Įkraunama...
Įkraunama...

Kipras

QUOTE(ricci @ 2009 09 11, 22:22)
as pvz  skridau per lenkija, bet kaina panasiai kaip kad ir per cekija. Gal galima placiau kaip pigiau, nes man tai aktualu bigsmile.gif


na pvz 15 rugsėjo paketas (skrydis viešbutis, gido paslaugos ir pan) iš lenkų pigiausias yra 3* Hb 1279 zlotų...
Atsakyti
mmm, tai cia pigiai. Kipre dabar super oras- nera nezmoniskai karsta kaip kad liepa -rugpjuti. Mane domina tik bilietai, apsistoti kur turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ricci @ 2009 09 12, 13:19)
mmm, tai cia pigiai. Kipre dabar super oras- nera nezmoniskai karsta kaip kad liepa -rugpjuti. Mane domina tik bilietai, apsistoti kur turiu ax.gif

Na dėl bilietų reikia atskirai klausti - tik nežinau kas bus pigiau bilietai ar paketas...
Atsakyti
yra lektuvo bilietai per eccoholiday, tai kainuoja 1170 zl.
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2009 09 11, 18:03)
Galima skristi į Kiprą per lenkus. matyt silpna ten ta agentūra buvo, kad visų plonybių nežino...

Tai sakė jie, kad per Waršūvą galima skristi.

Na man draugė pas kuria skrisim rekomendavo skristi per Praha, o ir skrydžių laikai buvo mums geresni tom dienom kuriom norim skristi per Praha nei per Lenkija. Nes žiūrėjom, kad nereikėtu persėdimuose labai ilgai laukti, nes su mažu vaiku keliaujam.
Atsakyti
sveiki visi apsilanke Kipre..labai noreciau uzduoti rimta klausima, nes ruosiuosi isvykti gyventi i Kipra: kaip ten kainos, pvz maisto, lyginant su lietuva? jei kas atsakytu buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Na kainos kavineje tai be 12-15 euru neik-bet porcijos labai dideles. Prekybos centruose kainos kokiu 10% didenses nei Lietuvoje, siaip is esmes siek tiek panasios (apie prekybcentrius kalbu). O meile ten veja ar darbas jei butu galima paklausti ? bigsmile.gif
Kokiame mieste apsistosi?
Atsakyti
4u.gif MAMYTES TEVELIAI nuo kitais metais jau bus vel lektuvai ir keliones is vilniasu i KIPRA.mes tenai vaziojem elsetis kiek vienais metais,nes kur tik nebuvom bet kipras cia pasaka tikrai,labai mielos zmones,visi sipsiasi ir toks jausmas kad nuo tu sipsenu visa sala svecia,miestas labai svarus,nera kaip graikijoi ar turkijos iseini uz vesbucio teritorijos ir viskas visur siuksles,purvas,baisu kas darosi,o tenai ant tiek mieste svaru kad net bycioka nuo cigaretes ne rasi ant zemes.labai faina tikrai.
Atsakyti
na kas liecia sypsenas Kipre (gr. dalis) tai.. jos dazniausiai buna veidmainiskos.. ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ricci: 03 spalio 2009 - 16:07
QUOTE(alioska @ 2009 10 03, 13:51)
todiel gal ir nepatinka,nes gyvendaja cia man yrgi patis baisiausias miestas,o kas atvaziuoja cia is kitu saliu dievina.

Kipras yra šalis. O miestų jame ne vienas ir ne du. Tai kuris čia tas "baisiausias"? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ricci @ 2009 10 03, 16:06)
na kas liecia sypsenas Kipre (gr. dalis) tai.. jos dazniausiai buna veidmainiskos..  ax.gif  bigsmile.gif

Šiaip kipriečiai tikrai paslaugūs ir draugiški žmonės. O dėl šypsenų - tai nėra jau jos tokios netikros kaip Amerikoje smile.gif Ricci, o tu jau nuleidai sparnelius Kipre? mirksiukas.gif Kaip įspūdžiai?
Atsakyti
nu pirmiausia KIPRAS yra sala ir nepriklausoma valstybe,o ne salis
tegul tos sypsenos ir netikros,pas mus ir tokiu nebera. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alioska @ 2009 10 03, 19:35)
nu pirmiausia KIPRAS yra sala ir nepriklausoma valstybe,o ne salis
tegul tos sypsenos ir netikros,pas mus ir tokiu nebera. verysad.gif

O tai buvimas valstybe neleidžia būti šalimi? g.gif Jei jau norėjote pasikabinėti, tai valstybė yra tam tikra geografinės teritorijos politinė valdymo sistema, o šalis yra daugiau geografinė, kultūrinė sąvoka. Čia , aišku, jau diskusija ne į temą tongue.gif
O visumoje, tai Kipras,kaip ir bet kuri kita VALSTYBĖ, turi savų pliusų ir minusų. Kaip ir poilsis tiek Kipre, tek Turkijoje ar Graikijoje.
Atsakyti