Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

QUOTE(nionia @ 2008 01 17, 11:09)
cia mastau, jeigu dabar (esu dar jauna) jau sitaip darausi veido valymus, jie gi nusveicia apsaugini odos sluoksni, tepuosi tais visais kremukais, darausi namie veido kaukes, kiekviena ryta ir vakara, prausiuosi veida su prausikliu, tai kas liks is mano odeles po 10metu  g.gif 


gal idomumo delei pasiskaityk cia
Sako Holivudas eina del sios kosmetikos is proto g.gif . Pati apie ja suzinojau tik visai nesenai, o i LT tik pries naujus atkeliavo.
O noriu pasakyti, kad nuo paauglystes vadovavausi tokiomis taisyklemis ir dar niekada nesu buvusi pas kosmetologe bei esu patenkinta savo odos bukle
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 01 17, 17:38)
nionia ,o gal tu pati tik nematai rezultatų ,o ką MB sako ,ar pastebi skirtumą?
Jei taip bijai dėl odelės ,tai eik pas kosmetologę retai ,pvz .aš dabar nueinu tik į pusmetį kartą.
Taipogi ,kaip ir tu ,naudoju losjoną su BHA rūgštimis [ačiū prieblandai bigsmile.gif ],niu nežinau dėl tos veido priežiūros ,aš anksčiau neturėjau laiko ja rūpintis labai ,o dabar ,kai sėdžiu namie ,tai galiu ir pasilepinti ,tai tiesiog negaliu tau kažko pasakyti ar kenkia ta priežiūra ,ar nea? Man atrodo ,kad jeigu oda yra linkusi inkštiruotis ,tai negi labai jei gali pakenkti kokios molio kaukytės? Išsigandusi  lotuliukas.gif dabar ir aš eisiu ieškoti teisybės dėl tų kaukių ,ant kaukių pakelių rašo ,kad naudoti 3 kartus į savaitę g.gif
Kai nueinu pas kokią kosmetologę ,tai sako ,kad teisingai prižiūriu odą ,esu gavus tik seniau velnių ,kad naudoju ne vienos firmos produktus,bet vėl gi kažkada kristianoj sakė ,kad tai kosmetologių triukai [bet kokie triukai ,jei iš jų kremų aš neperku]?
Dar kosmetogė yra sakiusi ,kad jei namie apsileisčiau ir neprižiūrėčiau odelės ,tai paskui turėčiau daug vargo  doh.gif Taipogi ,kad didžiausia nuodėmė yra nieko nedaryti ,o paskui gailėtis ,kad nieko nedarei ,o oda baisiausiai užsiteršė ax.gif 
O veido valymą [bent jau man ] rekomenduoja priklausomai nuo situacijos kas 3-6 mėn. biggrin.gif
  p.s. Rašiau NIONIAI  4u.gif

MB kai vaziavom i kaledenini vakareli (as nebuvau pudra pasitepus) masinoje, pasake "o gal tas valymas ir padejo, kaktoje ne vieno inkstiriuko ir spuogiuko nera", bet tai buvo vienintelis kartas kai jis kazka pastebejo del mano odos blush2.gif na matai jis pas mane toks nepastabus, praeita ziema buvau nusitamsinusi plaukus, o jis net nepastebejo doh.gif blush2.gif gal tikrai ir pati nepastebiu pokyciu, o gal dar per anksti juos pastebeti, nes kaip bebutu spuogu gydimas (taip kosmetologe pavadino mano odos prieziura) reikalauja daug laiko ax.gif kosmetologe pasiule daryt kazkokias proceduras nuo randeliu, bet nzn ar pasiryzt g.gif man irgi kosmetologe sake, kad tokio tipo odai svarbu pastovus valymas prausikliais, tonikais ir kaukemis namie, nes kitaip ir jos valymai nepadetu schmoll.gif o kaip yra is tikruju tai nzn ax.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 17, 18:53)
gal idomumo delei pasiskaityk cia
Sako Holivudas eina del sios kosmetikos is proto  g.gif . Pati apie ja suzinojau tik visai nesenai, o i LT tik pries naujus atkeliavo.
O noriu pasakyti, kad nuo paauglystes vadovavausi tokiomis taisyklemis ir dar niekada nesu buvusi pas kosmetologe bei esu patenkinta savo odos bukle

as angliskai nesuprantu blush2.gif blush2.gif supranti, jei mano oda nebutu problemine, tai ir as neiciau darytis valymu ir nemokeciau po 200lt kiekviena karta, bet vis tas kvailas noras buti graziai su lygiu veidelio, be jokiu spuogu, ir raudonu demeliu ax.gif
Atsakyti
Matai ,nionia ,vyrai yra iš tikro labai nepastabūs ,todėl net vienintelis tavojo MB pastebėjimas cool.gif yra tikrai pagirtinas dalykas ,reiškia tikrai buvo rezultatas bigsmile.gif
Jei aš saviškiui pasakau ,kad eisiu darytis veido valymą ,tai jis išvis nesupranta kam jis reikalingas g.gif Nes tipo spuogų tai nėra ,o inkštirų jis ,matyt ,nemato tongue.gif
Tai jei visos kaip susitarusios kartoja ,kad TOKIĄ odelę reikia kruopščiai prižiūrėti ,tai gal yra tiesos ,kaip manai? Ir dabar vis stebėk kaip keičiasi odos būklė dabar ,kai prižiūri ją reguliariai ,ir namie ,ir salone. Ir kokia būklė buvo prieš tai prisimink ,gal tada nuotaika pradės gerėti? biggrin.gif
Bepigu kalbėti toms ,kurios turi iš prigimties normalią ,neporėtą odą ,nežino kas tai yra spuogas bigsmile.gif ar inkštirų krūva ant barzdos ,prikilusių tarsi ežiuko spygliukai vienas šalia kito doh.gif Ir tą košę ant veido nešiotis tikrai nėra malonu schmoll.gif Todėl idealioms odelėms nereikia jokių valomųjų kaukių ar ypatingos priežiūros,o mūsų odos kitokios ir ją prižiūrėti teks turbūt visą gyvenimą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 18 sausio 2008 - 11:49
Man kosmetologe sake, kad reikia labai mityba kontroliuoti, nes pas mane irgi tokia problematiska odele blink.gif Bet tai ko atsisakyt? Saldumynu? verysad.gif Gal kuri ka nors nuotuokiat apie tai, pasidalinkit mintimis blush2.gif
Atsakyti
Aš kiek klausiau tai sako, jog mityba neturi įtakos spuogu atsirdimui, nežinau kuo čia tikėt... ir kartais galvoju ar išvis apsimoka pas tas kosmetologes eit, nes veida pagražėja tik kokiai savaitei, max dviem, po to vėl tas pats... be to pas mane labai labai plona oda, tereikia šiek tiek įgnybti ir nusilupa, tai iš po jos spaudymų man visur visur lieka šašai. O po to randeliai mažyčiai... po pudra jų išvis nesimato, bet be pudros... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -freya-: 18 sausio 2008 - 16:38
QUOTE(-freya- @ 2008 01 18, 17:37)
Aš kiek klausiau tai sako, jog mityba neturi įtakos spuogu atsirdimui, nežinau kuo čia tikėt... ir kartais galvoju ar išvis apsimoka pas tas kosmetologes eit, nes veida pagražėja tik kokiai savaitei, max dviem, po to vėl tas pats... be to pas mane labai labai plona oda, tereikia šiek tiek įgnybti ir nusilupa, tai iš po jos spaudymų man visur visur lieka šašai. O po to randeliai mažyčiai... po pudra jų išvis nesimato, bet be pudros... rolleyes.gif

Jei šašai lieka ,tai tau gal su tokia adatėle vienkartine tuos spuogelius praduria ,nes šiaip tai nelieka jokių šašelių ax.gif Man tik nuo adatėlės ax.gif
Jei tau lieka randeliai ,tai jau geriau tikrai namie odą prižiūrėk biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ramer @ 2008 01 18, 17:07)
Man kosmetologe sake, kad reikia labai mityba kontroliuoti, nes pas mane irgi tokia problematiska odele blink.gif  Bet tai ko atsisakyt? Saldumynu?  verysad.gif Gal kuri ka nors nuotuokiat apie tai, pasidalinkit mintimis  blush2.gif

Kažkur jau buvo tokia tema ,paieškok 4u.gif O pradžiai gal organizmą reiktų išsivalyt? Nueik į dietų skyrių ,ten panos su grikiais valosi ,bet reikia daug valios turėt ,7 dienas tik grikius brinkintus lesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramer @ 2008 01 18, 17:07)
Man kosmetologe sake, kad reikia labai mityba kontroliuoti, nes pas mane irgi tokia problematiska odele blink.gif  Bet tai ko atsisakyt? Saldumynu?  verysad.gif Gal kuri ka nors nuotuokiat apie tai, pasidalinkit mintimis  blush2.gif

man irgi taip pat sake, liepe atsisakyti visokiu cipsu, riesutu su prieskoniais, sokaladu, bet as nepasiryzau doh.gif nes siaip tuo laiku kai laikiausi dietos, nevalgiau jokiu slamstu, tai tikrai nepastebejau, kad butu pamazeje spuogu schmoll.gif

QUOTE(-freya- @ 2008 01 18, 17:37)
Aš kiek klausiau tai sako, jog mityba neturi įtakos spuogu atsirdimui, nežinau kuo čia tikėt... ir kartais galvoju ar išvis apsimoka pas tas kosmetologes eit, nes veida pagražėja tik kokiai savaitei, max dviem, po to vėl tas pats... be to pas mane labai labai plona oda, tereikia šiek tiek įgnybti ir nusilupa, tai iš po jos spaudymų man visur visur lieka šašai. O po to randeliai mažyčiai... po pudra jų išvis nesimato, bet be pudros... rolleyes.gif

o siaube, tai tada kosmetologe pati turejo pamatyti, kad tavo odele tokia jautri ir atrinkti proceduras, kurios nedirgintu tavo odeles g.gif
Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2008 01 18, 18:26)
man irgi taip pat sake, liepe atsisakyti visokiu cipsu, riesutu su prieskoniais, sokaladu, bet as nepasiryzau  doh.gif  nes siaip tuo laiku kai laikiausi dietos, nevalgiau jokiu slamstu, tai tikrai nepastebejau, kad butu pamazeje spuogu schmoll.gif


nereikia painioti dietos su organizmo valymu, tai viena, o antra, sveikas maitinimasis -nera dieta.
Netiesa, kad mityba nieko nekeicia -turiu puiku pvz. savo sese, kurios oda buvo tikrai siaubingai tragiska doh.gif -baisus pulingi spuogai, inkstirai ir pan. Beabejo, ji nera tobula siuo metu, bet net lyginti negalima su tuo kas buvo schmoll.gif
Jai 25, jokiu valymu kosmetikos salone, atsisa visokiu nesveiku maistu, super retai sokodas, neruko, sportuoja, geria moliugu seklu ir semenu aliejus. Ir tam prireike toli grazu ne keliu menesiu g.gif
Tikrai nesuprantu kam moketi 200 lt uz veido valyma, jei vis tiek kemsi cipsus ir kitoki "s"


Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 18, 20:33)
nereikia painioti dietos su organizmo valymu, tai viena, o antra, sveikas maitinimasis -nera dieta.
Netiesa, kad mityba nieko nekeicia -turiu puiku pvz. savo sese, kurios oda buvo tikrai siaubingai tragiska  doh.gif -baisus pulingi spuogai, inkstirai ir pan. Beabejo, ji nera tobula siuo metu, bet net lyginti negalima su tuo kas buvo  schmoll.gif
Jai 25, jokiu valymu kosmetikos salone, atsisa visokiu nesveiku maistu, super  retai sokodas, neruko, sportuoja, geria moliugu seklu ir semenu aliejus. Ir tam prireike toli grazu ne keliu menesiu  g.gif
Tikrai nesuprantu kam moketi 200 lt uz veido valyma, jei vis tiek kemsi cipsus ir kitoki "s"

gal ne visiems organizmams vienodai? a? na niekad nepastebejau kad maistas darytu itaka mano odai schmoll.gif mano draugei vienai atsiranda spuogu nuo jogurtu, kitai nuo sokolado bet man tikrai schmoll.gif patikek jei tai butu issprendimo budas, tai tikrai atsisakyciau saldumynu vardan grazaus veidelio, o tarp kitko as nerukau, alkoholi tikrai saikingai vartoju, ir tikrai nemanau kad "kemsu s" schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2008 01 18, 20:31)
gal ne visiems organizmams vienodai? a? na niekad nepastebejau kad maistas darytu itaka mano odai  schmoll.gif  mano draugei vienai atsiranda spuogu nuo jogurtu, kitai nuo sokolado bet man tikrai  schmoll.gif  patikek jei tai butu issprendimo budas, tai tikrai atsisakyciau saldumynu vardan grazaus veidelio, o tarp kitko as nerukau, alkoholi tikrai saikingai vartoju, ir tikrai nemanau kad "kemsu s"  schmoll.gif


Na gal ir ne visiems, bet as ir ant saves pastebejau, kad nuo mitybos priklauso ir odos grozis ax.gif Jei tik neatsilaikau kokiam nesveikam skanestui, viskas- pilnas inkstiru veidas doh.gif O jei dar ir sokoladu pasimegauju, isvis beda doh.gif Tik, kad sunku labai sokoladui pasakyti NE biggrin.gif Isties pajutau, kad vos pradejus sveikai gyvent veidukas pagrazeja, o ir kiti tai pastebi blush2.gif P.S. as irgi nerukau, o ir alkoholio beveik nevartoju unsure.gif
Atsakyti
Aš veido valymus darausi "Ametistėjoje" moku 90-100lt, bet esu labai patenkinta thumbup.gif einu maždaug kas 3 mėnesius mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš darausi veido valymą Ametistėjoje, moku apie 90-100lt, einu karta per kokius 3 mėnesius, na procedūra gana skausminga, teplioja visokiais tepalais, kremais, deda kaukes, o paskui nemaloniausia dalis, spaudo visus spuogus verysad.gif paskui vėl patepa kremais, pora dienų dar būna raudonos dėmelės, bet paskui thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti