Įkraunama...
Įkraunama...

Kipras

niekas nenori kabinetis,sieip as parasau kaip grazu ir kaip faina tenai,nes vazioju jau 7 karta ir ne viena karta nebuvo jokiu incedentu,kad ir aptarnavimas ir zmones ir aplinka labai grazi,ir jeigu paskaititi visa tema manau kad su manim daug kas sutiks.
Atsakyti
Zinoma, kad jie sypsosi ir yra paslaugus - juk turizmas- pagrindinis ju pragyvenimo saltinis. Apie nenaturalias sypsenas is moteru puses labiau turiu omenyje. O kas liecia papludimius, bendra atmosfera, kitoki uzsienieciu kontingenta- tiesiog pasaka wub.gif
Atsakyti
Tai niekas ir nesako, kad blogai ar negražu. Tiesiog labai kategoriškai nuskambėjo tas pasakymas, kad jau Kipre tai švaru, gražu, o vat jau Graikijoje ir Turkijoje - šiukšlynai. Patikėkit, ir Kipre tų šiukšlynų sočiai. O lyginant poilsio kokybę, tai aš tikrai rinkčiausi gerus viešbučius Turkijoje, jau vien dėl teritorijų didelių ir sutvarkytų, pramogų, o ir be abejo kainos-kokybės santykio. O Kiprą aš labai myliu wub.gif wub.gif wub.gif Bet atostogoms tikriausiai jo nesirinkčiau.
Papildyta:
QUOTE(ricci @ 2009 10 03, 22:36)
Apie nenaturalias sypsenas is moteru puses labiau turiu omenyje.

Ricci, taigi konkurenciją turbūt pajuto mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki Kipro mylėtojai

Šiuo metu ieškau kelionės į Kiprą, bet balandžio mėn., tai kelionių agentūrose nieko nerandu. Gal jūs galėtumėte bent truputį papasakoti, kaip ten orai balandžio viduryje, kokios kainos ir t.t. Domintų visa info, kokią tik turite.
Labai didelis dėkui. smile.gif
Atsakyti
Balandis - vienas gražiausių mėnesių Kipre bent jau man. Temperatūra 18-22, nors paskutiniais metais orai neprognozuojami buvo. Maudytis , aišku, šalta dar. ir trumpomis rankovėmis bent jau aš tai nevaikštau dar, bet yra žmonių, kuriems tokia temperatūra pati ta smile.gif Nepakartojamas apelsinmedžių žiedų ir kitų augalų kvapas. Idealu, jei norite pakeliauti po salą, o ne gulėti paplūdimyje.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 10 08, 17:36)
Balandis - vienas gražiausių mėnesių Kipre bent jau man. Temperatūra 18-22, nors paskutiniais metais orai neprognozuojami buvo. Maudytis , aišku, šalta dar. ir trumpomis rankovėmis bent jau aš tai nevaikštau dar, bet yra žmonių, kuriems tokia temperatūra pati ta  smile.gif Nepakartojamas  apelsinmedžių žiedų ir kitų augalų kvapas. Idealu, jei norite pakeliauti po salą, o ne gulėti paplūdimyje.

o Kipras ar ne siltesne sala uz Kreta g.gif balandzio gale Kretoje,laisvai deginomes...viskas zydi ir zalia dar..Beje gal yra norinciu uz 500lt suskraidyti is Varsuvos pora datu yra ..galetu ir kitais metais tu pasiulymu buti,nes labai jau vilioja ta kaina,tik ar geriau pavasari lekti ar dabar tokiu metu-spalio gale,gal net lapkritcio pradzia kabinti?
Atsakyti
QUOTE(sindiokas @ 2009 10 14, 23:53)
o Kipras ar ne siltesne sala uz Kreta  g.gif  balandzio gale Kretoje,laisvai deginomes...viskas zydi ir zalia dar..Beje gal yra norinciu uz 500lt suskraidyti is Varsuvos pora datu yra ..galetu ir kitais metais tu pasiulymu buti,nes labai jau vilioja ta kaina,tik ar geriau pavasari lekti ar dabar tokiu metu-spalio gale,gal net lapkritcio pradzia kabinti?

o per kur tu randi bilietu po 500? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sindiokas @ 2009 10 14, 22:53)
o Kipras ar ne siltesne sala uz Kreta  g.gif  balandzio gale Kretoje,laisvai deginomes...viskas zydi ir zalia dar..Beje gal yra norinciu uz 500lt suskraidyti is Varsuvos pora datu yra ..galetu ir kitais metais tu pasiulymu buti,nes labai jau vilioja ta kaina,tik ar geriau pavasari lekti ar dabar tokiu metu-spalio gale,gal net lapkritcio pradzia kabinti?

Tai ir Kipre yra tokių, kurie deginasi (bet tikrai ne vietiniai smile.gif ). Aš ir rašiau, kad viskas žydi, gaivu. Parašiau ir temperatūra oro kokia būna. Man, pavyzdžiui, tikrai per šalta tiek degintis, tiek maudytis. Bet tikrai yra žmonių, kuriems jau pats tas.
Atsakyti
QUOTE(skyler @ 2009 10 15, 11:03)
o per kur tu randi bilietu po 500? blush2.gif

"Itaka" is varsuvos
Atsakyti
Kas keliavo po Kipra automobiliu su leliais, tai kaip su auto kedutem yra? Nuomuojiesi kartu su masina vietoj ar kaip?
Ir kaip su kondicionieriais masinose, ar naudojot? Mastau dar ir kaip vaiko neapsirgdint.. pirma kelione su mazu vaiku smile.gif
Ir siaip, kaip ten tos masinos, tvarkingos, negenda? Ziuriu, niekas neraso, kad nuotaikas butu sugadine tokie dalykai, kaip nuomuojamo auto sugedimas toli nuo namu, kiti nesklandumai?
Atsakyti
Kaip supratau, balandzio men. tikrosios silumos dozes dar nepasisemsi. O geguzes men. gal Jau jau??
Man sis menuo atrodo tinkamas, keliaujant su mazu vaiku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijolia: 13 sausio 2010 - 18:22
Sveiki Kipro myletojai biggrin.gif
Planuojame vel vykti , i Paphos su Baueriu balandzio 20 d.,man irgi balandis pats graziausias men Kipre. Nesam karsciu megejai, tai su maza lelyte balandzio pab. bus pats tas tikiuosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vijolia @ 2009 10 29, 18:21)
Kas keliavo po Kipra automobiliu su leliais, tai kaip su auto kedutem yra? Nuomuojiesi kartu su masina vietoj ar kaip?
Ir kaip su kondicionieriais masinose, ar naudojot? Mastau dar ir kaip vaiko neapsirgdint.. pirma kelione su mazu vaiku smile.gif
Ir siaip, kaip ten tos masinos, tvarkingos, negenda? Ziuriu, niekas neraso, kad nuotaikas butu sugadine tokie dalykai, kaip nuomuojamo auto sugedimas toli nuo namu, kiti nesklandumai?


Nuomavomes auto Limasolyje , salia Pavemar viesbucio ir Debenham'o. Turejo ir kedute, auto superinis , aisku su kondicionierium ( ten net paskutinis trandaletas su kondiske) , apvaziavom visa sala, jokiu probl del auto irviso kito nebuvo smile.gif
Atsakyti