Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 11 tema

Įlendu į šią temą, kurią atradau ir labai susižavėjau thumbup.gif
Aš čia išvis naujas paukštis..išties, perskaičiau, dar tik dvi pačias pirmąsias temas, kraunuosi viską į galvą ir truputuką - į užrašus, nes kaip norėčiau nors kokią smulkmeną išbandyti padaryti.. g.gif Man čia viskas nuostabu, nes esu absoliučiai žiopla blush2.gif Bet kaip kartoja man geri žmonės - ne šventieji puodus lipdo, todėl drąsinuosi bent jau pabandyti..pirmas blynas svyla beveik visada, bet be pirmo blyno nebūna nieko ax.gif
Beje, pastebėjau, kad jūs visos čia labai geranoriškos ir draugiškos, ačiū už tokias temas (už visas 10 iki šiol) wub.gif
Atsakyti
Na ir diskusijos užvirė blink.gif Manau, kad artėja šventės ir reikia po truputį džiaugtis jomis bei mesti konfliktus iš galvos... čia galima be galo be krašto diskutuoti - ypač dėl darbelių grožio doh.gif Juk grožio supratimas yra toks subjektyvus dalykas 4u.gif Manau, kad svarbiausia, jog čia susirenka labai draugiškos ir mielos asmenybės, kurios dalinasi savo kūryba su kitais wub.gif

Ta proga įkeliu dėžutę su angeliukais blush2.gif Vistik Kalėdos jau čia pat wub.gif

user posted image
didesnė nuotrauka (spausti virš nuotraukos "All sizes")
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 21 gruodžio 2007 - 19:19
QUOTE(sanpaulija2 @ 2007 12 21, 17:56)
o kurstyti aistras negražu...

gal ką praleidau...bet nemanau, kad čia buvo bandoma kažką įžeist, aistras kurstyt ir pan. mirksiukas.gif atvirkščiai net manyčiau, žmogus padėt siūlosi, įspūdžiais dalinasi... Nereikia visur įžvelgt tik blogąją pusę mirksiukas.gif
QUOTE(KristiTal @ 2007 12 21, 18:13)
Gal galite atsakyti, o ryzini popieriu ar plesote ar iskerpate?

aš iškerpu ax.gif o dažniausiai tai visą lapą klijuoju
QUOTE(Rasma @ 2007 12 21, 18:17)
Beje, pastebėjau, kad jūs visos čia labai geranoriškos ir draugiškos

hihihi.gif jo, ypač paskutinės diskusijos tai parodo. Sveika prisijungus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(justess22 @ 2007 12 21, 19:16)
Ta proga įkeliu dėžutę su angeliukais blush2.gif Vistik Kalėdos jau čia pat wub.gif

ta proga ir aš įkelsiu angeliuką šiandien baigtą 4u.gif
user posted image

Papildyta:
justess, išduok paslaptį kaip nufotkini taip ant balto fono biggrin.gif ar čia paskui taip iškerpi photoshopu ir šešėlį uždedi g.gif niekaip nesuprantu....jau man reikia keist fotografavimo vietą, o tai tas betonas visai negražiai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
justess22 , mijaka labai grazus darbeliai.

Tikrai nenorejau nieko izeisti. Pasidalinau ispudziais ir suteikiau informacija apie kursus, medziagas ir viskas.

Ir sutinku, kad kiekvienam skirtingi dalykai grazus.... siaip del to gincytis net nereiketu..

O as siandien dekupazinau dezute(tikslaiu nakti), bet nieko gero nesigavo. Per tamsu fona pasirinkau ir suskilinejo per stambiai doh.gif

Mijaka, o ant kokio pagrindo paveiksliukus darai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELYNA PAUKŠTĖ: 21 gruodžio 2007 - 19:30
QUOTE(mijaka @ 2007 12 21, 19:23)
justess, išduok paslaptį kaip nufotkini taip ant balto fono biggrin.gif ar čia paskui taip iškerpi photoshopu ir šešėlį uždedi g.gif niekaip nesuprantu....jau man reikia keist fotografavimo vietą, o tai tas betonas visai negražiai atrodo biggrin.gif

Angeliukas tavo labai fainutis...kažkur matytas 4u.gif Čia gal Kalėdinė dovana bus? ax.gif

O fotografuotu ant balto lapo ir paskiau photoshop'u padirbėju...bet šešėlis tai čia tikras lieka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2007 12 21, 19:29)
O as siandien dekupazinau dezute(tikslaiu nakti), bet nieko gero nesigavo. Per tamsu fona pasirinkau ir suskilinejo per stambiai doh.gif

Nieko, aš savo pirmu dekupažiniu darbeliu irgi nesididžiuoju hihihi.gif Bet pasilikau prisiminimui, kad nepamirščiau, kiek jau į preikį pasistūmėjau mirksiukas.gif Visi grožiai ateina kartu su patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Cia mano pirmas darbelis darytas labai senai. Visas rauksletas, kazkada keliau, bet vel idedu. O dabar bandau dvi dezutes padaryti.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2007 12 21, 19:29)
Mijaka, o ant kokio pagrindo paveiksliukus darai?

va ten nufotkinta kita pusė to pagrindo. Rėmas medžiaga aptrauktas, perku Thomass Philips, ten labai didelis jų pasirinkimas, įvairiausių didžių thumbup.gif šietie tai 20x20 cm ax.gif
QUOTE(justess22 @ 2007 12 21, 19:32)
Angeliukas tavo labai fainutis...kažkur matytas 4u.gif Čia gal Kalėdinė dovana bus? ax.gif

čia iš allposters.com būtent šitas tai draugei darytas, prašė, tikriausiai dovanos kam biggrin.gif

reiks praktikuotis su fotiku g.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 12 21, 20:04)
Cia mano pirmas  darbelis darytas labai senai. Visas rauksletas, kazkada keliau, bet vel idedu.

Užduosiu "durnoką" klausimą, bet ką jūs turite galvoje temoje rašydamos "raukšlėtas"?? Aš skaitau ankstesnes temas, ten irgi rašoma apie raukšles. Tos raukšlės, tai kad bendrai paviršius nelygus, t.y. nelygiai padengta laku , dažais ar pan., ar kad pats tas piešinukas, t.y ta servetėlė nelabai gerai uždėta ax.gif
Aš pvz. žiūriu į kėdes, o kur raukšlės? cool.gif
Atsiprašau, kad trukdau. Šiaip kaip naujokei man vis vien geriausias kelias - bandymų-klaidų metodas..na gal dar kursai..tik reik Vilniuje surast, Kaune tai žinau kur ir kaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2007 12 21, 20:24)
Užduosiu "durnoką" klausimą, bet ką jūs turite galvoje temoje rašydamos "raukšlėtas"?? Aš skaitau ankstesnes temas, ten irgi rašoma apie raukšles. Tos raukšlės, tai kad bendrai paviršius nelygus, t.y. nelygiai padengta laku , dažais ar pan., ar kad pats tas piešinukas, t.y ta servetėlė nelabai gerai uždėta ax.gif
Aš pvz. žiūriu į kėdes, o kur raukšlės? cool.gif
Atsiprašau, kad trukdau. Šiaip kaip naujokei man vis vien geriausias kelias - bandymų-klaidų metodas..na gal dar kursai..tik reik Vilniuje surast, Kaune tai žinau kur ir kaip ax.gif

Taip, raukšlėjasi būtent servetėlės...kartais sunku jas lygiai priklijuoti prie pagrindo doh.gif Na, jos būna tokios mažulytės, tai iš toli ir nesimato...bet nosį prikišus ir pirštu prabraukus greit jas atrastum lotuliukas.gif

Kadangi kaunietė esu, tai tikrai nežinau, kokia situacija Vilniuje su kursais schmoll.gif
Atsakyti
Juste ,tavo kaip visada darbeliai nuostabus thumbup.gif Na ir as si ta sukuriau;kaip visada duris ir pabandziau dezute blush2.gif laabai nekritikuokit blink.gif

dezute

durys
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2007 12 21, 22:19)
Juste ,tavo kaip visada darbeliai nuostabus thumbup.gif Na ir as si ta sukuriau;kaip visada duris ir pabandziau dezute blush2.gif laabai nekritikuokit blink.gif

dezute

durys

bijau ir pagalvot, kiek darbo su durim.... blink.gif tai bent kantrybė- šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Rasma, sveika atvykus i sia tema! 4u.gif
QUOTE(justess22 @ 2007 12 21, 18:16)
Ta proga įkeliu dėžutę su angeliukais blush2.gif Vistik Kalėdos jau čia pat wub.gif

Kaip visada thumbup.gif
QUOTE(mijaka @ 2007 12 21, 18:23)
ta proga ir aš įkelsiu angeliuką šiandien baigtą  4u.gif

Angeliukai labai sventems nuteikia, o dar tokie mieli... wub.gif
QUOTE(KristiTal @ 2007 12 21, 19:04)
Cia mano pirmas  darbelis darytas labai senai. Visas rauksletas, kazkada keliau, bet vel idedu. O dabar bandau dvi dezutes padaryti.

Labai linksmai atrodo burbuliukai! thumbup.gif Ten seseliavai pati ar servetele tokia?
QUOTE(isdykelee_ @ 2007 12 21, 20:19)
Juste ,tavo kaip visada darbeliai nuostabus thumbup.gif Na ir as si ta sukuriau;kaip visada duris ir pabandziau dezute blush2.gif laabai nekritikuokit blink.gif

Dezute labai labai wub.gif Durys fainos, bet man dar noretusi, kad ir staktos panasaus stiliaus butu blush2.gif ax.gif
Atsakyti