Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

QUOTE(nionia @ 2008 01 18, 20:31)
gal ne visiems organizmams vienodai? a? na niekad nepastebejau kad maistas darytu itaka mano odai  schmoll.gif  mano draugei vienai atsiranda spuogu nuo jogurtu, kitai nuo sokolado bet man tikrai  schmoll.gif 


o as esu isitikinusi 1000 % -jog tu tiesiog turi kvaila itaiga sau (priezasciu nevardinsiu) doh.gif ir todel tau tai nepadeda, nes tinkama mityba yra viskas - zmones badavimu vezius issigydo, o tu aiskini, kad maistas neturi itakos tavo spuogams - tai absurdas, nes akivaizdu, kad ne ta valgai. Ar tikrai valgai naturalius jogurtus be jokiu priedu (tokius turi IKI -ypatingai bjauraus skonio)? Nes vaikams jie, kaip ir sureliai, del savo sintetiskumo - nerekomenduojami. o kaip picos, kepta duonyte, bulvytes free, sintetiniai geralai, sausainukai, majonezas, pomidoru padazas ir t.t. O koks sokoladas? Ar valgai tik 70 % kakavos turinti ar kazka, kur kakavos tik su mikroskopu rastum
Pagal Hauska, net zmogaus gyvenimo budas lemia ju odos bukle, i sausuma labiau linkusi oda aktyviu, iniciatyviu, kupinu pomegiu ir ideju zmoniu, priesingybes turi problematiskas odas.
jei jau nemoki anglu kalbos -tai gal Brega lietuviska pasiskaityk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 19, 18:42)
o as esu isitikinusi 1000 % -jog tu tiesiog turi kvaila itaiga sau (priezasciu nevardinsiu) doh.gif  ir todel tau tai nepadeda, nes tinkama mityba yra viskas - zmones badavimu vezius issigydo, o tu aiskini, kad maistas neturi itakos tavo spuogams - tai absurdas, nes akivaizdu, kad ne ta valgai. Ar tikrai valgai naturalius jogurtus be jokiu priedu (tokius turi IKI -ypatingai bjauraus skonio)? Nes vaikams jie, kaip ir sureliai, del savo sintetiskumo - nerekomenduojami. o kaip picos, kepta duonyte, bulvytes free, sintetiniai geralai, sausainukai, majonezas, pomidoru padazas ir t.t. O koks sokoladas? Ar valgai tik 70 % kakavos turinti ar kazka, kur kakavos tik su mikroskopu rastum
Pagal Hauska, net zmogaus gyvenimo budas lemia ju odos bukle, i sausuma labiau linkusi oda  aktyviu, iniciatyviu, kupinu pomegiu ir ideju zmoniu, priesingybes turi problematiskas odas.
jei jau nemoki anglu kalbos -tai gal Brega lietuviska pasiskaityk  doh.gif

o Jus 100 proc esate isitikinus tuo ka rasote???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligita8352: 19 sausio 2008 - 19:41
Atsiprašant didysis autoritetas Hauschka galėtų ir nedėslioti į tonikus alkoholio ir į kas antrą kremą kokį erzinantį augalinį ekstraktą rolleyes.gif

Žinau eksperimentą, kai buvo dvi grupės žiurkių: vienai duodavo ėsti tiek, kiek norėjo, o antrajai duodavo gerokai mažiau maisto. Ilgiau gyveno pastaroji grupė. Yra kažkoks žmogėnas, kuris su savim daro šitą eksperimentą. Dar gyvas biggrin.gif

Man prieš porą dienų nuo nervų sustreikavo skrandis - į maistą net pažiūrėti negalėjau. Dabar galiu žiūrėti, bet skrandis protestuoja doh.gif biggrin.gif Tai laukiu, kol nuo gyvenimo pusbadžiu pagražėsiu biggrin.gif

Ai tiesa, kunigunda78, pamiršot paminėti prie "blogiečių" visokius prieskonių mišinius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 01 19, 20:40)
Atsiprašant didysis autoritetas Hauschka galėtų ir nedėslioti į tonikus alkoholio ir į kas antrą kremą kokį erzinantį augalinį ekstraktą  rolleyes.gif

Žinau eksperimentą, kai buvo dvi grupės žiurkių: vienai duodavo ėsti tiek, kiek norėjo, o antrajai duodavo gerokai mažiau maisto. Ilgiau gyveno pastaroji grupė. Yra kažkoks žmogėnas, kuris su savim daro šitą eksperimentą. Dar gyvas  biggrin.gif

Man prieš porą dienų nuo nervų sustreikavo skrandis - į maistą net pažiūrėti negalėjau. Dabar galiu žiūrėti, bet skrandis protestuoja  doh.gif  biggrin.gif  Tai laukiu, kol nuo gyvenimo pusbadžiu pagražėsiu  biggrin.gif

Ai tiesa, kunigunda78, pamiršot paminėti prie "blogiečių" visokius prieskonių mišinius  ax.gif


ir odos problemos isnyks, nereiks ne losjonu su rugstim lotuliukas.gif bus taip lengva ir gera biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas tokį naudojot? Gal ką girdėjot?
Netyčia užtikau. Bet čia tik anglų kalba aprašymas
http://tweezerman.co...u...ail&prod=92
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2008 01 19, 19:37)
o Jus 100 proc esate isitikinus tuo ka rasote???


net visu 1000 %, nes bandrauju daug su zmonem, kurie ismano tokius dalykus (turiu omeny - mityba)

QUOTE(prieblanda @ 2008 01 19, 19:40)
Atsiprašant didysis autoritetas Hauschka galėtų ir nedėslioti į tonikus alkoholio ir į kas antrą kremą kokį erzinantį augalinį ekstraktą  rolleyes.gif

kol kas negirdejau blogu atsiliepimu -kokiu nors neigiamu reaciju, bet juk visko gali buti
As paminejau Hauska del pacios filosofijos labiau, nes kosmetika tik vakar nusipirkau-tai ziuresim
Tirai neturejau tikslo siulyti ja naudoti schmoll.gif
QUOTE(prieblanda @ 2008 01 19, 19:40)
Yra kažkoks žmogėnas, kuris su savim daro šitą eksperimentą. Dar gyvas  biggrin.gif

tokiu zinau net ne viena, ir tokiu, kurie badauja po menesi ir atrodo puikiai, jokiu ligu
QUOTE(prieblanda @ 2008 01 19, 19:40)
Ai tiesa, kunigunda78, pamiršot paminėti prie "blogiečių" visokius prieskonių mišinius  ax.gif

ir sie daro savo
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 19, 18:42)
o as esu isitikinusi 1000 % -jog tu tiesiog turi kvaila itaiga sau (priezasciu nevardinsiu) doh.gif  ir todel tau tai nepadeda, nes tinkama mityba yra viskas - zmones badavimu vezius issigydo, o tu aiskini, kad maistas neturi itakos tavo spuogams - tai absurdas, nes akivaizdu, kad ne ta valgai. Ar tikrai valgai naturalius jogurtus be jokiu priedu (tokius turi IKI -ypatingai bjauraus skonio)? Nes vaikams jie, kaip ir sureliai, del savo sintetiskumo - nerekomenduojami. o kaip picos, kepta duonyte, bulvytes free, sintetiniai geralai, sausainukai, majonezas, pomidoru padazas ir t.t. O koks sokoladas? Ar valgai tik 70 % kakavos turinti ar kazka, kur kakavos tik su mikroskopu rastum
Pagal Hauska, net zmogaus gyvenimo budas lemia ju odos bukle, i sausuma labiau linkusi oda  aktyviu, iniciatyviu, kupinu pomegiu ir ideju zmoniu, priesingybes turi problematiskas odas.
jei jau nemoki anglu kalbos -tai gal Brega lietuviska pasiskaityk  doh.gif


kadangi matau, kad turbut manai jog mane pazysti geriau nei as pati save, tai prasau pavardinti priezastys? ir ko cia rankom mosikuojiesi sau i kakta, kad nemoku anglu kalbos? beee.gif

QUOTE(prieblanda @ 2008 01 19, 20:40)
biggrin.gif  Tai laukiu, kol nuo gyvenimo pusbadžiu pagražėsiu  biggrin.gif


mirksiukas.gif

QUOTE(tura @ 2008 01 19, 21:28)
Gal kas tokį naudojot? Gal ką girdėjot?
Netyčia užtikau. Bet čia tik anglų kalba aprašymas
http://tweezerman.co...u...ail&prod=92

man atrodo, kad su kazkokiu panasiu daiktu, man daro veido valyma, ta kilpute taip prispaudi prie inkstiriuko ir jis tada islenda i virsu ax.gif atrodo tokia jo paskirtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2008 01 20, 15:12)
kadangi matau, kad turbut manai jog mane pazysti geriau nei as pati save, tai prasau pavardinti priezastys? ir ko cia rankom mosikuojiesi sau i kakta, kad nemoku anglu kalbos? beee.gif


daviau uztektinai nemokamu patarimu ir vertinimu (bet dar viena duosiu nemokamai - daugiau skaityk grozines literaturos -tada nedarytum tokiu klaidu)
nebutina moketi anglu, nors tai ir labai naudinga, bet kokios nors uzsienio kalbos mokejimas butinas
Atsakyti
QUOTE(LED @ 2008 01 19, 13:32)
Aš veido valymus darausi "Ametistėjoje" moku 90-100lt, bet esu labai patenkinta  thumbup.gif  einu maždaug kas 3 mėnesius  mirksiukas.gif


Sveika, man padovanojo dovanu kupona i Ametisteja.Niekur nerandu,kas tai per masazas,chiromasazas veidui,Gal zinai? butu malonu isgirsti koks tai masazas,koki poveiki duoda veidui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 20, 14:52)
net visu 1000 %, nes bandrauju daug su zmonem, kurie ismano tokius dalykus (turiu omeny - mityba)

jei pazystat tokiu zmoniu, man tada smalsu, kokiu pagrindu ir kaip viskas vyksta, kai badavimu ISGYDOMAS vezys?

Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2008 01 20, 21:10)
jei pazystat tokiu zmoniu, man tada smalsu, kokiu pagrindu ir kaip viskas vyksta, kai badavimu ISGYDOMAS vezys?


tikrai neskaitysiu sioje temoje paskaitoje, juolab, kai tu akivaizdziai tuo netiki - turiu ir idomesniu darbu, kuriems galeciau savo laika skirti doh.gif
Jei tikrai idomu-lietuviskai tai geriausiai apraso Bregas-knygele kainuoja apie 10 lt, taip pat Malachovas-badavimo fenomenas. Kita vertus -ta daznai akcentuoja tiek patys asmenys sirge veziu ir ji issigyde, tiek "neparsidave" medikai
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 20, 22:39)
tikrai neskaitysiu sioje temoje paskaitoje, juolab, kai tu akivaizdziai tuo netiki - turiu ir idomesniu darbu, kuriems galeciau savo laika skirti  doh.gif
Jei tikrai idomu-lietuviskai tai geriausiai apraso Bregas-knygele kainuoja apie 10 lt, taip pat Malachovas-badavimo fenomenas. Kita vertus -ta daznai akcentuoja tiek patys asmenys sirge veziu ir ji issigyde, tiek "neparsidave" medikai


jus teisi - netikiu. manau ne vienas nesame linke tiketi nepagristais faktais. vargu ar pora brosiuru galim laikyt gydymo pagrindu. dar va F.Taunytes knyga yra panasaus tipazo. isvis riekia saugotis, kad jauniems zmonems tokios knygos uz akiu neuzkliutu. kas bus jei patikes viskuo kas rasoma doh.gif visam gyvenimui sveikatos problemu gali prisidaryt.
ir tikriausia paskutinis klausimas vezio tema: jei Jusu vaikas susirgtu veziu, na kad ir kraujo. leistumet gydyt medikams ar neduotumet valgyt?
Atsakyti