Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 11 tema

labai šitos saulėgražos smile.gif
net nugarėlė dekoruota... nežinočiau iš kurios pusės padėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tranquility @ 2007 12 21, 13:51)
labai šitos saulėgražos smile.gif
net nugarėlė dekoruota... nežinočiau iš kurios pusės padėti  ax.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 12 21, 10:35)

ai dar biski deginimo technikos naudojau

si kart dazu spaslepiau kad vel nepripaiseliiociau nieko  doh.gif

va blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na va šitas darbelis tikrai vykęs. Tik iš arčiau norėtųsi, kaip ten ar raukšlių nepalikai tongue.gif
Šaunuolė thumbup.gif

QUOTE(cikcak @ 2007 12 21, 13:10)

If  na gal jau ne viskas taip blogai  ax.gif  blush2.gif


Tu čia apie ką? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IF... @ 2007 12 21, 15:16)
:Tu čia apie ką?  blink.gif

Eina sau čia ne tau, čia ko gero Mėlynai Paukštei skyriau, citavimą supainiojau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif čia su tom diskusijom galima visai nublūdyti, kas ką sakė. Aš apie tai kad yra kas paslaptimis pasidalina biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IF... @ 2007 12 21, 15:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na va šitas darbelis tikrai vykęs. Tik iš arčiau norėtųsi, kaip ten ar raukšlių nepalikai  tongue.gif
Šaunuolė  thumbup.gif
Tu čia apie ką?  blink.gif

blush2.gif
raukslytes nei gramo nera - pioneer.gif
gi tiek isntrukciju prisiskaiciau, tai geda butu dabar su rakslem klijuoti, viskas isplota lygu lygu lotuliukas.gif

rolleyes.gif
Atsakyti
žinot panos, negražu taip blink.gif ana tema dar nebaigta buvo, o jūs jau kiek naujoj prišnekėjot....katik ta baigėsi tai ėjau ieškot, žiūriu jau nuo vakar čia tupit doh.gif einu skaityt
Papildyta:
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 12 21, 09:35)
"Saules gelele"

ir aš turiu tokią dėžutę clap.gif bet nedrįstu pradėt, nežinau nuo kurio gali prieit prie jos hihihi.gif tau puikiai pavyko wub.gif
QUOTE(cikcak @ 2007 12 21, 12:10)
Ir išviso kažko čia visos taip užsiciklinusios ant tų skilinėjimo lakų, net nesuprantu kodėl  g.gif vien apie juos klausimai sukasi doh.gif

aga ir aš pastebėjau hihihi.gif na aš visada išpasakoju viską ką žinau ir ko nežinau irgi lotuliukas.gif tik dažniausiai manęs per AŽ klausia mirksiukas.gif visom atsakau, jeigu ka tongue.gif kreipkites laugh.gif

Atsakyti
As irgi kaip Mijaka isokau i vaziuojanti traukini blink.gif
Diskusijos vyksta abiejose temose... Viena nepasibaigus, o jau kita pradsidejus doh.gif

MELYNA PAUKŠTĖ
, puikios tavo idejos ir sumanymai del galerijos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Jau matau vizija - kai igriusim kada visos i svecius su dovanom drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo :) Joanna: 21 gruodžio 2007 - 16:55
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 12 21, 08:35)
as naudoju iprastinius klijus ir servetkas
laka turiu maziuke bonkute ale spec. bet jo uzteks tik vienai dezutei aplakuoti - taigis vaziuosiu i senukus lotuliukas.gif
va mano darbukai
ai dar biski deginimo technikos naudojau

wub.gif Kokio dydzio dezute? Kuo dekoruota? Na, ar ten tokios skirtingos gelytes, ar spausdinta, ar dekupazinis popierius... ax.gif Labai fainuoliska wub.gif O dar pastatyt galima bet kur, nes grazi is visu sonu thumbup.gif
smile.gif Joanna+2007 12 21, 15:50-->
QUOTE(smile.gif Joanna @ 2007 12 21, 15:50)
MELYNA PAUKŠTĖ [/b], puikios tavo idejos ir sumanymai del galerijos thumbup.gif
Jau matau vizija - kai igriusim kada visos i svecius su dovanom drinks_cheers.gif

Arba: igriusim kada visos i svecius dovanu! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2007 12 21, 18:04)
wub.gif  Kokio dydzio dezute? Kuo dekoruota? Na, ar ten tokios skirtingos gelytes, ar spausdinta, ar dekupazinis popierius...  ax.gif  Labai fainuoliska  wub.gif O dar pastatyt galima bet kur, nes grazi is visu sonu  thumbup.gif

Arba: igriusim kada visos i svecius dovanu!  lotuliukas.gif

bigsmile.gif
kaip smagu kad patiko mano dezute
dezutes matmenys 14.5x20x6.5

ten servetele, viena tik tokia teturejau..ir ant servettkos buvo visos skirtingos saulegrazos,tai visas ir sudejau i sita dezute bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2007 12 21, 11:09)
Apskritai tai pastebejau, kad yra asmenybiu, kurios tik ir laukia kokio kabliuko suregzt konflikteliui ir diskusija jau nebesigauna.

Pas mus daug kas viska slepia, kad tik kitas neismoktu, kad nepradetu daryti, nes visur mato konkurencija.



Nerodysim pirštais, kas šitą jovalą pradėjo... pirmiausiai kaktusais apmėtė, o paskui jau gerutė, kursus, galeriją siūlo... Gal tau lenkė pažadėjo nemokamus kursus, jei dar porą naivuolių atveši?

O merginos čia tikrai geranoriškos: kiek aš klausiau - visos atsakė, kiek manęs - irgi. Kiek prirašiau asmeninių žinučių, aiškindama "paslaptis" - ant jaučio odos nesurašysi...

Rašytos ir nerašytos visų forumų taisyklės skelbia - jei tau nepatinka, geriau nutylėkm, o kurstyti aistras negražu... Kaip mergaitėms po tokių apmėtymų išdrįsti rodyti savo darbelius? Juk čia dauguma susirenkančių dar tik mokosi dekupažo pradmenų, praprususios dauguma dingsta, sėkmingai dirba ir parduoda tikrai neprastus darbus. Lieka tikros savanorės, su dideliu atsidavimu aiškinančios vėl ir vėl atrodytų paprastus dalykus. Beje, forumas viešas, po tokių pasakymų ir tos paskutinės gali įsižeisti ir atsukti nugaras - ar neteko matyti mirštančių temų, kur lankosi vien naujokės, klausinėjančios viena kitos ir kepančios tuos pačius blynus?

O GAL JAU LAIKAS PARODYTI, KĄ PATI SUGEBI???
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 12 21, 16:44)
bigsmile.gif
kaip smagu kad patiko mano dezute
dezutes matmenys 14.5x20x6.5
ten servetele, viena tik tokia teturejau..ir ant servettkos buvo visos skirtingos saulegrazos,tai visas ir sudejau i sita dezute bigsmile.gif

Na, kaip galetu nepatikt? 4u.gif Tai ji tokia mazute, papuosalams ar pan.? ax.gif
Atsakyti
Na man musu merginos tai super grazius darbelius padaro wub.gif nesuprantu kodel sake kad nelabai g.gif
Papildyta:
Gal galite atsakyti, o ryzini popieriu ar plesote ar iskerpate?
Atsakyti