QUOTE(fishke @ 2007 11 29, 11:18)
niu, mamytės, nebesuprantu

Kodėl taip ilgai šįkart nepalieka laringitas

negana to, kad per tą pačią savaitę 2 laringitai, o gal pirmasis taip atsinaujino, bet dabar jau savaitė iš po antrojo kaip nepraeina lojantis kosulys

Dieną lyg ir nieko, kosi šlapiai, o va naktį jau girdisi apsunkęs kvėpavimas, kosulys pasausėja, o ryte loja kaip reikalas. Šią naktį miegojom su oro drėkintuvu, bet vistiek tas pats

Inhaliacijas darom 4 kartus per dieną, bet tik su vandeniu dabar jau. Bijau adrenaliną naudot tiek ilgai. Geriam phosphor homaccord lašus, bet rezultatas nulinis.
Tai gal čia mes be antibų neapsieisim šįkart, nes ta ligos forma tokia įdomi
P.s.Sakykit, o gal kam teko naudot berodualį? Čia tokie plečiantys rusiški lašai, LT jų nėra. Mes sanatorijoj su juo gydėmės, tai tikrai padėjo
Ir dar, o tas bioparox gal purškiamas antibiotikas yra?
Sveika
O ka jums gydytoja sako del to uzsitesusio laringito?
Nenoriu gasdinti, bet kai gulejau su vaiku ligonineje, vienai mergaitei irgi niekaip nepraeidavo laringito priepuoliai, tai jai itare astma.
O gal cia alergines kilmes?
Pasitarkite su keliais gydytojais

del uzsitesusio laringitinio kosulio.
Apie bioparoxa galite pasiskaityti cia
http://gintarine.lt/...1355924b3e66396
Siaip geras daiktas tas bioparox - vietinis antibiotikas, su juo isgydziau sau sinusita

Duoda per visus sinusus
O del berodualio tai nezinau

Gal veikimas panasus kaip Ventolino ar Eufelino
Geriausiai pasitarkite su gydytoju ir neuzsiimineti jusu atveju saviveikla, nes gali buti labai pavojinga!
SVEIKITE!
Papildyta:
Veiksmingas vietiniam faringitui gydyti yra fuzafunginas (Bioparox). Vietinis gydymas fuzafunginu padeda greičiau sveikti jau 23-čią gydymo dieną sumažėja ryklės skausmas, skausmas ryjant. Preparatas apsaugo nuo infekcijos plitimo į apatinius kvėpavimo takus bei sumažina peršalimo ligų komplikacijų skaičių, nesilpnindamas imuniteto.
Fuzafungino taip pat galima vartoti sergant rinitu, rinofaringitu, tonzilitu, laringitu ar tracheitu. Svarbu tai, kad Bioparox vienintelis vietinis antibakterinio ir uždegimą slopinančio poveikio vaistas, veiksmingai sumažinantis visus simptomus ryklės skausmą, kosulį, skausmą ryjant, užkimimą, čiaudulį, slogą, nosies užgulimą, kad ir kokios kilmės virusinės ar bakterinės jie būtų. Įrodyta, kad, vartojant Bioparox gerklės infekcijų simptomams mažinti, išvengiama papildomų vaistų, tokių kaip sisteminiai uždegimą slopinantys bei antibiotikai.
Reiktų atkreipti dėmesį, kad geriau pasveikstama, kada Bioparox vartojama pačioje ligos pradžioje, todėl jo reiktų skirti atsiradus pirmiesiems ligos simptomams.
Paprastai Bioparox skiriama iki 7 dienų, purškiant po 4 įpurškimus į burną ir/arba po 4 įpurškimus į kiekvieną nosies landą 4 kartus per dieną.
Svarbu ir tai, kad Bioparox yra saugus vartoti vaikams (rekomenduojama nuo 2,5 metų amžiaus), nėščioms moterims ir tiems, kurie serga gretutinėmis ligomis bei vartoja daug kitų vaistų.
Gydant faringitą kompleksiškai, taikomas nemedikamentinis gydymas, rekomenduojami gerklės skalavimai druskos tirpalu, jo inhaliacijos. Svarbu, kad ligonis nuo pat gydymo pradžios vartotų pakankamai skysčių (šilto mineralinio vandens, medumi pasaldinto pieno, arbatų). Gali būti taikomos ir visos įprastos liaudiškos priemonės karštos kojų vonios su druska ar garstyčiomis, gėrimai su medumi, uogienėmis (ypač aviečių) ir kitos. Tai silpnina ligos simptomus ir gerina ligonio gyvenimo kokybę sergant.
Jei išryškėja šoninių užpakalinės ryklės sienelių velenėlių hiperplazinis uždegimas, rekomenduojamas cheminis velenėlių prideginimas ar poveikis šalčiu (krioaplikacija).
Įtariant abscesą, jei yra tonzilių hipertrofija, ligonį reiktų nusiųsti konsultuotis pas otorinolaringologą.
Kauno II klinikinės ligoninės gydytoja Egidija Paurienė