportuoju ir laikausi sveikos mitybos įpročių. Labai liūdna, bet svoris +1kg. Sportavau 5 kartus per savaitę. Po sporto, geriausiu atveju išgeriu stiklinę kefyro, blogiausiu - einu miegot. Ką daryti kitaip?
Atsakyti
QUOTE(Awdrute @ 2012 04 08, 18:19)
Sveikos, sportuojančios,

Pasiryžau pagaliau sportuoti. Tikslas -25kg. Dabar sveriu 79, ūgis - 165. Savaitėlę jau sportuoju ir laikausi sveikos mitybos įpročių. Labai liūdna, bet svoris +1kg. Sportavau 5 kartus per savaitę.  Po sporto, geriausiu atveju išgeriu stiklinę kefyro, blogiausiu - einu miegot. Ką daryti kitaip?

Siaip svoris svyruoja pastoviai ax.gif as kai pradejau sportuot svoris pakilo +2kg, bet db vel grizo i savo vieta, kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estete @ 2012 04 02, 21:19)
Rėmėja, na super!!!! ačiū už tokią patirtį smile.gif aš irgi mėgėja daugiau vakare užkasti, reikia keisti įpročius thumbup.gif



Aciu!! 4u.gif

Jums panasiu tikslu siekiancioms dar geriau pavyks!!!!!
Atsakyti
per 4 savaites 8 kg. daugoka ,bet kita men. turetu kristi leciau,sportuoju 3 k. savaiteje ir dar dieta....
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2012 05 10, 22:32)
per 4 savaites  8 kg. daugoka ,bet kita men. turetu  kristi leciau,sportuoju 3 k. savaiteje  ir dar dieta....


Nepatarciau laikytis dietų, geriau stengtis sveikai maitintis, man atrodo pati suprantat, kad dietos visą gyvenimą neišstengsit laikytis, kai tik nustosit, svoris grįs su kaupu, ta tema labai daug straipsnių . . .
Atsakyti
QUOTE(D-i-a . . . @ 2012 05 11, 11:42)
Nepatarciau laikytis dietų, geriau stengtis sveikai maitintis, man atrodo pati suprantat, kad dietos visą gyvenimą neišstengsit laikytis, kai tik nustosit, svoris grįs su kaupu, ta tema labai daug straipsnių . . .

dieta sustate treneris ,be dietos svorio sportuojant nenumesi ,jei reikia daug kg. nuridenti ,o jau kai susitvarkai iki norimo svorio ,tada sutinku reikes sveikai maitintis ir nepamirsti sporto
Papildyta:
QUOTE(Awdrute @ 2012 04 08, 19:19)
Sveikos, sportuojančios,

Pasiryžau pagaliau sportuoti. Tikslas -25kg. Dabar sveriu 79, ūgis - 165. Savaitėlę jau sportuoju ir laikausi sveikos mitybos įpročių. Labai liūdna, bet svoris +1kg. Sportavau 5 kartus per savaitę.  Po sporto, geriausiu atveju išgeriu stiklinę kefyro, blogiausiu - einu miegot. Ką daryti kitaip?

as tiek pat kg. noriu numesti ,9 kg jau nebera .....kantrybes ir viskas bus gerai....
beje treneris man tiek daznai neleido treniruotis ,atseit raumenys pripranta prie pastovaus kruvio ir nereaguoja ,o sportuojant su treniruokliais reikia viska daryti greitai ir intensyviai ,ilsetis tik po 5,6 treniruokliu ir butina giliai kvepuoti ,tada svoris greiciau krenta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritka68: 11 gegužės 2012 - 15:54
QUOTE(ritka68 @ 2012 05 11, 17:48)
(...) o sportuojant su treniruokliais  reikia  viska  daryti  greitai  ir intensyviai  ,ilsetis  tik po  5,6 treniruokliu (...)

O kaip tada su prasitampymais prieš pratimus? g.gif Nes dabar, kaip suprantu, atidirbus prie vieno treniruoklio, iškart lekiate prie kito daryti.
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2012 05 11, 15:48)
dieta sustate  treneris ,be dietos  svorio  sportuojant  nenumesi ,jei reikia  daug  kg. nuridenti ,o jau kai  susitvarkai  iki norimo svorio ,tada  sutinku  reikes  sveikai maitintis ir nepamirsti sporto
Papildyta:

as tiek pat kg. noriu numesti ,9 kg  jau nebera .....kantrybes  ir viskas  bus gerai....
beje treneris  man tiek daznai neleido  treniruotis ,atseit raumenys pripranta prie pastovaus  kruvio ir  nereaguoja ,o sportuojant su treniruokliais  reikia  viska  daryti  greitai  ir intensyviai  ,ilsetis  tik po  5,6 treniruokliu  ir  butina  giliai kvepuoti ,tada svoris  greiciau  krenta


Ar tai tikrai tiesa? Aš va savaitė kaip pradėjau sportuoti ir būtent, kiekvieną dieną. Mano tikslas - sudeginti riebalus, kad nekabėtų celiulitai ant pilvo. Dėl kg labai nesipergyvenu. Niekad nepagalvojau, kad gali būti sportas per dažnai.
Atsakyti
nezinau del tiesos ,gal kiekvienas treneris dirba savo metodais ,kadangi man svoris labai greitai krito ,gal jis mane norejo pritabdyti ,kad nepersistengciau,as irgi skaiciau ,kad kiti eina kiekviena diena ,manau reikia prisitaikyti ,kas tinka ir pirmyn..... man rezultatas matosi ....tiesa antras men jau svoris krinta ne taip intensyviai ,bet krinta ....,o del treniruokliu dirbu atskiroms probleminems kuno dalims pvz. kojoms 5,6 treniruokliai ,tada poilsis atsikvepavimui ir vel tas pats ratas ,ir taip tris ratus per treniruokius pereinu,tada pilvo presui ir t.t.,tempas labai intensyvus ,raumenis buna net degina ....
Papildyta:
QUOTE(Märchen @ 2012 05 16, 13:00)
O kaip tada su prasitampymais prieš pratimus? g.gif  Nes dabar, kaip suprantu, atidirbus prie vieno treniruoklio, iškart lekiate prie kito daryti.

nu jo taip gaunasi ,bet grupe treniruokliu buna vienai kuno daliai pvz. kojoms,kazkaip apie prasitampymus jis man nieko nesake ,tik pries treniruote apsilima padarau ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritka68: 21 gegužės 2012 - 09:44
buvo labai karsta. kelias dienas is eiles buvo darbu lauke. padirbejau. o viena diena gerai padirbejau kastuvu. akmenis su kastuvu kasinejau (smulkiau nesigilinsiu, ne esme)... 3 val. taip plusejau. ir juokais sakiau,nu blyn, jei po tokio darbo nenukris bent 5 kg, tai sakes. nros labai ir nepervargau. ir ka po savaites pasisveriu.... - 5 kg smile.gif smile.gif issigando organizmas mano grasinimo.... Nors aisku, kazin ar tikri kg ten nukrito, pirma juk skysciai visokie salinasi, matyt taip ir buvo. nes jei taip butu lengva mesti, tai tada dvi savaites kasciau tuos akmenis ir vel tapciau kuda.
Papildyta:
o su tai streneriais sporto centre smile.gif visur yra verslas.... kazkada vaziavau senais laikais dar su autobusu i kauna. ir isedo mano mieste vienas vaikinukas. atsisedo uz manes, su kazkokia mergina. na ir visa kelia iki kauno jis ten pasakojo apie trenerio sporto klube ypatumus. gaila nepamenu visko ka jis pripasakojo, bet buvo tikrai idomu. galiu pasakyti tik tiek, kad apgaudineja mus ne tik maxima, bet ir sporto klubai. ir ne nuo trenerio tai net priklauso, kaip jam liepia, taip jis turi daryti. kaip jis sako: as matau kad ta programa tai merginai nepades, ir ji nei svorio numes nei ka, bet turiu vistiek jai ta liepti daryti ar pan., nes kitaip darbo neteksiu. na ten siaip 1,5 val. kelione jis tokiu dalykeliu pripasakojo kad buvo linksma klausytis. bet kai manes klubai tuo metu nedomino, tai kazkaip ir pasimirso jau ka jis ten pasakojo. gaila
Atsakyti
Primiršta tema,
gal Kuri pasigirs kaip sekasi pasitikinėti pavasari ir kokie rezultatai ?
Atsakyti